Besøk våre lagsider

21.10 11:00 Kopervik Cup 6 B  
Kopervik Gutter 2010 (4) - Kopervik Gutter 8 år -  
21.10 10:00 Kopervik Cup 5 B  
Kopervik Gutter 2010 (2) - Kopervik Gutter 8 år -  
21.10 09:00 Kopervik Cup 8 B  
Djerv 1919 #2 - Kopervik Gutter 8 år -  
20.10 11:00 Macron Cup 4 B  
Vard Haugesund #1 - Kopervik Gutter 8 år 1 - 5  
20.10 10:00 Macron Cup 4 H  
Kopervik Gutter 8 år - Haugar #3 4 - 2  
21.10 11:00 Kopervik Cup 6 B  
Kopervik Gutter 2010 (4) - Kopervik Gutter 8 år -  
21.10 10:00 Kopervik Cup 5 B  
Kopervik Gutter 2010 (2) - Kopervik Gutter 8 år -  
21.10 09:00 Kopervik Cup 8 B  
Djerv 1919 #2 - Kopervik Gutter 8 år -  
20.10 11:00 Macron Cup 4 B  
Vard Haugesund #1 - Kopervik Gutter 8 år 1 - 5  
20.10 10:00 Macron Cup 4 H  
Kopervik Gutter 8 år - Haugar #3 4 - 2  
20.10 09:00 Macron Cup 3 B  
Rubbestadnes Gutt 2010 - Kopervik Gutter 8 år 8 - 4  
03.10 17:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 8 år - Vard Haugesund #1 5 - 9  
25.09 18:00 Haugarhallen B  
Haugar #4 - Kopervik Gutter 8 år 4 - 8  
22.09 11:00 Ferkingstad Kunstgress B-1 B  
Kolnes IL MG8-1 - Kopervik Gutter 8 år 9 - 1  
22.09 10:00 Ferkingstad kunstgress A-3 B  
Auklandshamn IL-1 - Kopervik Gutter 8 år 1 - 5  
22.09 09:00 Ferkingstad kunstgress B-3 H  
Kopervik Gutter 8 år - Ferkingstad IL #1 2 - 2  
19.09 18:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 8 år - Nord G-2010-2 2 - 2  
12.09 17:30 Storhall Karmøy B  
SK Vedavåg Karmøy #2 - Kopervik Gutter 8 år 10 - 7  
08.09 12:00 Standard Sukkervann B B  
Randesund G8-9 - Kopervik Gutter 8 år 1 - 4  
08.09 10:40 Standard Sukkervann A B  
Vindbjart G8 V/S-1 - Kopervik Gutter 8 år 2 - 4  
08.09 09:40 Standard Sukkervann B B  
Randesund G8-6 - Kopervik Gutter 8 år 3 - 3  
08.09 08:40 Standard Sukkervann C B  
Gimletroll G8 F4 - Kopervik Gutter 8 år 7 - 2  
05.09 17:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 8 år - Djerv 1919 #2 12 - 5  
29.08 17:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 8 år - Avaldsnes 1 1 - 10  
25.08 11:00 GlaGris Cup Risanger & Sønn B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Kopervik Gutter 8 år 7 - 3  
25.08 10:00 GlaGris Cup ABK B  
Ferkingstad IL #1 - Kopervik Gutter 8 år 8 - 10  
25.08 09:00 GlaGris Cup ABK B  
Åkra IL Grindhaug - Kopervik Gutter 8 år 6 - 10  
23.08 17:15 Sveio kunstgress A3 B  
Sveio IL #2 - Kopervik Gutter 8 år 8 - 10  
11.06 17:00 B  
Vard Haugesund #1 - Kopervik Gutter 8 år 3 - 7  
06.06 18:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 8 år - Haugar #4 2 - 6  
03.06 11:00 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Kopervik Gutter 8 år 3 - 3  
03.06 10:00 B  
Skjold IL f.10 - Kopervik Gutter 8 år 2 - 5  
03.06 09:00 B  
Avaldsnes G8-1 - Kopervik Gutter 8 år 0 - 3  
02.06 14:00 Sveio Kiwi Cup A4 B  
Røldal IL G8-1 - Kopervik Gutter 8 år 1 - 9  
02.06 13:00 Sveio Kiwi Cup A3 B  
Haugar #5 - Kopervik Gutter 8 år 6 - 2  
02.06 12:00 Sveio Kiwi Cup A4 B  
Sveio IL #2 - Kopervik Gutter 8 år 2 - 5  
30.05 18:00 Gress A B  
Nord G-2010-2 - Kopervik Gutter 8 år 4 - 7  
23.05 17:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 8 år - Vedavåg 2 7 - 6  
15.05 17:00 Djervbanen A-2 B  
Djerv 1919 #2 - Kopervik Gutter 8 år 0 - 6  
09.05 18:00 Kunstgress B  
Avaldsnes 1 - Kopervik Gutter 8 år 9 - 1  
03.05 18:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 8 år - Sveio IL #2 7 - 14  
14.04 16:00 EMS B B  
Åkra IL Åkra - Kopervik Gutter 8 år 9 - 5  
14.04 15:00 EMS B B  
Torvastad #2 - Kopervik Gutter 8 år 3 - 6  
14.04 14:00 EMS B B  
Avaldsnes 2 - Kopervik Gutter 8 år 8 - 4  
08.04 14:20 Skude Cup 3 B  
SUIL #1 - Kopervik Gutter 8 år 1 - 7  
08.04 13:00 Skude Cup 3 B  
Sveio IL #1 - Kopervik Gutter 8 år 7 - 3  
08.04 11:00 Skude Cup 3 B  
SUIL #3 - Kopervik Gutter 8 år 0 - 7  
25.02 11:00 Storhall Karmøy Cup 1 B  
SK Vedavåg Karmøy #2 - Kopervik Gutter 8 år 4 - 4  
25.02 10:00 Storhall Karmøy Cup 1 B  
Nord G-2010-1 - Kopervik Gutter 8 år 5 - 2  
25.02 09:00 Storhall Karmøy Cup 1 B  
Djerv 1919 #2 - Kopervik Gutter 8 år 2 - 5  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Aiden N 8 20 3 3
Aleksander V 8 16 1
Alexandru S 8 7 22
Anders Gunderstad V 8 3
Andreas K 8 3
Basit A 8 1
Bjørn Sigve L 8 3
Didrik E 8 6 2
Gabriel V 8 3 2
Hassan A 8 8 1 13
Hroar S 8 12 2 6
Johannes G 8 3 4
Johannes R 8 12 6 42
Leon T 8 13 4 17
Livar M 8 4
Mads Berge K 8 6 15
Marian P 8 6
Marius Sansgaard J 8 20 3 24
Marlon Rene´ H 8 31 3 2
Matheo E. S 8 3 3
Mathias M 8 4
Mats B 8 14 1 18
Mohammed A 8 3 1 3
Morten 8 22 2 12
Nathaneal W 8 7 3
Odin B 8 4
Oscar L. S 8 7
Petter S 8 4 2
Rojouan H 8 8 2 10
Simon M 8 1
Sindre T 8 10 1 3
Svend Ivar J 8 8 5 2
Thormar Axel L 8 3
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift