Pulje oppsett for G12

Da foreligger pulje oppsett for G12 lagene som er påmeldt, begge lag i nivå 2.

Varegg cup 2018

Kampoppsett for Varegg Cup. Oppmøte senest 30 min. før første kamp.

Besøk våre lagsider

27.09 17:15 ASK B
Ask - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -
29.09 18:30 Erdal B
Erdal Kickers - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -
04.10 17:15 Ravnanger B
Follese Blå - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -
06.10 11:00 Ravnanger B
Erdal Runners - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -
22.09 11:00 Ravnanger B  
AFK Stålblå - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
20.09 17:15 Ravnanger B  
AFK Magneta - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
13.09 17:15 Træet B  
Nordsiden- Askøy - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
08.09 13:00 Follese B  
Follese Hvit - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
06.09 17:15 Ravnanger B  
Sotra Brattholmen Tornado - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
06.10 11:00 Ravnanger B  
Erdal Runners - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
04.10 17:15 Ravnanger B  
Follese Blå - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
29.09 18:30 Erdal B  
Erdal Kickers - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
27.09 17:15 ASK B  
Ask - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
22.09 11:00 Ravnanger B  
AFK Stålblå - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
20.09 17:15 Ravnanger B  
AFK Magneta - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
13.09 17:15 Træet B  
Nordsiden- Askøy - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
08.09 13:00 Follese B  
Follese Hvit - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
06.09 17:15 Ravnanger B  
Sotra Brattholmen Tornado - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
01.09 11:00 Ravnanger B  
Hetlevik - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
30.08 17:15 Ravnanger B  
Sædalen - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
23.08 17:15 Alvøen B  
Loddefjord Grønn - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
23.08 17:15 Skjergard B  
Skjergard - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
09.06 11:00 Erdal B  
Erdal Runners - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
07.06 17:15 Follese B  
Follese Blå - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
31.05 17:15 Ravnanger B  
Erdal Kickers - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
29.05 17:15 Ravnanger B  
Ask - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
24.05 18:30 Myrane B  
AFK Magneta - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
24.05 18:30 Myrane B  
AFK Stålblå - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
12.05 18:30 Ravnanger B  
Nordsiden- Askøy - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
03.05 17:15 Straume B  
Sotra Brattholmen Tornado - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
03.05 17:15 Ravnanger B  
Follese Hvit - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
28.04 18:30 Kringlebotn B  
Sædalen - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
26.04 17:15 Hetlevik B  
Hetlevik IL Gutter F. 2006 - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
10.03 17:20 Nymark B  
Kråkenes 1 - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
10.03 14:50 Nymark B  
Bjarg Stål - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
10.03 13:40 Nymark B  
Smørås TikiTaka - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
10.03 12:30 Nymark B  
Lyngbø Grønn - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
10.03 11:20 Nymark B  
Kringlebotn Hauk - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
10.03 10:10 Nymark B  
Lyngbø Hvit - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
10.03 09:00 Nymark B  
Bjarg Granitt Rød - Vestsiden-Askøy I.L Gutter 12 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift