Nyborg IL

Hovedstyret og utvalg

Hovedstyret og utvalg

Hovedstyret i Nyborg IL (valgt på årsmøtet 17. mars 2016) består av følgende medlemmer:

Hovedstyret:
Leder: Even Lægran, e-post: even@nyborgil.no
Nestleder: Per-Einar Johannessen, e-post: per-einar@nyborgil,no
Styremedlem: Johannes Hoon Løvås, e-post: johannes@nyborgil.no
Styremedlem: Lena Kathrin Haram Mittet, e-post: lena@nyborgil.no
Styremedlem: Cecilie Ratchje, e-post: cecilie@nyborgil.no
Styremedlem: Helge Bjerkan, e-post: helge@nyborgil.no
Varamedlem: Ingvild Tangen Lægran, e-post: ingvild@nyborgil.no

Revisorer:
Henning Langlete
Ingrid Gjersvold

Valgkomite:
Leder: Frank A. Skogvang
Medlem: Eva Guldseth
Medlem: Gunnar Hansen
Varamedlem: Irene Rømma

Utvalgsledere:
Innebandy: Arild Bjerkan, e-post: innebandy@nyborgil.no
El-innebandy: Eivind Guldseth, e-post: el-innebandy@nyborgil.no
Volleyball: Irene Jensen, e-post: volleyball@nyborgil.no

Andre kontakter:
Charobics: Astrid Hesselberg, e-post: chairobics@nyborgil.no
Parasykling: Stig Andreassen, e-post: parasykling@nyborgil.no
Basistrening for  barn 7-10 år: Hilde Marie Prestvik, e-post: hilde@nyborgil.no
Trimkasse: Even Lægran, e-post: trimkasse@nyborgil.no
Balltrim (basket, innebandy, fotball, kanonball) damer - lavterskel: Kirsti Myklestad og Irene Rømma, e-post: trimdamer@nyborgil.no
Balltrim (fotball) herrer - lavterskel: Even Lægran, e-post: trimherrer@nyborgil.no
Sirkeltrening (styrke/kondisjon): Hanne Hestvik Kleiven, e-post: hanne@nyborgil.no

 

Glade, aktive og motoriske barn, unge og voksne i et sunt, godt og inkluderende miljø. 

Nyborg IL, Postboks 1147, 7420 Trondheim. Org.nr.: 986970789
E-post: 
post@nyborgil.no

Tekst fra nyhetssidene våre skal ikke gjengis uten henvisning og link til www.nyborgil.no
Kopiering av innhold er ikke tillatt uten avtale med Nyborg IL. Bilder fra bildegalleriet kan ikke benyttes uten avtale.

 

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products