Besøk våre lagsider

21.10 16:30 Tørteberg gress 5er B B  
Frigg 6 - Vålerenga G7 Mesterne Blå -  
16.10 18:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er A H  
Vålerenga G7 Mesterne Rød - Årvoll 2 -  
10.10 17:30 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G7 Mesterne Blå - Hasle-Løren -  
10.10 17:00 Klosterenga 5er Grus B B  
Lille Tøyen 3 - Vålerenga G7 Mesterne Rød -  
27.09 18:00 Kjelsåsmyra kunstg. 5er B B  
Kjelsås 5 - Vålerenga G7 Mesterne Rød -  
21.10 16:30 Tørteberg gress 5er B B  
Frigg 6 - Vålerenga G7 Mesterne Blå -  
16.10 18:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er A H  
Vålerenga G7 Mesterne Rød - Årvoll 2 -  
10.10 17:30 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G7 Mesterne Blå - Hasle-Løren -  
10.10 17:00 Klosterenga 5er Grus B B  
Lille Tøyen 3 - Vålerenga G7 Mesterne Rød -  
27.09 18:00 Kjelsåsmyra kunstg. 5er B B  
Kjelsås 5 - Vålerenga G7 Mesterne Rød -  
26.09 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G7 Mesterne Blå - Huk 3 -  
19.09 17:30 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Mesterne Rød - Høybr/Stovn 4 -  
18.09 18:00 Humleby kunstgress 5er A B  
Romsås - Vålerenga G7 Mesterne Blå -  
12.09 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G7 Mesterne Blå - Bærum 2 -  
12.09 18:00 Bjølsenfeltet 5er A B  
Sagene - Vålerenga G7 Mesterne Rød -  
06.09 18:00 Frem kgb 5er D B  
Stabæk 4 - Vålerenga G7 Mesterne Blå -  
04.09 17:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Mesterne Rød - Grorud 2 -  
30.08 18:15 Nordre Åsen 2 kg 5er B B  
Skeid 5 - Vålerenga G7 Mesterne Rød -  
29.08 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G7 Mesterne Blå - Snarøya 3 -  
22.08 18:00 Rommen grus 5er A B  
Vestli - Vålerenga G7 Mesterne Blå -  
21.08 17:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Mesterne Rød - Skeid 2 -  
21.06 18:00 Kalbakkenfeltet kunstg. 5er F B  
Grei 2 - Vålerenga G7 Mesterne Rød -  
20.06 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Mesterne Blå - Rommen -  
13.06 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G7 Mesterne Blå - Frigg 6 -  
11.06 18:00 Årvoll hockey kg 5er B B  
Årvoll 2 - Vålerenga G7 Mesterne Rød -  
08.06 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Mesterne Rød - Lille Tøyen 3 -  
06.06 18:30 Løren kunstgress 5er H B  
Hasle-Løren - Vålerenga G7 Mesterne Blå -  
31.05 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Mesterne Rød - Kjelsås 5 -  
29.05 18:00 Bygdøhus 5er B B  
Huk 3 - Vålerenga G7 Mesterne Blå -  
25.05 18:30 Høybråten kg 5er B  
Høybr/Stovn 4 - Vålerenga G7 Mesterne Rød -  
23.05 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G7 Mesterne Blå - Romsås -  
18.05 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Mesterne Rød - Sagene -  
16.05 18:00 Kalvøya 5er C B  
Bærum 2 - Vålerenga G7 Mesterne Blå -  
10.05 17:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Mesterne Blå - Stabæk 4 -  
09.05 18:00 Grorud kunstgress 5er A B  
Grorud 2 - Vålerenga G7 Mesterne Rød -  
04.05 18:30 Valle Hovin kunstgress 2 5er A H  
Vålerenga G7 Mesterne Rød - Skeid 5 -  
03.05 18:00 Hundsund kgb 2 5er A B  
Snarøya 3 - Vålerenga G7 Mesterne Blå -  
24.04 18:00 Valle Hovin kunstgress 5er A H  
Vålerenga G7 Mesterne Blå - Vestli -  
23.04 18:30 Nordre Åsen 2 kg 5er B B  
Skeid 2 - Vålerenga G7 Mesterne Rød -  
20.04 18:30 Valle Hovin kunstgress 2 5er A H  
Vålerenga G7 Mesterne Rød - Grei 2 -  
17.04 18:00 Rommen grus 5er A B  
Rommen - Vålerenga G7 Mesterne Blå -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift