Besøk våre lagsider

MAN
12.11
17:00-18:00
Gymnasbane 2B
25.10 17:30 Djervbanen B-1 H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Djerv 1919 #2 3 - 4  
23.10 18:00 Falkeid Kunstgras A B  
Falkeid #1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 1 - 1  
16.10 18:00 Gymnasbane 2B B  
Nord G-2006-2 - Djerv 1919 Gutter 12 år 1 - 1  
25.09 18:00 Gymnasbane 2B H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Kopervik -  
18.09 18:00 B  
Skjold IL - Djerv 1919 Gutter 12 år 2 - 1  
25.10 17:30 Djervbanen B-1 H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Djerv 1919 #2 3 - 4  
23.10 18:00 Falkeid Kunstgras A B  
Falkeid #1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 1 - 1  
16.10 18:00 Gymnasbane 2B B  
Nord G-2006-2 - Djerv 1919 Gutter 12 år 1 - 1  
25.09 18:00 Gymnasbane 2B H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Kopervik -  
18.09 18:00 B  
Skjold IL - Djerv 1919 Gutter 12 år 2 - 1  
11.09 18:00 Gymnasbane 2B H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Torvastad #1 10 - 0  
06.09 18:00 Nord Gress C/D B  
Nord G-2006-1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 3 - 0  
28.08 18:00 Gymnasbane 2B H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Stegaberg IL #1 0 - 4  
22.08 18:30 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 2 - 1  
19.08 13:20 Husnes B  
Valen - Djerv 1919 Gutter 12 år 3 - 3  
19.08 11:20 Husnes B  
Valen - Djerv 1919 Gutter 12 år 1 - 2  
19.08 10:40 Husnes B  
Rosendal - Djerv 1919 Gutter 12 år 1 - 6  
19.08 08:40 Husnes B  
Vard 4 - Djerv 1919 Gutter 12 år 2 - 4  
18.08 18:30 Husnes B  
Bremnes2 - Djerv 1919 Gutter 12 år 1 - 0  
18.08 16:30 Husnes B  
Husnes2 - Djerv 1919 Gutter 12 år 0 - 2  
18.08 15:10 Husnes B  
Husnes 1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 1 - 5  
18.08 13:10 Husnes B  
Sveio 1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 2 - 0  
18.08 10:40 Husnes B  
Rosendal - Djerv 1919 Gutter 12 år 2 - 5  
18.08 08:40 Husnes B  
Bremnes - Djerv 1919 Gutter 12 år 3 - 3  
19.06 18:00 Gymnasbane 2B H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Falkeid #1 5 - 0  
17.06 10:40 Etne Stadion 04 H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Kopervik Gutter 2006 (1) 5 - 0  
15.06 17:00 Etne B  
Ølen - Djerv 1919 Gutter 12 år 1 - 1  
12.06 18:00 Gymnasbane 2B B  
Nord G-2007-2 - Djerv 1919 Gutter 12 år 3 - 1  
29.05 18:30 Åsebøen Kunstgress B-1 B  
Kopervik Gutter 2006 Alle - Djerv 1919 Gutter 12 år 4 - 3  
22.05 18:00 Gymnasbane 2B H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Skjold 1 3 - 2  
15.05 18:00 Torvastad 2A (Gras) B  
Torvastad #1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 2 - 9  
03.05 18:00 Nordbanen B  
Nord G-2006-1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 6 - 5  
30.04 18:00 B  
Stegaberg IL #1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 2 - 2  
24.04 18:00 Gymnasbane 2B H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Sveio IL #1 6 - 2  
07.04 13:45 Bane E (9er) H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Bremnes IL Svortland 2 3 - 3  
07.04 12:00 Bane F (9er) B  
Vard Haugesund #3 - Djerv 1919 Gutter 12 år 4 - 1  
07.04 10:15 Bane E (9er) H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Djerv 1919 #4 6 - 0  
07.04 09:00 Bane F (9er) B  
Stegaberg IL #2 - Djerv 1919 Gutter 12 år 0 - 1  
18.03 17:00 Vardhallen H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Falkeid #1 2 - 2  
18.03 15:00 Vardhallen B  
Skjold IL f.06 Straumen - Djerv 1919 Gutter 12 år 2 - 1  
18.03 13:00 Vardhallen B  
Vard Haugesund #2 - Djerv 1919 Gutter 12 år 0 - 3  
22.02 16:30 Djervbanen A-2 H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Djerv 1919 #2 8 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian Oldervoll Jensen 12 28 3
Andi Rustaj 12 26 5
Andreas M 12 25 1
Benjamin Shanks Andersen 12 25
Emre K 12 30
Erik F 12 24 3
Fredrik S 12 21 3
Henrik S 11 25
Jonah Kolaas 12 15
Magnus T 12 28 1
Magnus Andersen Haugan 12 28 3
Marius Engedal 12 22
Merlin R 12 28 2
Sander Ringøy M 12 29
Sebastian N S 12 29 1
Taulant R 12 30 20
Teodor H 12 27 3
Zahieldin A 12 29
Ørnulf K 12 20 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift