Viking elite fotballskole, 9.-11.november

Velkommen til helgens fotballskole. Her er viktig informasjon ang gratis billett til søndagens Vikingkamp, gruppeinndeling og tidsplan.

Hei

Her er informasjon om helgens fotballskole.

Viking inviterer alle til kamp på søndag.

For gratis billett, gå inn på linken under for å registrere deg for fribillett.

NB. Frist på å fylle ut dette må være senest Fredag 12.00, og billetter vil distribueres ut PR e-post. Begrensning vil være 1 fribillett til barn og en til en voksen. Ønsker man å kjøpe flere enn dette for å få sitte ved siden av hverandre, legges dette inn i skjema og man får en reservasjon på alt. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDK3ovynNK5VEwry3WzyuU7X3h1GBMMPHeh8gFnMBwKz2Zuw/viewform?usp=sf_link

 

Se under for gruppeinndeling.

Gruppe 1-4 har følgende tidsplan:

FREDAG:

Oppmøte: 16.00

Trening: 16.30-18.00

Slutt 18.00        Frukt og kjeks servering!

LØRDAG:

Oppmøte: 11.30

Trening: 12.00-13.30

Pause med matservering: 13.30-15.00

Trening: 15.00-16.30

SØNDAG:

Oppmøte: 08.30

Trening: 09.00-10.30

Slutt: 10.30       Frukt og kjeks servering!

 

Gruppe 5-8 har følgende tidsplan:

FREDAG:

Oppmøte: 17.30

Trening: 18.00- 19.30

Slutt 19.30        Frukt og kjeks servering!

LØRDAG:

Oppmøte: 13.00

Trening: 13.30-15.00

Pause med matservering: 15.00-16.30

Trening: 16.30-18.00

SØNDAG:

Oppmøte: 10.00

Trening: 10.30

Slutt: 12.00       Frukt og kjeks servering!

  • Ha med vannflaske.
  • Ha på leggskinn.
  • Det serveres varm mat på lørdag. Gluten og laktosefrie alternativ.
  • Det er ikke lov med søtsaker.

GRUPPEINNDELING:

         
Gruppe 1 Gruppe 2
LiamHewittHundvåg  JonatanHalsneMidtbygden il2006
HeineMadlandVBK  JohannesStokkaKlepp IL2006
Hugo SeverinAarthun-van der HagenViking  VebjørnMolundViking/Klepp2006
IvanRozhkoSandved IL  MariusRabenorolahyViking2006
AmirSaoulaViking  FillipVoster BotnenViking2006
Sindre MoeBjørnbomJarl  MikkelEgelandVoll IL2006
LukasEmanuelsenfk. Vidar  BredeFiksdalViking FK2006
AtleEspedalStaal Jørpeland  Kristoffer NygaardKilstadViking2006
Oliver AmundsenHaugnelandVBK  Benjamin ElkasevicKrokvikMadla IL2006
Marcus VassøyHildrumBogafjell  Isak AlsakerRogdeSola2006
Harald Isaksen TorsøeFarsund IL  SimenSeleKlepp IL2006
Frede ÅsenLarsenJarl  Håkon SteenViking2006
SebastianOsmoViking elite G13  Ørjan FuruløkkenVamråkEIK2006
Max Martin SomaVidar  CasperWilhelmsenVåganes fk2006
Magnus Sunde Vidar FK       
MarioTuntlandFK Vidar      
Sebastian BirkelandBraserudVBK      
         
         
         
         
         
Gruppe 3 Gruppe 4
Leo RobertsenMadla2006 SebastiannGiljeÅFK2007
Sander RohdeSoldalVardeneset BK2006 embrik aleksanderhenriksenviking2007
EndreInderbergMadla2006 TorkelIversenViking Fk2007
ErikTengesdalViking2006 MatteusHaugen GarvikViking / Hinna2007
VilleAuneRosseland Ballklubb2006 AIRONASNEMANYSÅLGÅRD FK2007
Ella Madelen H BrevikSandnes Ulf2006 KristofferBambergAustrått IL2007
TorbenRosseland Bk2006 SanderDahleVaulen2007
EvenEngelsgjerd-KvålVoll il2006 Erik EliasIngebrethsenMadla2007
Bo KristianKvermeVarhaug IL2006 Andreas Kjærland-HagaAustrått IL2007
FilipLindangerVåganes2006 JonatanRasmussenAustrått2007
MartinLyngdal Rosseland ballklubb2006 AllanRenbergViking2007
Thea GustadMyklebustSandnes Ulf2006 LucasRolandÅlgård FK2007
Eirik HanaRettedalViking2006 Leon Nord-VarhaugRomvigVarhaug IL2007
Amund SoppelandMIdtbygdens idrettslag2006 SondreTveitenVarhaug IL2007
MathiasVagleVarhaug IL2006 Andres Bachmann RavndalÅlgård FK 2007
Erik EndresenVeivågRosseland BK2006     
         
         
         
         
         
Gruppe 5    Gruppe 6   
Abraham AarslandVarhaug IL2007 KristianBjørnsgaardHInna fk2007
Thomas RiisHundvåg FK2007 Mikal SolemEllingsenVardeneset BK2007
MartinTorsteinbøVidar FK2007 Ludvig HogstadJohannessenHinna2007
Noah AugustThoresenHundvåg2007 NoahAlvesVaulen IL2007
ErikDanielsen ReimeVarhaug IL2007 Sander KiellandSælandVardeneset 2007
CiljanDitlefsenAustrått2007 NiklasValsethVaulen2007
MartinMellemstrand TorsteinbøFK Vidar2007 Gjermund Høyland UlfengHinna FK2007
AntonMoiVoll IL2007 Thomas SpjeldHiimVaulen2007
GabrielRehmanklepp2007 TobiasOxaas-Dambo?2007
UlrikRøislandHundvåg2007 Ludvig HogstadJohannessenHinna2007
ElliotStaklandHundvåg2007 Magnus SkredeJohansen Vardeneset BK2007
Jonas EkrollTveitaKlepp IL2007 ThomasKulsrudVBK2007
BenjaminVigrestadKlepp IL2007 TinusTønnessenVBK 2007
MatheoMarvikVBK2007 StyrkUgletveitVaulen IL2007
KasperBarkaKlepp2007 Adrian JunkerAsbjørnsenHinna FK2008
Marton SøylandKlepp2007     
         
         
Gruppe 7    Gruppe 8   
Leander EieJakobsenFiskå IF2008 Una Høiland BergeVigrestad IK2008
Fredrik KiellandSælandVardeneset 2008 FilipHalvorsenVarhaug IL2008
OlafSøylandVoll IL2008 Lukas ManuelHellandVoll IL2008
HenrikVestbøVIDAR2008 IsakidlandÅlgård Fotballklubb2008
Ola VadlaAnfindsenViking2008 FilipStokkaKlepp IL2008
CasperHenriksen AaseViking FK2008 SivertOftedalÅlgård fk2008
PerRønneberg BjergaViking2008 AkselOlausson TveitÅlgård2008
KalleSande-Brodersenviking2008 MadsSkrettingVarhaug IL 2008
Fredrik LøvstuhagenSætherViking2008 Emil SvilandTorgersenÅlgård FK2008
Sigmund Byberg UskenViking FK2008 Eldar DuracacSandnes Ulf2008
DanielHewittHundvåg2008 Christopher SvenningSandnes Ulf2009
OlaMelhusViking2008 BelixHvidinghundvåg2009
VictoriaWilhelmsenVåganes fk2008 NikolayRozhkoSandved IL2009
     EmilRoland Ålgård FK2009
         
         

Påmelding turneringer

IFO - idrettsfritidsordning

Påmelding FFO

Påmelding fotballskoler

Samarbeidspartnere

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift