Besøk våre lagsider

16.10 18:00 Frem kgb 5er D B  
Stabæk 5 - Vålerenga G7 Drageenga 1 -  
16.10 18:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er B H  
Vålerenga G7 Drageenga 2 - Veitvet -  
10.10 17:30 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 1 - Ullern 7 -  
09.10 18:00 Nordre Åsen 2 kg 5er A B  
Skeid - Vålerenga G7 Drageenga 2 -  
27.09 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 2 - Årvoll 4 -  
16.10 18:00 Frem kgb 5er D B  
Stabæk 5 - Vålerenga G7 Drageenga 1 -  
16.10 18:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er B H  
Vålerenga G7 Drageenga 2 - Veitvet -  
10.10 17:30 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 1 - Ullern 7 -  
09.10 18:00 Nordre Åsen 2 kg 5er A B  
Skeid - Vålerenga G7 Drageenga 2 -  
27.09 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 2 - Årvoll 4 -  
27.09 18:00 Kalvøya 5er C B  
Bærum - Vålerenga G7 Drageenga 1 -  
20.09 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 2 - Grorud -  
17.09 18:30 Valle Hovin kunstgress 5er B H  
Vålerenga G7 Drageenga 1 - Huk 2 -  
13.09 18:00 Kalbakkenfeltet kunstg. 5er H B  
Grei 4 - Vålerenga G7 Drageenga 2 -  
11.09 18:00 Hundsund kgb 2 5er B B  
Snarøya 2 - Vålerenga G7 Drageenga 1 -  
07.09 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 2 - Skeid 4 -  
05.09 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 1 - Stabæk -  
28.08 18:00 Hullebergmyra kunstgress 5er D B  
Ullern 4 - Vålerenga G7 Drageenga 1 -  
28.08 18:00 Årvoll hockey kg 5er A B  
Årvoll 7 - Vålerenga G7 Drageenga 2 -  
24.08 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 2 - Kjelsås 6 -  
21.08 18:00 Hundsund kgb 2 5er A B  
Snarøya 5 - Vålerenga G7 Drageenga 1 -  
20.06 18:00 Tørteberg gress 5er A B  
Frigg 5 - Vålerenga G7 Drageenga 1 -  
18.06 18:00 Bjølsenfeltet 5er B B  
Sagene 2 - Vålerenga G7 Drageenga 2 -  
13.06 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 1 - Stabæk 5 -  
12.06 18:00 Veitvet kunstgr. 5er A B  
Veitvet - Vålerenga G7 Drageenga 2 -  
07.06 17:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 2 - Skeid -  
05.06 18:00 Hullebergmyra kunstgress 5er C B  
Ullern 7 - Vålerenga G7 Drageenga 1 -  
31.05 18:00 Årvoll hockey kg 5er B B  
Årvoll 4 - Vålerenga G7 Drageenga 2 -  
30.05 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 1 - Bærum -  
23.05 18:00 Grorud kunstgress 5er A B  
Grorud - Vålerenga G7 Drageenga 2 -  
22.05 18:00 Bygdøhus 5er B B  
Huk 2 - Vålerenga G7 Drageenga 1 -  
16.05 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 1 - Snarøya 2 -  
14.05 17:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 2 - Grei 4 -  
11.05 18:30 Frem kgb 5er B B  
Stabæk - Vålerenga G7 Drageenga 1 -  
07.05 18:30 Nordre Åsen 2 kg 5er D B  
Skeid 4 - Vålerenga G7 Drageenga 2 -  
01.05 18:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 1 - Ullern 4 -  
30.04 18:30 Valle Hovin kunstgress 2 5er B H  
Vålerenga G7 Drageenga 2 - Årvoll 7 -  
24.04 18:10 Valle Hovin kunstgress 2 5er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 1 - Snarøya 5 -  
23.04 18:30 Kjelsåsmyra kunstg. 5er C B  
Kjelsås 6 - Vålerenga G7 Drageenga 2 -  
19.04 17:45 Valle Hovin kunstgress 2 5er A H  
Vålerenga G7 Drageenga 1 - Frigg 5 -  
16.04 18:30 Valle Hovin kunstgress 2 5er B H  
Vålerenga G7 Drageenga 2 - Sagene 2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift