Besøk våre lagsider

22.10 19:05 Høybråten 9er A 7er A B
Høybr/Stovn - Vålerenga J06 Kløverenga Blå -
15.10 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Blå - Hasle-Løren -  
08.10 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Rød - Røa -  
25.09 19:10 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll - Vålerenga J06 Kløverenga Rød -  
24.09 18:00 Jaer 7er B B  
Nesodden - Vålerenga J06 Kløverenga Blå -  
17.09 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Blå - Manglerud Star -  
22.10 19:05 Høybråten 9er A 7er A B  
Høybr/Stovn - Vålerenga J06 Kløverenga Blå -  
15.10 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Blå - Hasle-Løren -  
08.10 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Rød - Røa -  
25.09 19:10 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll - Vålerenga J06 Kløverenga Rød -  
24.09 18:00 Jaer 7er B B  
Nesodden - Vålerenga J06 Kløverenga Blå -  
17.09 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Blå - Manglerud Star -  
17.09 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Rød - Høybr/Stovn 2 -  
10.09 19:05 Heming kg 7er B  
Heming - Vålerenga J06 Kløverenga Rød -  
10.09 18:30 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll 2 - Vålerenga J06 Kløverenga Blå -  
03.09 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Blå - KFUM -  
03.09 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Rød - Lyn 7 -  
27.08 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Blå - Høybr/Stovn -  
27.08 19:05 Gressbanen kunstgress 2 7er A B  
Ready 3 - Vålerenga J06 Kløverenga Rød -  
20.08 19:05 Løren kunstgress 7er B  
Hasle-Løren - Vålerenga J06 Kløverenga Blå -  
18.06 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Rød - Hvalstad -  
11.06 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Blå - Nesodden -  
05.06 18:00 Røa kunstgress 2 7er A B  
Røa - Vålerenga J06 Kløverenga Rød -  
04.06 19:05 Manglerud kunstg. 7er C B  
Manglerud Star - Vålerenga J06 Kløverenga Blå -  
29.05 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Rød - Korsvoll -  
28.05 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Blå - Korsvoll 2 -  
22.05 19:10 Høybråten kg 7er B  
Høybr/Stovn 2 - Vålerenga J06 Kløverenga Rød -  
21.05 19:10 Ekeberg 14 7er B  
KFUM - Vålerenga J06 Kløverenga Blå -  
14.05 19:05 Høybråten kg 7er B  
Høybr/Stovn - Vålerenga J06 Kløverenga Blå -  
14.05 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Rød - Heming -  
07.05 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Blå - Hasle-Løren -  
07.05 18:35 Kringsjå kunstg. 3 7er D B  
Lyn 7 - Vålerenga J06 Kløverenga Rød -  
30.04 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Rød - Ready 3 -  
23.04 19:05 Nesoddbanen KG 7er A B  
Nesodden - Vålerenga J06 Kløverenga Blå -  
16.04 19:05 Torstad grus 7er B  
Hvalstad - Vålerenga J06 Kløverenga Rød -  
16.04 19:05 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Blå - Manglerud Star -  
09.04 19:05 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll 2 - Vålerenga J06 Kløverenga Blå -  
04.04 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J06 Kløverenga Blå - KFUM -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift