Seier 2-0 over Flisa

Flisa - Eidskog 0-2

A-lag: Nytt stortap borte

4. div. avd. 02 - Lørdag 20. Mai 2017 kl. 15:00 Ottestad - Eidskog 9 - 0 (5 - 0)

A-lag: Solid kamp og sesongens første 3 poenger!

Fredag 5. Mai 2017 kl. 20:00 Fart Kunstgress Fart - Eidskog 1 - 3 (0 - 1)

A-lag: Svarte drakter, helsvart resultat

Mandag 1. Mai 2017 kl. 15:00 Briskeby Ham-Kam 2 - Eidskog 12 - 0 (8 - 0)

A-lag: Seier i siste treningskamp før seriestart

Mandag 17. April 2017 kl. 14:00 Ørje kunstgressbane. Töckfors - Eidskog 0 - 1 (0 - 1).

A-lag: Seier i treningskamp mot Grue

Søndag 19. februar 2017 kl 13:00 Kongsvingerhallen Grue - Eidskog 0 - 1 (0 - 0)

Futsal laget: To seiere av to mulige og en bra start på sluttspillet!

Vaaler vs Eidskog 2 - 4 (2 - 2) Eidskog vs Vind 7 - 2 (3 - 1)

A-lag: Tap i treningskampen mot KIL Toppfotball B

Lørdag 4. februar 2017 kl 11:00 Kongsvingerhallen KIL Toppfotball B - Eidskog 3 - 1 (1 - 0)

Futsal laget: Ny sterk prestasjon og Eidskog seiler opp som favoritter for kretsmesterskapet.

Etter to soleklare seiere mot meget god motstand i MBK Domkirkeodden og Vind så har Eidskog kvalifisert seg for sluttspill om å bli kretsmester.

IF Örnen Cup: Den kjedelige 3dje plassen i gruppa.

Det ble ingen reprise av fjorårets finalekamp for Eidskog laget dette året.

13.10 15:00 Follebu stadion B  
Follebu - Eidskog Fotball A-Lag 1 - 0  
06.10 15:00 Magnor gress hovedbane H  
Eidskog Fotball A-Lag - Ridabu 2 - 1  
28.09 19:00 SolørRadioen Arena B  
Flisa - Eidskog Fotball A-Lag 0 - 2  
22.09 15:00 Magnor gress hovedbane H  
Eidskog Fotball A-Lag - Faaberg 1 - 1  
15.09 15:00 Magnor gress hovedbane H  
Eidskog Fotball A-Lag - Trysil 2 - 1  
13.10 15:00 Follebu stadion B  
Follebu - Eidskog Fotball A-Lag 1 - 0  
06.10 15:00 Magnor gress hovedbane H  
Eidskog Fotball A-Lag - Ridabu 2 - 1  
28.09 19:00 SolørRadioen Arena B  
Flisa - Eidskog Fotball A-Lag 0 - 2  
22.09 15:00 Magnor gress hovedbane H  
Eidskog Fotball A-Lag - Faaberg 1 - 1  
15.09 15:00 Magnor gress hovedbane H  
Eidskog Fotball A-Lag - Trysil 2 - 1  
08.09 15:00 Stampesletta B  
Lillehammer - Eidskog Fotball A-Lag 11 - 0  
03.09 19:30 Magnor Kunstgress H  
Eidskog Fotball A-Lag - HamKam 2 1 - 2  
25.08 15:00 Sandermoen gress B  
Sander - Eidskog Fotball A-Lag 3 - 1  
17.08 19:00 Magnor gress hovedbane H  
Eidskog Fotball A-Lag - Furnes 5 - 3  
11.08 15:00 Heggeriset stadion B  
Engerdal - Eidskog Fotball A-Lag 1 - 5  
06.08 19:00 Magnor gress hovedbane H  
Eidskog Fotball A-Lag - Kongsvinger 2 0 - 6  
30.06 15:00 Magnor gress hovedbane H  
Eidskog Fotball A-Lag - Follebu 0 - 1  
22.06 20:00 Black River Park kunstgress B  
Ridabu - Eidskog Fotball A-Lag 3 - 2  
15.06 19:00 Magnor gress hovedbane H  
Eidskog Fotball A-Lag - Flisa 1 - 1  
09.06 15:00 Jorekstad Hovedbanen B  
Faaberg - Eidskog Fotball A-Lag 4 - 0  
02.06 15:00 Trysil ipl B  
Trysil - Eidskog Fotball A-Lag 8 - 0  
26.05 15:00 Magnor gress hovedbane H  
Eidskog Fotball A-Lag - Lillehammer 0 - 3  
22.05 20:00 Briskeby B  
HamKam 2 - Eidskog Fotball A-Lag 9 - 0  
09.05 19:00 Magnor gress hovedbane H  
Eidskog Fotball A-Lag - Sander 1 - 2  
04.05 19:30 Gaalaasbana 1 B  
Furnes - Eidskog Fotball A-Lag 5 - 2  
28.04 15:00 Magnor Kunstgress H  
Eidskog Fotball A-Lag - Engerdal 4 - 4  
23.04 20:00 Gjemselund 1 kunstgress B  
Kongsvinger 2 - Eidskog Fotball A-Lag 12 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift