Besøk våre lagsider

MAN
24.09
20:00-21:30
Aurstad Arena Kunstgras
ONS
26.09
20:00-21:30
Aurstad Arena Kunstgras
30.09 15:00 Ørsta stadion H
Ørsta Kvinner Senior A - Stordal -
02.10 20:00 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta 7-er - Larsnes -
03.10 19:00 Stranda stadion, kunstgras B
Stranda /Sunnylven 9er - Ørsta Kvinner Senior A -
16.10 20:00 Hessa kunstgress 7er A B
SIF/Hessa - Ørsta 7-er -
18.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H
Ørsta Kvinner Senior A - Valder -
20.09 18:30 Ratvika B  
Aksla - Ørsta Kvinner Senior A 5 - 1  
18.09 18:30 Ørskogbanken stadion 7er A B  
Ørskog - Ørsta 7-er -  
16.09 14:00 Ørsta stadion A H  
Ørsta 7-er - HaNo /Lepsøy 4 - 8  
13.09 19:00 13-18 B  
MSIL 9-er - Ørsta Kvinner Senior A 1 - 1  
11.09 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta 7-er - Volda /Folkestad 1 - 7  
25.10 18:30 Høddvoll B  
Hødd 2 - Ørsta Kvinner Senior A -  
18.10 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - Valder -  
16.10 20:00 Hessa kunstgress 7er A B  
SIF/Hessa - Ørsta 7-er -  
03.10 19:00 Stranda stadion, kunstgras B  
Stranda /Sunnylven 9er - Ørsta Kvinner Senior A -  
02.10 20:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta 7-er - Larsnes -  
30.09 15:00 Ørsta stadion H  
Ørsta Kvinner Senior A - Stordal -  
20.09 18:30 Ratvika B  
Aksla - Ørsta Kvinner Senior A 5 - 1  
18.09 18:30 Ørskogbanken stadion 7er A B  
Ørskog - Ørsta 7-er -  
16.09 14:00 Ørsta stadion A H  
Ørsta 7-er - HaNo /Lepsøy 4 - 8  
13.09 19:00 13-18 B  
MSIL 9-er - Ørsta Kvinner Senior A 1 - 1  
11.09 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta 7-er - Volda /Folkestad 1 - 7  
06.09 18:30 Spjelkavik kunstgress 7er C B  
Emblem 9er - Ørsta 7-er 5 - 1  
04.09 18:30 Kiwihallen H  
Ørsta 7-er - Guard 0 - 15  
30.08 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - Bergsøy /Tjørvåg/Gurskøy 9-er 3 - 8  
21.08 18:15 AMFI Moa Stadion B  
Herd 3 - Ørsta Kvinner Senior A 6 - 0  
21.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - Hødd 2 0 - 7  
14.06 18:30 Valdervoll KGB B  
Valder - Ørsta Kvinner Senior A 1 - 2  
12.06 20:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta 7-er - Sif/Hessa 3 - 4  
10.06 18:00 Kirkebø stadion KGB B  
Stordal - Ørsta Kvinner Senior A 3 - 0  
07.06 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - Stranda /Sunnylven 9er 5 - 4  
05.06 18:30 Larsnes stadion 7er A B  
Larsnes - Ørsta 7-er 3 - 2  
27.05 14:00 Haramsøy gras 7er A B  
HaNo /Lepsøy - Ørsta 7-er 4 - 2  
23.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - Aksla 2 - 11  
22.05 20:00 Kiwihallen H  
Ørsta 7-er - Ørskog 8 - 3  
15.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - MSIL 9-er 8 - 2  
14.05 18:30 Myrane kunstgras 7er B  
Volda /Folkestad - Ørsta 7-er 6 - 1  
08.05 20:00 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta 7-er - Spjelkavik 6 - 9  
03.05 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - Emblem 9er 7 - 0  
30.04 18:30 Nørvebana KGB 7-er A B  
Guard - Ørsta 7-er 16 - 1  
26.04 18:30 Tjørvåg stadion B  
Bergsøy /Tjørvåg/Gurskøy 9-er - Ørsta Kvinner Senior A 1 - 9  
17.04 18:30 Aurstad Arena Kunstgras H  
Ørsta Kvinner Senior A - Herd 3 1 - 6  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift