Viking FK Elitefotballskole 7.-9.desember

Informasjon med tidsplan og gruppeinndeling leses her.

Velkommen til Viking FK Elite fotballskole 7.- 9.desember 2018

Sted: Vikinghallen

Vi gleder oss til årets siste elitefotballskole. En fotballhelg innendørs med glade, ivrige spillere, når det er rufsete ute, er noe av det kjekkeste vi gjørJ

Tema:

Angrepsspill

Skolen er helt full og spillerne deles derfor i to; fire grupper – de eldste, starter først og fire grupper – de yngste, starter deretter. Til sammen har vi åtte treningsgrupper. Under kan du se hvilken gruppe din spiller er i.

Tidsplan for gruppe 1-4 - Spillere født i 2005, 2006 og noen 2007 spillere

Fredag:

Oppmøte 16.00

Trening: 16.30

Slutt: 17.45

Lørdag:

Oppmøte: 11.30

Trening: 12.00-13.30

Mat og pause: 13.30-15.00

Trening: 15.00-16.30

Slutt 16.30

Søndag:

Oppmøte: 9.30

Trening: 10.00-11.30

Mat og pause: 11.30-13.00

Trening: 13.00-14.30

 

Tidsplan for gruppe 5-8 - Spillere født i 2007-2008-2009

Fredag:

Oppmøte 17.15

Trening: 17.45

Slutt 19.00

Lørdag

Oppmøte 13.00

Trening: 13.30-15.00

Mat og pause: 15.00-16.30

Trening: 16.30-18.00

Slutt 18.00

Søndag

Søndag

Oppmøte 11.00

Trening: 11.30-13.00

Mat og pause: 13.00-14.30

Trening: 14.30-16.00

Slutt 16.00

 

Trenerteam:

Trenerteamet består av Vikings ansatte trenere, som jobber i Vikings utviklingsavdeling. I tillegg har vi med yngre trenere/assistenter, som alle har vært eller på Vikings utviklingslag.

Mat:

Fredag: Frukt

Lørdag: Varm mat

Søndag: Brødmåltid med frukt og grønt.

Det er ikke lov med søtsaker eller brus.

Det er glutenfrie og laktosefrie alternativer.

Ha med:

Vannflaske og leggskinn.

 

            
            
 

Gruppe 1

 

Gruppe 2

  
 

Liam

Hewitt

Hundvåg

2005

 

Brede

Fiksdal

Viking FK

2006

 

 
 

Sebastian

Birkelund Braserud

VBK

2005

 

Casper

Wilhelmsen

Våganes fk

2006

 

 
 

Hugo Severin

Aarthun-van der Hagen

Viking

2005

 

Eirik Hana

Rettedal

Viking

2006

 

 
 

Ivan

Rozhko

Sandved IL

2005

 

Fillip

Voster Botnen

Viking

2006

 

 
 

Amir

Saoula

Viking

2005

 

Håkon

Steen

Viking

2006

 

 
 

Lukas

Emanuelsen

fk. Vidar

2005

 

Isak Alsaker

Rogde

Sola

2006

 

 
 

Atle

Espedal

Staal Jørpeland

2005

 

Jonatan

Halsne

Midtbygden il

2006

 

 
 

Oliver Amundsen

Haugneland

VBK

2005

 

Kristoffer Nygaard

Kilstad

Viking

2006

 

 
 

Marcus Vassøy

Hildrum

Bogafjell

2005

 

Marius

Rabenorolahy

Viking

2006

 

 
 

Teodor

Håland

Varhaug

2005

 

Mathias

Rønsberg

 

2006

 

 
 

Harald

Isaksen Torsøe

Farsund IL

2005

 

Mikkel

Egeland

Voll IL

2006

 

 
 

Sebastian

Osmo

Viking elite G13

2005

 

Simen

Sele

Klepp IL

2006

 

 
 

Max Martin

Soma

Vidar

2005

 

Vebjørn

Molund

Viking/Klepp

2006

 

 
 

Magnus

Sunde

Vidar FK

2005

 

Ørjan Furuløkken

Vamråk

EIK

2006

 

 
 

Mario

Tuntland

FK Vidar

2005

 

Erik

Tengesdal

Viking

2006

 

 
 

Andreas

Tveiten

Varhaug IL

2005

 

Johannes Stokka,

 

 

2006

 

 
     

 

 

 

 

 

 

 
     

 

 

 

 

 

 

 
          

 

 
          

 

 
            
            
 

Gruppe 3

 

Gruppe 4

  
 

Amund

Soppeland

MIdtbygdens idrettslag

2006

 

Matteus

Haugen Garvik

Viking / Hinna

2007

  
 

Benjamin Elkasevic

Krokvik

Madla IL

2006

 

Jacob nordbø

Middelthon

Viking

2007

  
 

Ella Madelen H

Brevik

Sandnes Ulf

2006

 

AIRONAS

NEMANYS

ÅLGÅRD FK

2007

  
 

Endre

Inderberg

Madla

2006

 

Bjørn

T Jonassen

Bogafjell

2007

  
 

Erik Endresen

Veivåg

Rosseland BK

2006

 

Patryk Elias

Zelazo

Viking FK

2007

 

 

 

Even

Engelsgjerd-Kvål

Voll il

2006

 

Sebastiann

Gilje

ÅFK

2007

 

 

 

Filip

Lindanger

Våganes

2006

 

embrik aleksander

henriksen

viking

2007

 

 

 

Martin

Lyngdal

Rosseland ballklubb

2006

 

Torkel

Iversen

Viking Fk

2007

 

 

 

Mathias

Dessingué

Madla Il

2006

 

Sander

Dahle

Vaulen

2007

 

 

 

Mathias

Vagle

Varhaug IL

2006

 

Erik Elias

Ingebrethsen

Madla

2007

 

 

 

Thea Gustad

Myklebust

Sandnes Ulf

2006

 

Andreas

Kjærland-Haga

Austrått IL

2007

 

 

 

Torben

Rosseland Bk

2006

 

Andreas

Lie-Strand

Vidar

2007

 

 

 

Ville

Aune

Rosseland Ballklubb

2006

 

Jonatan

Rasmussen

Austrått

2007

 

 

     

 

Allan

Renberg

Viking

2007

 

 

     

 

Lucas

Roland

Ålgård FK

2007

 

 

      

Leon Nord-Varhaug

Romvig

Varhaug IL

2007

 

 

      

Marton

Søyland

Klepp

2007

 

 

      

Sondre

Tveiten

Varhaug IL

2007

 

 

      

Benjamin

Vigrestad

Klepp IL

2007

 

 

          

 

 
          

 

 
 

Gruppe 5

 

 

 

 

Gruppe 6

 

 

 

 

 
 

Andres

Bachmann Ravndal

Ålgård FK

2007

 

Trym

Ingebrigtsen

VBK

2007

 

 
 

Kristian

Bjørnsgaard

Hinna fk

2007

 

Ludvig Hogstad

Johannessen

Hinna

2007

 

 
 

Bjørnar

Brunes

Klepp

2007

 

Magnus Skrede

Johansen

Vardeneset BK

2007

 

 
 

Tage

Handal-Tveit

Bogafjell

2007

 

Thomas

Kulsrud

VBK

2007

 

 
 

Håkon

isene

Vaulen il

2007

 

Martin

Mellemstrand Torsteinbø

FK Vidar

2007

 

 
 

Ludvig Hogstad

Johannessen

Hinna

2007

 

Anton

Moi

Voll IL

2007

 

 
 

Sander Kielland

Sæland

Vardeneset BK

2007

 

Tobias

Oxaas-Dambo

VBK

2007

 

 
 

Niklas

Valseth

Vaulen

2007

 

Gabriel

Rehman

klepp

2007

 

 
 

Noah August

Thoresen

Hundvåg

2007

 

Ulrik

Røisland

Hundvåg

2007

 

 
 

Gjermund Høyland

Ulfeng

Hinna FK

2007

 

Elliot

Stakland

Hundvåg

2007

 

 
 

Kristoffer

Bamberg

Austrått IL

2007

 

Jonas Ekroll

Tveita

Klepp IL

2007

 

 
 

Erik

Danielsen Reime

Varhaug IL

2007

 

Noah

Alves

Vaulen IL

2007

 

 
 

Ciljan

Ditlefsen

Austrått

2007

 

Tinus

Tønnessen

VBK

2007

 

 
 

Thomas Spjeld

Hiim

Vaulen

2007

 

Styrk

Ugletveit

Vaulen IL

2007

 

 
          

 

 
          

 

 
          

 

 
          

 

 
 

Gruppe 7

 

 

 

 

Gruppe 8

 

 

 

 

 
 

Adrian Junker

Asbjørnsen

Hinna FK

2008

 

Una Høiland

Berge

Vigrestad IK

2008

 

 
 

Filip

Halvorsen

Varhaug

2008

 

Theodor Siegel

Carlsen

SK Jarl

2008

 

 
 

Lukas Manuel

Helland

Voll IL

2008

 

Marton Stav

Egge

Vardeneset BK

2008

 

 
 

Even

Olsen

Klepp

2008

 

Fredrik Kielland

Sæland

Vardeneset BK

2008

 

 
 

Olaf

Søyland

Voll IL

2008

 

Henrik

Vestbø

VIDAR

2008

 

 
 

Ola Vadla

Anfindsen

Viking

2008

 

Casper

Henriksen Aase

Viking FK

2008

 

 
 

Kalle

Sande-Brodersen

viking

2008

 

Per

Rønneberg Bjerga

Viking

2008

 

 
 

Fredrik Løvstuhagen

Sæther

Viking

2008

 

Daniel

Hewitt

Hundvåg

2008

 

 
 

Sigmund Byberg

Usken

Viking FK

2008

 

Ola

Melhus

Viking

2008

 

 
 

Sivert

Oftedal

Ålgård fk

2008

 

Mads

Skretting

Varhaug IL

2008

 

 
 

Aksel

Olausson Tveit

Ålgård

2008

 

Emil Sviland

Torgersen

Ålgård FK

2008

 

 
 

Emil  

Roland

 

2009

 

Victoria

Wilhelmsen

Våganes fk

2008

 

 
 

Belix

Hviding

 

2009

 

Nikolay

Rozhko

Sandved IL

2009

 

 
     

 

Christoffer

Svenning

 

2009

 

 
     

 

Eldar

Duracac

 

2009

 

 
     

 

William

Haave

 

2009

 

 
     

 

 

 

 

 

 

 
     

 

 

 

 

 

 

 
     

 

 

 

 

 

 

 
     

 

 

 

 

 

 

 
     

 

 

 

 

 

 

 
     

 

 

 

 

 

 

 
     

 

 

 

 

 

 

 
     

 

 

 

 

 

 

 

 

Påmelding turneringer

IFO - idrettsfritidsordning

Påmelding FFO

Påmelding fotballskoler

Samarbeidspartnere

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift