Dugnadslister Bavaria Cup 2018

Dugnadlistene til helga er nå klare. Fredag var der alt for mange som meldte seg i forhold til de som trengtes, så de første ble prioritert der.

Vi trenger noen flere folk lørdag ettermiddag og om noen ønsker flere timer på søndag kan de på senvakten møte før. Påmelding på mail til post@sknord.no 

Dugnadslistene ligger også vedlagt. 

Tusen takk til alle som stiller! Dette er stort arrangement for oss og vi trenger all hjelp vi kan få for å opprettholde rykte vårt som en meget god turnering!

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  BAVARIA 2018 - dugnadsliste

Kamper 09.30-16.30 lørdag,  11.00-16.00 søndag

KLARGJØRING FREDAG 17.00 – 20.00: Gå over alle nettene til fotballmålene og fikse hull, plassere varer i kioskene, lage baner, henge opp flagg/banner, rigge bord/stoler, klargjøre parkering, lage plakater, tømme bosskorger på området, gå over toalettene, forberede mat/bakst ++

 

Ann Elisabeth Jensen, Kai Josefsen, Rita Steinsland, Svein Tore Kvamme, Gunn Elin Larsen, Hilde Kristin Aase, Lise Solnørdal, Kristin Rasmussen

LØRDAG FORMIDDAG

ETTERMIDDAG

SØNDAG FORMIDDAG

ETTERMIDDAG

Parkering:08.15-13.00

Frode Erland (3 timer)

Kjetil Sørensen

Kjell Steinsland

Suzan G. Bøe

Kent Michael Bøe

Øyvind Bore

Harald Hauge

Dilbrin

Parkering:12.30-17.30

Espen Alsaker

Issac Eiternes

Thor Arne Reitan

 

 

Det roer seg nok i 14.00 tida, så da kan en hjelpe til i kafé/telt

Parkering:10.00-15.00

Kjetil Sørensen

Kjell Steinsland

Suzan G. Bøe

Atle

Kent Michael Bøe

Kai Josefsen

Parkering: 15.00-

Kai Josefsen

Thor Arne Reitan

(fordele trafikkstrømmen opp Hestmyrveien, Skogveien og ut til Norheimsvegen)

Kiosk i hallen: 3 stk.

09.00-14.00

Sander Thomassen

Åse Amundsen

Kiosk i hallen: 3 stk.

14.00-19.00

Sander Thomassen

Kiosk i hallen: 3 stk.

10.-15.00

Sander Thomassen

 

Kiosk i hallen: 3 stk.

14.30-17.30

Sander Thomassen

Bo løkke

 

Kiosk v/Basement: 2 stk

09.00-14.00

Rita Steinsland

Gunn Elin Larsen

Kiosk v/Basement:2 stk

14.00-19.00

Therese Meling

Linda Thorsen Osnes

Kiosk v/Basement:2 stk

10.00-15.00

Bente Selsaas

Inger Lise Heimdal

Kiosk v/Basement:2 stk

15.00-17.30

Linda Thorsen Osnes

Anne Flemmen

 

Telt/kjøkken/kafé: 6 stk.

09.00-14.00

Ingrid Thomassen

Therese Meling

Siv Iren Aarvik

Julie Osteig

Lill Hege Dalen 10-12

Elisabeth B. Moe

Stian

Mats

Telt/kjøkken/kafé: 6.stk

14.00-19.00

Elisabeth B. Moe

Stian

 

Telt/kjøkken/kafé: 6 stk.

10.00-15.00

Anne Flemmen

Siv Iren Aarvik

Ingrid Thomassen

Hilde Kristin Aase

Stian (fra 11.00)

Mats

Maria

Telt/kjøkken/kafé: 5.stk

14.30-17.30

Thor Arne U. Hansen

Stian

Mats (til 16.00)

Øyvind Bore

Ingrid Thomassen

Maria

Pølsebod: 2 stk.

Tore

Sondre/Frida?

Pølsebod: 2 stk.

Tore

Sondre/Frida?

Pølsebod: 2 stk.

Tore

Sondre/Frida?

Pølsebod: 2 stk.

Tore

Sondre/Frida?

Sekretariat: Hilde, Siv, og Heidi

 

Speaker premieutdeling: Randi Kvaløy

 

 

 
Medlemskontingent 2018
Ubetalt beløp: 56800
Ubetalt antall: 42
Betalt beløp: 890339
Betalt antall: 594
 

Informasjon

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift