Besøk våre lagsider

23.10 17:30 Ørenbanen H  
Drammens BK G13 Banditter - Konnerud 2 2 - 3  
18.10 18:00 Graabein KG B  
Graabein - Drammens BK G13 Banditter 2 - 2  
15.10 19:10 Ørenbanen H  
Drammens BK G13 Warriors - Drafn 0 - 4  
10.10 17:30 Lier kunstgress B  
Stoppen Spurs - Drammens BK G13 Warriors 4 - 6  
09.10 17:30 Ørenbanen H  
Drammens BK G13 Banditter - Strømsgodset IF 3 3 - 2  
23.10 17:30 Ørenbanen H  
Drammens BK G13 Banditter - Konnerud 2 2 - 3  
18.10 18:00 Graabein KG B  
Graabein - Drammens BK G13 Banditter 2 - 2  
15.10 19:10 Ørenbanen H  
Drammens BK G13 Warriors - Drafn 0 - 4  
10.10 17:30 Lier kunstgress B  
Stoppen Spurs - Drammens BK G13 Warriors 4 - 6  
09.10 17:30 Ørenbanen H  
Drammens BK G13 Banditter - Strømsgodset IF 3 3 - 2  
26.09 18:30 Ørenbanen H  
Drammens BK G13 Warriors - Fjell 2 - 5  
25.09 17:30 Skrim Kunstgress 1 B  
Skrim - Drammens BK G13 Banditter 4 - 2  
21.09 18:00 Skrim kunstgress 3 B  
Kongsberg Rød - Drammens BK G13 Warriors 1 - 2  
17.09 19:00 Ørenbanen H  
Drammens BK G13 Banditter - Lier 2 4 - 2  
05.09 18:00 Gulskogen Arena B  
Skiold Rangers - Drammens BK G13 Banditter 4 - 2  
03.09 18:00 Glassverket gress 1 B  
Glassverket 2 - Drammens BK G13 Warriors -  
30.08 19:00 Ørenbanen H  
Drammens BK G13 Warriors - ROS BLÅ 0 - 5  
29.08 18:30 Ørenbanen H  
Drammens BK G13 Banditter - Strømsgodset IF 4 3 - 1  
21.08 17:30 Sande kunstgress B  
Sande SK - Drammens BK G13 Banditter 3 - 3  
20.08 18:00 Skoger stadion B  
Skoger - Drammens BK G13 Warriors -  
14.06 19:00 Ørenbanen H  
Drammens BK G13 Warriors - Svene 11 - 0  
12.06 17:30 Graabein stadion B  
Graabein - Drammens BK G13 Banditter 5 - 7  
05.06 17:30 Ørenbanen H  
Drammens BK G13 Banditter - Konnerud 2 3 - 1  
04.06 18:30 Gulskogen Arena B  
Strømsgodset IF 2 - Drammens BK G13 Warriors 7 - 1  
30.05 18:00 Brakerøya H  
Drammens BK G13 Warriors - Mjøndalen Hvit 0 - 4  
29.05 17:30 Sande kunstgress B  
Sande SK - Drammens BK G13 Banditter 1 - 4  
23.05 18:00 Skrim kunstgress 3 B  
Kongsberg Blå - Drammens BK G13 Warriors 4 - 4  
22.05 17:30 Lier 2 B  
Stoppen City - Drammens BK G13 Banditter 1 - 2  
15.05 19:40 Brakerøya H  
Drammens BK G13 Banditter - Lier 1 0 - 3  
09.05 18:00 Fjell kunstgress B  
Drafn - Drammens BK G13 Banditter 1 - 6  
07.05 19:00 Brakerøya 7er A H  
Drammens BK G13 Warriors - Fiskum 7er 3 - 8  
03.05 18:30 Brakerøya H  
Drammens BK G13 Banditter - Skiold Rangers 6 - 0  
24.04 19:00 Årbogen Kunstgress B  
Birkebeineren Blå - Drammens BK G13 Warriors 5 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift