Månedsplan mai 2017

Troppen til Sola-Viking 2 tirsdag 11.april kl.19.00 på Sola kunstgress

Troppen til Bryne-Viking tirsdag 21.mars kl.18.30 på Bryne kunstgress.

Troppen til Sandnes Ulf-Viking søndag 12.mars kl.15.30 på Sandnes kunstgress.

Månedsplan April 2017

Månedsplan mars 2017

Troppen til Viking 2-Vidar lørdag 18.februar kl.12.30 i Randaberg Arena.

Dugnad bambussokker

Egenandel treningsleir Albir 2017.

Dugnadsdager februar og mars.

Besøk våre lagsider

MAN
19.11
08:00-09:30
Viking treningsbane
Hurtighetsdag. Wang elevene er med som objekter på UEFA-B lisens. EH er med.
TIR
20.11
16:00-17:30
SR.Bank-Arena
Utholdenhetsdag: Spill på større flater. CA og EH er med.
ONS
21.11
08:00-09:30
Viking treningsbane
Aktiveringsdag: Jobber med sine utviklingsmål. EH er med.
ONS
21.11
15:00-16:00
TOR
22.11
16:00-17:30
SR.Bank-Arena
FRE
23.11
08:00-09:30
Viking treningsbane
08.11 15:30 SR.Bank-Arena H  
Viking FK B-Lag - Sogndal 1 - 1  
31.10 15:00 Aker Stadion B  
Molde - Viking FK B-Lag 1 - 2  
27.10 12:00 Vardeneset B  
Vardeneset - Viking FK B-Lag 0 - 2  
20.10 13:00 Viking Stadion H  
Viking FK B-Lag - Fana 1 - 2  
13.10 13:00 Fosshaugane Stadion B  
Sogndal 2 - Viking FK B-Lag 1 - 3  
08.11 15:30 SR.Bank-Arena H  
Viking FK B-Lag - Sogndal 1 - 1  
31.10 15:00 Aker Stadion B  
Molde - Viking FK B-Lag 1 - 2  
27.10 12:00 Vardeneset B  
Vardeneset - Viking FK B-Lag 0 - 2  
20.10 13:00 Viking Stadion H  
Viking FK B-Lag - Fana 1 - 2  
13.10 13:00 Fosshaugane Stadion B  
Sogndal 2 - Viking FK B-Lag 1 - 3  
06.10 15:00 Tertnes Stadion B  
Tertnes - Viking FK B-Lag 1 - 0  
29.09 15:00 Viking Stadion H  
Viking FK B-Lag - Varegg 3 - 1  
22.09 13:00 Førde Stadion B  
Førde - Viking FK B-Lag 2 - 2  
19.09 14:00 Viking Stadion H  
Viking FK B-Lag - Brann 6 - 1  
15.09 16:00 SR.Bank-Arena H  
Viking FK B-Lag - Stord 3 - 4  
08.09 15:00 Fyllingsdalen B  
Fyllingsdalen - Viking FK B-Lag 4 - 1  
01.09 16:00 Viking Stadion H  
Viking FK B-Lag - Øystese 2 - 3  
26.08 15:00 Sotra B  
Sotra - Viking FK B-Lag 2 - 4  
20.08 19:00 Viking Stadion H  
Viking FK B-Lag - Brodd 4 - 1  
16.08 18:00 Haugesund B  
FK Haugesund - Viking FK B-Lag 1 - 1  
11.08 15:00 Lysekloster B  
Lysekloster - Viking FK B-Lag 3 - 3  
04.08 15:00 Viking Stadion H  
Viking FK B-Lag - Brann 2 1 - 3  
30.07 19:00 Vardeneset H  
Viking FK B-Lag - Vardeneset 5 - 2  
21.07 15:00 Fana Stadion B  
Fana - Viking FK B-Lag 0 - 3  
21.06 16:30 Viking Stadion H  
Viking FK B-Lag - Sogndal 2 2 - 1  
17.06 17:00 Viking Stadion H  
Viking FK B-Lag - Tertnes 5 - 0  
10.06 15:00 Varegg B  
Varegg - Viking FK B-Lag 0 - 9  
02.06 13:00 Viking Stadion H  
Viking FK B-Lag - Førde 4 - 1  
30.05 18:00 Viking Stadion H  
Viking FK B-Lag - Klepp 7 - 0  
26.05 15:00 Stord B  
Stord - Viking FK B-Lag 1 - 3  
19.05 15:00 Viking Stadion H  
Viking FK B-Lag - Fyllingsdalen 2 - 2  
12.05 13:00 Norheimsund kunstgress B  
Øystese - Viking FK B-Lag 1 - 6  
05.05 15:00 Viking Stadion H  
Viking FK B-Lag - Sotra 1 - 2  
03.05 18:30 VBK B  
Vardeneset - Viking FK B-Lag 1 - 5  
27.04 18:00 Midjord B  
Brodd - Viking FK B-Lag 3 - 1  
14.04 15:00 Nymark Kunstgress B  
Brann 2 - Viking FK B-Lag 3 - 6  
16.03 17:00 Lassa kunstgress 1 B  
Vidar - Viking FK B-Lag 2 - 0  
09.03 17:00 Vardeneset B  
Vardeneset - Viking FK B-Lag 3 - 4  
02.03 19:00 Randaberg Arena H  
Viking FK B-Lag - Madla 7 - 0  
23.02 19:00 Karmøyhallen B  
Haugesund - Viking FK B-Lag 0 - 0  
23.02 19:00 Karmøyhallen B  
Fk Haugesund - Viking FK B-Lag 0 - 0  
21.02 23:55 KRuse KUnstgress H  
Viking FK B-Lag - Wam-Kam 0 - 7  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian A. B 17 9 2
Adrian Nilsen Pereira P 19 30 9 4
Bjørn D 17 1
Chris Andre Formo 18 29
Daniel P 18 31 2
Elias R. D 17 7
Erik Johannes Thorsbye A 19 27
Eskil Oftebro E 18 1
Harald Nilsen T 17 26 2 3
Henrik H 17 2
Herman H 18 28 2 1
Ivar Ø 17 14 2
Jacob J 18 15 1 1
Jakob E. S 19 2
Jens Berland H 19 31 1 1
Jens Torgersen J 17 1
Joakim Knutsen Larsen 18 1
Jonas Antonio Halsne 17 1
Kai Anton K 19 25
Kasper August G 17 4
Keven I 17 1
Kjetil Log R 19 24
Klajdi B 19 26 2
Kristian Andre K 17 1
Lasse E 19 32 1 6
Liban Ali Abdi A 19 31 3 6
Maxmillian Taraldset H 18 19 3 1
Mikkel K 17 6
Nicolai Walvik G 16 1
Petter B 18 5
Sander I 17 1
Sander Amble H 18 27 1
Sindre Andre V 17 2
Sondre A 15 1
Steffen B 16 1
Thomas Klemetsen J 19 26 2 8
Trym Sølvberg U 17 4
William H 18 13 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift