Besøk våre lagsider

25.09 18:30 Fossemyra 2 H
Kvernbit G13 1 - Sædalen -
27.09 18:30 Fossemyra 1 H
Kvernbit G13 2 - Sandviken 2 -
02.10 18:30 Seim idrettsplass B
Nordhordland 2 - Kvernbit G13 1 -
02.10 20:15 Follese kunstgress 1 B
Follese 1 - Kvernbit G13 2 -
16.10 18:30 Prestegardsmoen KIWI-banen B
Voss 1 - Kvernbit G13 2 -
16.09 16:00 Stavollen Kunstgress 01 B  
Bjarg 1 - Kvernbit G13 2 -  
15.09 13:00 Slåtthaug Kunstgress B  
Smørås 1 - Kvernbit G13 1 -  
11.09 20:00 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G13 2 - Åsane 1 -  
11.09 18:30 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G13 1 - Austevoll 1 -  
06.09 18:30 Vikahaugane Kunstgress B  
Stord 1 - Kvernbit G13 1 -  
06.11 18:30 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G13 1 - Os 1 -  
30.10 18:30 Nesttun Kunstgress 1 B  
Fana 1 - Kvernbit G13 1 -  
27.10 15:00 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G13 2 - Søreide 1 -  
23.10 18:30 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G13 1 - Nest-Sotra 1 -  
16.10 18:30 Prestegardsmoen KIWI-banen B  
Voss 1 - Kvernbit G13 2 -  
16.10 18:30 Vadmyra kunstgress B  
Vadmyra 1 - Kvernbit G13 1 -  
02.10 20:15 Follese kunstgress 1 B  
Follese 1 - Kvernbit G13 2 -  
02.10 18:30 Seim idrettsplass B  
Nordhordland 2 - Kvernbit G13 1 -  
27.09 18:30 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G13 2 - Sandviken 2 -  
25.09 18:30 Fossemyra 2 H  
Kvernbit G13 1 - Sædalen -  
16.09 16:00 Stavollen Kunstgress 01 B  
Bjarg 1 - Kvernbit G13 2 -  
15.09 13:00 Slåtthaug Kunstgress B  
Smørås 1 - Kvernbit G13 1 -  
11.09 20:00 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G13 2 - Åsane 1 -  
11.09 18:30 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G13 1 - Austevoll 1 -  
06.09 18:30 Vikahaugane Kunstgress B  
Stord 1 - Kvernbit G13 1 -  
04.09 18:30 Fotlandsvåg idrettsplass B  
Osterøy /Fotlandsvåg - Kvernbit G13 2 -  
28.08 20:15 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G13 2 - Sotra 1 -  
28.08 18:30 Fossemyra 2 H  
Kvernbit G13 1 - Sandviken 1 -  
21.08 18:30 Marikollen B  
Marikollen - Kvernbit G13 1 -  
19.08 18:00 Varden kunstgress 2 B  
Fyllingsdalen 2 - Kvernbit G13 2 -  
23.06 11:00 Stemmemyren Kunstgress 2 B  
Sandviken 2 - Kvernbit G13 2 3 - 0  
17.06 15:00 Haus idrettsplass B  
Hausvik - Kvernbit G13 1 4 - 1  
12.06 18:30 Fossemyra 2 H  
Kvernbit G13 2 - Norheimsund 3 - 2  
09.06 15:00 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G13 1 - Voss 2 5 - 2  
05.06 18:30 Garnes kunstgress B  
Arna-Bjørnar 3 - Kvernbit G13 1 0 - 12  
03.06 14:00 Knarvik Kunstgras B  
Nordhordland 2 - Kvernbit G13 2 7 - 3  
02.06 16:00 Myrdal kunstgress 1 H  
Kvernbit G13 1 - Åsane 2 6 - 2  
29.05 18:30 Fossemyra 2 H  
Kvernbit G13 2 - Nordre Holsnøy 6 - 0  
15.05 18:30 Åstveit Idrettspark 1 B  
Tertnes 1 - Kvernbit G13 2 1 - 7  
15.05 18:30 Dale kunstgress B  
Dale /Stanghelle - Kvernbit G13 1 4 - 6  
08.05 18:30 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G13 1 - Valestrand Hjellvik 3 - 2  
24.04 18:30 Hjellestad fotballbane B  
Gneist 2 - Kvernbit G13 1 1 - 3  
22.04 18:00 Fossemyra 2 H  
Kvernbit G13 2 - Arna-Bjørnar 2 3 - 1  
17.04 18:30 Eikelandsosen kunstgress B  
Eikelandsfjorden - Kvernbit G13 2 1 - 3  
17.04 18:30 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G13 1 - Nordhordland 3 11 - 1  
10.04 18:30 Fossemyra 2 H  
Kvernbit G13 2 - Gneist 7 12 - 1  
08.04 14:00 Fossemyra 1 B  
Hovding - Kvernbit G13 1 2 - 5  
23.03 18:30 Fossemyra 1 H  
IL Kvernbit Gutter 13 år - Baune hutter 13 -  
15.03 19:30 Fossemyra 1 H  
IL Kvernbit Gutter 13 år - IL Gneist Puma 05 4 - 2  
01.02 18:30 Fossemyra 1 H  
IL Kvernbit Gutter 13 år - Follese G05 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift