Besøk våre lagsider

25.09 17:15 Nordbygda idrettsanlegg 7er A B
Masfjord - Kvernbit G11 2 -
25.09 17:15 Knarvik minibane 7er B
Nordhordland NBK Knarvik City - Kvernbit G11 1 -
02.10 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H
Kvernbit G11 2 - Lindås -
18.09 17:15 Fossemyra 2B 7ar H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Bergen Nord Marikollen Hvit -  
18.09 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G11 1 - Radøy/Manger FK Blå -  
12.09 17:15 Hordabø kunstgress 7er A B  
Hordabø - IL Kvernbit Gutter 11 år -  
11.09 17:15 Tellevikbanen 7er B  
Bergen Nord Tellevik/Salhus - Kvernbit G11 1 -  
04.09 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G11 1 - Eikanger -  
02.10 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H  
Kvernbit G11 2 - Lindås -  
25.09 17:15 Nordbygda idrettsanlegg 7er A B  
Masfjord - Kvernbit G11 2 -  
25.09 17:15 Knarvik minibane 7er B  
Nordhordland NBK Knarvik City - Kvernbit G11 1 -  
18.09 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G11 1 - Radøy/Manger FK Blå -  
18.09 17:15 Fossemyra 2B 7ar H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Bergen Nord Marikollen Hvit -  
12.09 17:15 Hordabø kunstgress 7er A B  
Hordabø - IL Kvernbit Gutter 11 år -  
11.09 17:15 Tellevikbanen 7er B  
Bergen Nord Tellevik/Salhus - Kvernbit G11 1 -  
04.09 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G11 1 - Eikanger -  
04.09 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H  
Kvernbit G11 2 - Nordre Holsnøy -  
28.08 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H  
Kvernbit G11 2 - Radøy/Manger FK Raud -  
28.08 17:15 Breimyra idrettsplass 7er B B  
Flaktveit Lama - Kvernbit G11 1 -  
21.08 17:15 Knarvik minibane 7er B  
Nordhordland NBK Knarvik United - Kvernbit G11 2 -  
21.08 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G11 1 - Åsane Ørn -  
05.06 17:15 Lindås kunstgress 7er A B  
Lindås - Kvernbit G11 2 -  
29.05 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H  
Kvernbit G11 2 - Masfjord -  
29.05 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G11 1 - Nordhordland NBK Knarvik City -  
22.05 17:15 Manger kunstgress 7er A B  
Radøy/Manger FK Blå - Kvernbit G11 1 -  
15.05 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H  
Kvernbit G11 2 - Hordabø -  
15.05 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G11 1 - Bergen Nord Tellevik/Salhus -  
08.05 17:15 Leirdalen Idrettsanlegg 7er A B  
Nordre Holsnøy - Kvernbit G11 2 -  
08.05 17:15 Ostereidet Idrettspark 7er A B  
Eikanger - Kvernbit G11 1 -  
25.04 17:30 Fossemyra 1B H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Flaktveit Lama -  
24.04 17:15 Austmarka Kunstgras 7er A B  
Radøy/Manger FK Raud - Kvernbit G11 2 -  
17.04 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H  
Kvernbit G11 2 - Nordhordland NBK Knarvik United -  
17.04 17:15 Rolland 7er A B  
Åsane Ørn - Kvernbit G11 1 -  
10.04 17:30 Fossemyra 2A H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Tertnes Hvit -  
15.03 17:30 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Gneist 11 år -  
14.02 18:00 Fossemyra 1B H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Sotra -  
24.01 18:00 Fossemyra 2A H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Eidsvåg -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift