Terminliste hurtigløp NNSK 2018-19

Terminliste hurtigløp NNSK 2018-19

Juli

27.jul Sommeris  Vikingskipet

August

1-12. aug Sommeris  Vikingskipet

11.aug Sommerløpet Vikingskipet Hamar IL

NNM inline Harstad

September

15.sep Berlin Maraton Inline Berlin

17.sep Sørmarka arena Åpner

29-30. sept Samling  Tromsø

29.sep Fosenhallen åpner

29-30/9 Stavanger Open

Oktober

19.okt Vikingskipet åpner

20-21/10 NC 1 Bjugn BØSK

27-28/10 NC 2 Vikingskipet Stange SK

November

03.nov Drammensløpet Marienlyst Drammen SK

02711-4/11 NM enkeltdistanser Vikingskipet Hamar IL

10.nov Spinnoløpet Furumo Geithus IL

10-11/11-18 NC 3 Furumo Geithus IL

16-18/11-18 WC 1 Japan Obihiro

17-18/11 Odalsskøyta Vikingskipet Nord-Odal IL

23-25/11 Issamling / starterkurs/dommerkurs Tromsø

23-25/11 WC-2

24-25/11 ISU junior World Cup Polen Tomazsow

24-25/11 Sandnesgauken Sørmarka Area StavangerSandnes 

Desember

01.-02.12 Risengaløpet Risenga Asker

01.-02.12  NC4 Risenga Asker

07.-09.12 Kretsløp /issamling Tromsø

07.-09.12 WC3 Tyskland Berlin

08.-09.12 Krystallcupen Jevnaker

14.-16.12 WC4 Nederland Heerenveen

 

15.-16.12 NC5 Vikingskipet Hamar IL

16.des Maierløpet Maier arena Tønsberg Turn

Klubbløp

29.-30.12 NM sprint Glitre stadion Gol IL

29.-30.12 NM Allround Arendal Arendal SK

Januar

05.-06.01 Hamarlekene Hamar

05.-06.01 NC 6 Sørmarka Arena

05.-06.01

11.-13-01 EM (AR/SPR) Italia Colalbo

12.-13-01 NM junior Allround Vikingskipet  Nord-Odal IL

12.-13-01 Kretsløp Tromsø

19.jan Marianelysløpet Marienlyst Drammen

19.jan "Amundløpet" Dølisjøen, Sør-Odal Slåstad IL

20.jan Vingerløpet Holt Stadion Kongsvinger

20.jan Nasjonalt løp Kongsberg Kongsberg Kongsberg

19.-20. jan Kretsløp Narvik

19.-20. jan Juniorlandskamp NED-GER-NOR Nederland

19.-20. jan 15th Single Distance/NM Veteraner Vikingskipet 

26.-27. jan NNM sprint   Harstad

26.-27. jan ISU junior WC Helsingfors

26.-27. jan Vikingløpet Vikingskipet  Tønsberg turn

Februar

01.-03. feb WC 5 Vikingskipet NSF

01.-02. feb Barentskamp  Olenogorsk

07.-10. feb VM enkeltdistanser Tyskland Inzell

09.02.2018 Mapeiløpet Prestberget Nord-Odal IL

10.01.2019 Kongsbergløpet Kongsberg

10.02.2018 Setskog Skøytefestival Setskog IF

09.-10. feb NNM Allround Tromsø

09.-10. feb ISU junior WC Italia Baselga

15.-17. feb VM junior Italia Baselga

15.-17. feb

15.-17. feb LM  Sørmarka Arena Stavanger Sandnes

23.-24. feb Hallingdalskarusellen Gol/Hol Gol IL/ Hol IL

23.-24. feb NNM ED Alta

23.-24. feb NC-7 Kristiansund

23.-24. feb VM sprint Nederland Heerenveen

23.-24. feb Ungdomslandskamp NOR-FIN-SWE-DK/GB Vikingskipet

Mars

02.-03. mar Sandefjordløpet Vikingskipet

02.-03. mar

02. - 03. mar VM Allround Canada Calgary

03.mar Vikingskipet stenger

07.mar ASK-mila Valle Hovin Aktiv SK

08.-09. mar Vikingrace Heerenveen

09.mar Siste Indre Frogner stadion

09.mar Hjallis Æresløp Leangen

09.-10. mar Kalles minneløp Skjervøy

09.-10. mar WC finale USA Salt Lake City

09.-10. mar VM sprint veteraner Nederland Leeuwarden

09.-10. mar NC finale Sørmarka Arena Stavanger Sandnes

16.-17. mar Rekordløpet Sørmarka Arena Stavanger Sandnes

22.-24. mar VM allround Veteraner Norge Bjugn

Sliping av skøyter!!

Klubben tilbyr sliping av skøyter for publikum. 

Hockeyskøyter (hulsliping) 50 kr. Lengdeløpsskøyter (håndsliping) 150 kr.

Innlevering av skøyter til sliping hver dag i kafeens åpningstid.

Utlevering mot betaling påfølgende lørdag i kafeen. Beregn 3 dager fra innlevering til avhenting.

 

Sponsorer:

Til startsiden på dnb.no

 

                                                      

Sjøtransport Rotsund AS

 
 

Ishafskraft


 

Følg oss på Facebook!

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift