Besøk våre lagsider

06.11 20:00 Øystese idrettsplass B  
Øystese - Mathopen J19 -  
30.10 20:00 Kongsmyren H  
Mathopen J19 - Østsiden Askøy 9-er -  
25.10 20:00 Slåtthaug Kunstgress B  
Smørås 9-er - Mathopen J19 -  
25.10 20:00 Kongsmyren H  
Mathopen/Olsvik - Løv-Ham 0 - 2  
18.10 20:00 Kongsmyren H  
Mathopen J19 - Fana -  
06.11 20:00 Øystese idrettsplass B  
Øystese - Mathopen J19 -  
30.10 20:00 Kongsmyren H  
Mathopen J19 - Østsiden Askøy 9-er -  
25.10 20:00 Slåtthaug Kunstgress B  
Smørås 9-er - Mathopen J19 -  
25.10 20:00 Kongsmyren H  
Mathopen/Olsvik - Løv-Ham 0 - 2  
18.10 20:00 Kongsmyren H  
Mathopen J19 - Fana -  
18.10 18:15 Stemmemyren kunstgress B  
Sandviken 1 - Mathopen/Olsvik 2 - 3  
06.10 13:00 Kongsmyren H  
Mathopen J19 - Nordhordland /Kvernbit/Eikanger -  
04.10 20:00 Olsvik idrettplass H  
Mathopen/Olsvik - Bjarg 2 - 1  
29.09 15:00 Kongsmyren H  
Mathopen J19 - Voss -  
27.09 18:30 Flaktveit Stadion B  
Flaktveit / Tertnes 2 - Mathopen/Olsvik 0 - 0  
20.09 20:00 Olsvik idrettplass H  
Mathopen/Olsvik - Vestsiden-Askøy 8 - 0  
18.09 20:00 Hjellestad fotballbane B  
Søreide /Fyllingsdalen - Mathopen J19 -  
16.09 12:00 Liland kunstgress 1 B  
Gneist 2 - Mathopen/Olsvik 2 - 3  
11.09 20:00 Kongsmyren H  
Mathopen J19 - Sotra 9-er -  
09.09 17:00 Halsnøy idrettsplass B  
Halsnøy - Mathopen/Olsvik 4 - 1  
30.08 20:00 Kongsmyren H  
Mathopen/Olsvik - Bønes 2 - 1  
28.08 20:00 Eikelandsosen kunstgress B  
Eikelandsfjorden - Mathopen J19 4 - 2  
23.08 20:00 Follese kunstgress 1 B  
Askøy SK 1 - Mathopen/Olsvik 2 - 3  
21.08 20:00 Espeland idrettsplass B  
Fri - Mathopen J19 2 - 2  
20.06 20:30 Kalandseid idrettsplass B  
Sædalen /Kringlebotn/Kalandseid - Mathopen/Olsvik 0 - 1  
14.06 20:00 Kongsmyren H  
Mathopen/Olsvik - Loddefjord 1 2 - 0  
05.06 18:30 Stavollen idrettsplass 02 B  
Bjarg - Mathopen/Olsvik 1 - 6  
31.05 20:00 Olsvik idrettplass H  
Mathopen/Olsvik - Flaktveit 3 - 2  
24.05 20:00 Ravnanger kunstgress B  
Vestsiden-Askøy - Mathopen/Olsvik 3 - 0  
15.05 19:00 Kongsmyren B  
Fyllingsdalen - Mathopen IL Jenter 17 år -  
03.05 20:00 Kongsmyren H  
Mathopen/Olsvik - Søreide 1 6 - 1  
26.04 20:00 Fjellsdalen idrettsplass B  
Bønes - Mathopen/Olsvik 3 - 1  
21.04 15:00 Olsvik idrettplass H  
Mathopen/Olsvik - Askøy SK 1 3 - 1  
14.04 12:45 Nymark Kunstgress 03 B  
Nymark - Mathopen/Olsvik 5 - 2  
10.04 18:15 Kongsmyren H  
Mathopen/Olsvik - Skogsvåg 7 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift