Besøk våre lagsider

21.10 13:00 Ågotnes Kunstgressbane B
Nordre Fjell 2 - Mathopen G13 2 -
23.10 18:30 Kongsmyren H
Mathopen G13 2 - Hausvik 1 -
27.10 11:00 Lyngbø Idrettspark B
Lyngbø 2 - Mathopen G13 -
16.10 18:30 Kongsmyren H  
Mathopen G13 - Os 3 5 - 2  
04.10 18:30 Ravnanger kunstgress B  
Vestsiden-Askøy 1 - Mathopen G13 8 - 3  
02.10 20:15 Kongsmyren H  
Mathopen G13 2 - Nymark 1 2 - 3  
28.09 18:30 Kongsmyren H  
Mathopen G13 2 - Varegg 1 0 - 4  
23.09 18:00 Kongsmyren H  
Mathopen G13 - Arna-Bjørnar 3 2 - 3  
27.10 11:00 Lyngbø Idrettspark B  
Lyngbø 2 - Mathopen G13 -  
23.10 18:30 Kongsmyren H  
Mathopen G13 2 - Hausvik 1 -  
21.10 13:00 Ågotnes Kunstgressbane B  
Nordre Fjell 2 - Mathopen G13 2 -  
16.10 18:30 Kongsmyren H  
Mathopen G13 - Os 3 5 - 2  
04.10 18:30 Ravnanger kunstgress B  
Vestsiden-Askøy 1 - Mathopen G13 8 - 3  
02.10 20:15 Kongsmyren H  
Mathopen G13 2 - Nymark 1 2 - 3  
28.09 18:30 Kongsmyren H  
Mathopen G13 2 - Varegg 1 0 - 4  
23.09 18:00 Kongsmyren H  
Mathopen G13 - Arna-Bjørnar 3 2 - 3  
18.09 20:00 Liland kunstgress 2 B  
Gneist 1 - Mathopen G13 7 - 4  
13.09 18:30 Kongsmyren H  
Mathopen G13 - Bønes 3 3 - 2  
11.09 18:30 Furubakken Kunstgress B  
Valestrand Hjellvik - Mathopen G13 2 0 - 1  
04.09 18:30 Kongsmyren H  
Mathopen G13 2 - Gneist 2 3 - 2  
28.08 18:30 Salhus Kunstgress B  
Bergen Nord 1 - Mathopen G13 2 2 - 2  
27.08 18:30 Ostereidet Idrettspark B  
Eikanger - Mathopen G13 1 - 2  
21.08 20:00 Kongsmyren H  
Mathopen G13 - Nest-Sotra 2 4 - 9  
21.08 18:30 Kongsmyren H  
Mathopen G13 2 - Bjarg 3 2 - 3  
19.06 18:00 Kongsmyren H  
Mathopen G13 - Bønes 5 3 - 0  
16.06 12:00 Kongsmyren H  
Mathopen G13 2 - Nest-Sotra 3 1 - 7  
11.06 20:00 Hald stadion B  
Sund /Telavåg - Mathopen G13 2 4 - 8  
09.06 13:00 Lysekloster Framo Idrettspark B  
Lysekloster /Nore Neset - Mathopen G13 7 - 4  
05.06 18:30 Kongsmyren H  
Mathopen G13 2 - Gneist 3 5 - 5  
29.05 18:30 Straume Sotrabanen B  
Sotra 2 - Mathopen G13 2 3 - 5  
27.05 18:00 Kongsmyren H  
Mathopen G13 - Lyngbø 1 2 - 6  
12.05 13:00 Breimyra idrettsplass B  
Flaktveit 1 - Mathopen G13 6 - 2  
08.05 18:30 Kongsmyren H  
Mathopen G13 2 - Skjergard 2 8 - 0  
06.05 14:00 Kongsmyren H  
Mathopen G13 - Fana 3 0 - 1  
29.04 14:00 Liland kunstgress 2 B  
Gneist 8 - Mathopen G13 6 - 3  
22.04 18:00 Fjellsdalen idrettsplass B  
Bønes 4 - Mathopen G13 2 2 - 14  
17.04 18:30 Kongsmyren H  
Mathopen G13 2 - Nordre Fjell 2 1 - 4  
15.04 14:00 Kongsmyren H  
Mathopen G13 - Nymark 1 2 - 4  
10.04 18:30 Kalandseid idrettsplass B  
Kalandseid - Mathopen G13 4 - 4  
07.04 13:00 Kringlebotn ballbane B  
Sædalen - Mathopen G13 2 1 - 10  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift