Besøk våre lagsider

MAN
24.09
17:00-18:00
Gymnasbane 2A
ONS
26.09
19:00-20:00
Djervhall sal 3
04.10 18:00 Djervbanen A-2 H
Djerv 1919 Gutter 11 år - SUIL #2 -
16.10 18:00 "gamle grus"/kunst B
Nord G-2007-3 - Djerv 1919 Gutter 11 år -
18.10 18:00 Djervbanen A-2 H
Djerv 1919 Gutter 11 år - Åkra 2 -
25.09 18:00 Gress løkke B  
Avaldsnes #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år -  
20.09 18:00 Djervbanen A-2 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Kopervik Gutter 2007 (3) 3 - 3  
11.09 18:00 Storhall Vea B  
SK Vedavåg Karmøy #2 - Djerv 1919 Gutter 11 år 6 - 7  
27.08 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Vard Haugesund #6 26 - 3  
20.08 19:00 ALFAbanen, Saltvedt skole B  
Haugar #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år 0 - 10  
18.10 18:00 Djervbanen A-2 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Åkra 2 -  
16.10 18:00 "gamle grus"/kunst B  
Nord G-2007-3 - Djerv 1919 Gutter 11 år -  
04.10 18:00 Djervbanen A-2 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - SUIL #2 -  
25.09 18:00 Gress løkke B  
Avaldsnes #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år -  
20.09 18:00 Djervbanen A-2 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Kopervik Gutter 2007 (3) 3 - 3  
11.09 18:00 Storhall Vea B  
SK Vedavåg Karmøy #2 - Djerv 1919 Gutter 11 år 6 - 7  
27.08 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Vard Haugesund #6 26 - 3  
20.08 19:00 ALFAbanen, Saltvedt skole B  
Haugar #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år 0 - 10  
19.08 12:40 Husnes Gress B  
Gneist - Djerv 1919 Gutter 11 år 3 - 11  
19.08 10:00 Husnes Kunstgress H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Vea 11år 4 - 1  
18.08 17:30 Husnes Kunstgress B  
Trio 11år - Djerv 1919 Gutter 11 år 1 - 3  
18.08 13:40 Husnes Gress B  
Bremnes IL Svortland 2 - Djerv 1919 Gutter 11 år 1 - 2  
18.08 10:00 Husnes Gress B  
Kråkenes Blå - Djerv 1919 Gutter 11 år 1 - 2  
19.06 18:00 Gress løkke B  
Åkra 2 - Djerv 1919 Gutter 11 år 2 - 12  
14.06 18:00 Gymnasbane 2A H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Nord G-2007-3 4 - 8  
06.06 18:30 Skudenes kunstgress A B  
SUIL #2 - Djerv 1919 Gutter 11 år 2 - 3  
31.05 18:00 Gymnasbane 2A H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Avaldsnes #1 9 - 8  
22.05 19:00 Kopervik minigress B  
Kopervik Gutter 2007 (3) - Djerv 1919 Gutter 11 år 3 - 2  
14.05 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - SK Vedavåg Karmøy #2 9 - 8  
03.05 18:00 Vard Hallen delA B  
Vard Haugesund #6 - Djerv 1919 Gutter 11 år 0 - 28  
25.04 18:00 Gymnasbane 2A H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Haugar #1 19 - 2  
18.04 18:30 Kolnes kunstgress B  
Kolnes vs Djerv 1919lg2 - Djerv 1919 Gutter 11 år 4 - 5  
12.04 17:30 Avaldsnes kunstgress B  
Avaldsnes #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år 5 - 9  
07.04 14:15 Bane A (7er) B  
Djerv 1919 #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år 5 - 10  
07.04 13:05 Bane B (7er) H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Haugar #6 2 - 2  
07.04 10:50 Bane C (7er) B  
Djerv 1919 #3 - Djerv 1919 Gutter 11 år 0 - 9  
07.04 09:35 Bane A (7er) B  
Sauda Idrettslag LG11-1 - Djerv 1919 Gutter 11 år 3 - 2  
26.02 17:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Djerv 1919 #1 9 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Alfred B 11 4
Halvard E 11 22 3
Henrik H 11 22 6
Isak B 11 21 3
Johannes P 11 23 9 16
Jonas G 11 23 4
Kevin H 11 22 9 48
Kristian Ekornsæter H 11 21 3 15
Lars William H 11 24 5 38
Ole M 11 24 1 22
Sverre Nygaard 11 22 8 18
Ulrik S 11 21 4 14
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift