Områdesamling i SKS Arena 12.januar 2019

NFF Nordland arrangerer områdesamlinger for morgendagens helter i henholdsvis Salten 12.januar på Fauske, og Helgeland 13.januar i Mosjøen. Fauske/Sprint har mange deltakere på samlinga. Lykke til alle sammen

Tiltakene er en del av Landslagsskolen, hvor vi inviterer spillere født 2003 og 2004 fra de to områdene til trening og kamp i SKS Arena på Fauske og i Mosjøhallen i Mosjøen.

Uttaket og fullstendig informasjon er sendt ut til spillernes klubber/kontaktpersoner, og vi ønsker selvsagt skuelystne trenere, foresatte eller andre interesserte, velkommen til å følge samlingen.

Vi åpner med trening på samlingene, og internkampene spilles 
- 3 x 25 min på Fauske 12.jan kl 13.00 (jenter) og kl 14.45 (gutter), og
- 3 x 20 min i Mosjøen 13.jan kl 13.30 (jenter) og kl 15 (gutter).

 

 

Uttak

Spillerutvikler Torkild Veraas har tatt ut følgende spillere født 2003 og 2004 til områdesamlingene 12. og 13.januar:

 

Salten lørdag 12.januar

Jenter:

Elina Nerhus LewinIK Grand Bodø
Thale RædergårdIK Grand Bodø
Emma Chan SteensenSørfold FK
Emilie StrømHunstad FK
Henriette K KristiansenFK Vinkelen
Julie AbrahamsenIK Grand Bodø
Aurora LekangInnstrandens IL
Johanne KristiansenHunstad FK
Martine VangenFauske Sprint
Martine KristoffersenFauske Sprint
Sunniva JohansenIK Grand Bodø
Malin Jul KristoffersenInnstrandens IL
Martine ArntsenInnstrandens IL
Johanna AndersonIK Grand Bodø
Lea FrendalIK Grand Bodø
Alvilde GagnumFK Vinkelen
Mia RendalIK Grand Bodø
Malin Mentzoni PettersenIK Grand Bodø
Kristine SørdahlFauske Sprint
Johanne OlsenIK Grand Bodø
Madelene IsaksenSørfold FK
Ine JohansenIK Grand Bodø
Marthe Jensen LundquistTverlandet IL
Thea Norkyn NygårdIK Grand Bodø
Sara HellesvikInnstrandens IL
Hanna LillegårdIK Grand Bodø
Sigrid TryggestadHunstad FK
Maia Sofie SkjelvanFK Vinkelen
Tirill FjordtunIK Grand Bodø
Mille BenjaminsenIK Grand Bodø
Edith Johanne OlsenØrnes IL
Marte Henningsen OlsenFK Vinkelen

 

Gutter:

Casper JohansenFK Bodø/Glimt
Emil SoløInnstrandens IL
Magnus EldenFK Bodø/Glimt
Hermann Monssen FurumoFauske/Sprint
Oliver Voll KarlsenFK Bodø/Glimt
Odin Finstad AasjordFK Bodø/Glimt
Trym RommetveitMeløy FK
Elias MartinsenFK Bodø/Glimt
Ronay AykutFauske Sprint
David Jarnæs DahlFK Bodø/Glimt
Morten KollbergMeløy FK
Eskil ImøyFK Bodø/Glimt
Brynjar JohnsplassFK Bodø/Glimt
Martin Johan LauritzenFK Bodø/Glimt
Zain Kahn SafiInnstrandens IL
Kim-Daniel FiskefjellSørfold FK
Elias SandstrandFK Bodø/Glimt
Petter VallaFauske Sprint
Levi Augustin JohnsenMeløy FK
Tobias Nikolai RengårdFK Bodø/Glimt
Jakob NormannFauske/Sprint
Eirik Austvik KristiansenFK Bodø/Glimt
Andreas SchjelderupFK Bodø/Glimt
Jakob BangMeløy FK
Markus KaspersenFK Bodø/Glimt
Jostein PedersenHunstad FK
Sondre SolhaugFK Bodø/Glimt
Aleksander RøtvoldTverlandet IL
Ulrik NordlandIK Grand Bodø
Kevin WiikIK Grand Bodø
Tesfamichael Biday RezeneMeløy FK
Truls HagenesFK Bodø/Glimt

 

Helgeland søndag 13.januar

Jenter:

Malin MeekHalsøy IL
Julie GregersenBrønnøysund IL
Mathea Erlandsen SundGruben IL
Andrea VollanSandnessjen IL
Siren SvarthoelRana FK
Camilla MartiniussenGruben IL
Hedda NordgårdHalsøy IL
Kaia Sofie JakobsenGruben IL
Emma Anine H AmundsenBrønnøysund IL
Sunniva G VallaSelfors
Julianne ÅkerøySandnessjøen IL
Lotte H. KolsvikHalsøy IL
Maja AanesHalsøy IL
Gerd Anine JohansenSandnessjøen IL
Sigrid Forsmo KapskarmoHalsøy IL
Klara Maria S FigueiredoBrønnøysund IL
Nora WaageGruben IL
Andrea KlavenessRana FK
Maria KnophBrønnøysund IL
Sigrid Elisa SundeBossmo & Ytteren
Dina Johanne BohlinBossmo & Ytteren
Oda NeshagenSelfors
Jenny JakobsenGruben IL

 

Gutter:

Sevald Birk B AndreassenBrønnøysund IL
Aksel BendenÅga IL
Jakob PettersenSandnessjøen IL
Andreas HellesvikSelfors UL
Filip TurcinaviciusRana FK
Theodor VatnanSandnessjøen IL
Trym S KvienOlderskog IL
Aron GullfjellRana FK
Martin SkjæranRana FK
Johannes HaghRana FK
Abdighani AbdilahiMosjøen IL
Benjamin FeldtSandnessjøen IL
Anton Pettersen NordengBossmo & Ytteren
Hussein AlamayarMosjøen IL
Alexander HagenSandnessjøen IL
Mikkel BjørkhaugBossmo& Ytteren
Bastian BrumoenÅga IL
Storm FagertunBossmo & Ytteren
Wilhelm ÅkvikMosjøen IL
Aleksander NordvikÅga IL
Abdi AliRana FK
Amir BarbarySandnessjøen IL

 

Vi gratulerer spillerne og klubbene deres!

 

 

 
    ©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift