Besøk våre lagsider

21.10 13:00 Høybråten kg 5er B  
Høybr/Stovn 2 - Vålerenga 2 J09 Blå -  
16.10 17:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga J09 Rød - Hasle-Løren -  
09.10 18:00 Kringsjå kunstg. 2 5er A B  
Lyn - Vålerenga J09 Rød -  
09.10 17:30 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga 2 J09 Blå - Lyn 5 -  
25.09 18:00 Nordre Åsen 2 kg 5er C B  
Skeid 3 - Vålerenga 2 J09 Blå -  
21.10 13:00 Høybråten kg 5er B  
Høybr/Stovn 2 - Vålerenga 2 J09 Blå -  
16.10 17:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga J09 Rød - Hasle-Løren -  
09.10 18:00 Kringsjå kunstg. 2 5er A B  
Lyn - Vålerenga J09 Rød -  
09.10 17:30 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga 2 J09 Blå - Lyn 5 -  
25.09 18:00 Nordre Åsen 2 kg 5er C B  
Skeid 3 - Vålerenga 2 J09 Blå -  
18.09 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga J09 Rød - Korsvoll 3 -  
13.09 18:00 Kollbanen 7er 5er A B  
Koll - Vålerenga J09 Rød -  
11.09 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga 2 J09 Blå - Bøler -  
04.09 18:30 Løren kunstgress 5er G B  
Hasle-Løren 2 - Vålerenga 2 J09 Blå -  
04.09 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga J09 Rød - Lyn 6 -  
28.08 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga 2 J09 Blå - Lyn 3 -  
28.08 18:00 Dælenengen kunstgr. 5er B B  
Grüner - Vålerenga J09 Rød -  
21.08 18:00 Årvoll hockey kg 5er B B  
Årvoll 2 - Vålerenga 2 J09 Blå -  
21.08 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga J09 Rød - Skeid 2 -  
19.06 18:00 Ekeberg 12 5er B  
KFUM 2 - Vålerenga 2 J09 Blå -  
19.06 18:00 Bjølsenfeltet 5er C B  
Sagene - Vålerenga J09 Rød -  
12.06 18:30 Løren kunstgress 5er H B  
Hasle-Løren - Vålerenga J09 Rød -  
12.06 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga 2 J09 Blå - Høybr/Stovn 2 -  
06.06 18:00 Kringsjå kunstg. 2 5er A B  
Lyn 5 - Vålerenga 2 J09 Blå -  
05.06 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga J09 Rød - Lyn -  
29.05 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga 2 J09 Blå - Skeid 3 -  
24.05 18:00 Korsvoll kunstgress 5er B B  
Korsvoll 3 - Vålerenga J09 Rød -  
15.05 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga J09 Rød - Koll -  
15.05 18:00 Haraløkka 5er 16 B  
Bøler - Vålerenga 2 J09 Blå -  
10.05 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga 2 J09 Blå - Hasle-Løren 2 -  
08.05 18:00 Kringsjå kunstg. 2 5er C B  
Lyn 6 - Vålerenga J09 Rød -  
03.05 18:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er A H  
Vålerenga J09 Rød - Grüner -  
01.05 18:00 Kringsjå kunstg. 2 5er C B  
Lyn 3 - Vålerenga 2 J09 Blå -  
24.04 18:00 Nordre Åsen 2 kg 5er B B  
Skeid 2 - Vålerenga J09 Rød -  
24.04 18:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er B H  
Vålerenga 2 J09 Blå - Årvoll 2 -  
17.04 18:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er A H  
Vålerenga J09 Rød - Sagene -  
17.04 18:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er B H  
Vålerenga 2 J09 Blå - KFUM 2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift