Besøk våre lagsider

FRE
19.10
19:30-20:45
KGB2 A-B
17.10 20:30 Røa kunstgress B
Røa - Vålerenga G04-2 rekr -
24.10 20:30 Trasop kunstgress B
Oppsal 2 - Vålerenga G04-2 rekr -
15.10 20:15 Nordre Åsen kunstgress B  
Skeid 2 - Vålerenga G04-2 rekr 1 - 4  
12.10 18:45 Ekeberg kunstgress 2 B  
Sterling - Vålerenga G04-2 rekr 2 - 9  
10.10 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Grüner 3 - 1  
03.10 11:45 KGB1 H  
Vålerenga Fotball Gutter 14 år - Test -  
26.09 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Høybr/Stovn 2 -  
24.10 20:30 Trasop kunstgress B  
Oppsal 2 - Vålerenga G04-2 rekr -  
17.10 20:30 Røa kunstgress B  
Røa - Vålerenga G04-2 rekr -  
15.10 20:15 Nordre Åsen kunstgress B  
Skeid 2 - Vålerenga G04-2 rekr 1 - 4  
12.10 18:45 Ekeberg kunstgress 2 B  
Sterling - Vålerenga G04-2 rekr 2 - 9  
10.10 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Grüner 3 - 1  
03.10 11:45 KGB1 H  
Vålerenga Fotball Gutter 14 år - Test -  
26.09 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Høybr/Stovn 2 -  
23.09 19:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Kjelsås 3 - 2  
19.09 20:30 Jesperudjordet kunstgress B  
Vestli - Vålerenga G04-2 rekr -  
22.08 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Korsvoll 1 - 4  
15.08 18:30 Ellingsrud kunstgress B  
Ellingsrud - Vålerenga G04-2 rekr 0 - 5  
17.06 17:00 Bryn kunstgress (Oslo) B  
Lille Tøyen - Vålerenga G04-2 rekr 5 - 1  
13.06 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Oppsal 2 6 - 4  
06.06 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Røa 2 - 0  
30.05 19:30 Dælenengen kunstgress B  
Grüner - Vålerenga G04-2 rekr 6 - 2  
27.05 16:00 B  
Sagene - Vålerenga G04-2 rekr 2 - 9  
23.05 19:30 Høybråten kunstgress B  
Høybr/Stovn 2 - Vålerenga G04-2 rekr 2 - 6  
16.05 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Vestli -  
05.05 16:00 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Skeid 2 3 - 0  
02.05 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Sterling 7 - 1  
25.04 19:30 Grefsen kunstgress B  
Kjelsås - Vålerenga G04-2 rekr 2 - 2  
23.04 17:45 B  
Nordstrand - Vålerenga G04-2 rekr 3 - 2  
17.04 20:30 Korsvoll kunstgress B  
Korsvoll - Vålerenga G04-2 rekr 1 - 3  
15.04 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Lille Tøyen 3 - 1  
11.04 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Ellingsrud 1 - 3  
04.04 19:00 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Nordby 3 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adam H 14 1
Adam N 14 1
Aldion Q 14 1
Alexandros A 14 1
Alfred Garberg-Eide 14 1
Anas Chaminta 14 1
Antonis T 14 1
Behoz A 14 1
Daniele C 13 1
Eirik Sørheim Raknes 14 1
Emanuel Adrian Da Silva A 14 1
Emil Selander N 14 1
Kevin A 14 1
Kristoffer Bromark Helmundsen 14 1
Neo August Broderstad 14 1
Omar Madrane O 14 1
Severin Viktor T 14 1
Yusuf Tasbas 14 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift