Treningstider vinter 2018

De nye tidene gjelder ifra mandag uke 4.

MANDAG

Bane

1430-1600

1600-1700

1700-1800

1800-1900

1900-2030

2030-2200

Fibohall A

G14

Løkke G2009

G12

Løkke G2008

Herre A

Oldboys

Fibohall B

G14

J12

Løkke J2008

Løkke G2008

J16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1430-1600

1600-1730

1730-1900

1900-2030

2030-2200

 

Hoved 1

 

G19-3

Dame A

Dame B

 

 

Hoved 2

 

 

Dame A

Dame B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fibo 1

 

G12

G13

G15/16

 

 

Fibo 2

 

G12

J13

G15/16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Byggma 1

 

Løkke 2010

Løkke 2011

 

 

 

Byggma 2

 

Løkke 2010

Løkke 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KVS

 

Løkke J2009

1630-1730

 

 

 

 

KVS

 

 

 

 

 

 

 

 

TIRSDAG

Bane

1430-1600

1600-1730

1730-1900

1900-2030

2030-2200

Fibohall A

 

J14

Friidrett

G19-1

G19-2

Fibohall B

 

Løkke G2010 Å

Klatring

G19-1

G19-2

 

 

 

 

 

 

 

1430-1600

1600-1730

1730-1900

1900-2030

2030-2200

Hoved 1

 

 

Friidrett

 

Herre B

Hoved 2

 

 

Friidrett

 

Herre B

 

 

 

 

 

 

Fibo 1

 

G13

G15/16

G14

 

Fibo 2

 

G11

G15/16

G14

 

 

 

 

 

 

 

Byggma 1

 

G19-3

J16

 

 

Byggma 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KVS

 

G11(Årnes/Berge)

1630-1800

 

 

 

 

 

 

ONSDAG

 

Bane

1430-1600

1600-1700

1700-1800

1800-1900

1900-2030

2030-2200

Fibohall A

 

J13

G12

G14

Herre A

Dame B

Fibohall B

 

J11

G12

Kep. senior

Herre A

Dame B

 

 

 

 

 

 

 

 

1430-1600

1600-1730

1730-1900

1900-2030

2030-2200

 

Hoved 1

 

G19-3

G12

Dame A

Int.gruppe

 

Hoved 2

 

 

G12

Dame A

Int.gruppe

 

 

 

 

 

 

 

 

Fibo 1

 

J12

AFK SONE

AFK SONE

 

 

Fibo 2

 

Løkke J2008

AFK SONE

AFK SONE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Byggma 1

 

Løkke G2009

G14

 

 

 

Byggma 2

 

Løkke J2009

G14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KVS

 

 

 

 

 

 

KVS

 

 

 

 

 

 

 

TORSDAG

Bane

1430-1600

1600-1730

1730-1900

1900-2030

2030-2200

Fibohall A

G11

G13

Friidrett

Dame A

Herre B

Fibohall B

G11

Løkke J2010

Klatring

Dame A

Herre B

 

1430-1600

1600-1730

1730-1900

1900-2030

2030-2200

Hoved 1

 

 

Friidrett

Herre A

 

Hoved 2

 

 

Friidrett

Herre A

 

 

 

 

 

 

 

Fibo 1

 

G12

G14

G19-1

G19-2

Fibo 2

 

G12

G14

J16

G19-2

 

 

 

 

 

 

Byggma 1

 

G11

 

J14

 

Byggma 2

 

G11

 

J14

 

 

 

 

 

 

 

KVS

 

G15/16-1

1630-1800

 

 

 

KVS

 

 

Løkke G2010

LKG/Årnes

1800-1900

 

 

 

FREDAG

Bane

1430-1600

1600-1730

1730-1900

1900-2030

2030-2200

Fibohall A

J16

Løkke 2011

Løkke G2010 Berge

Oldboys

Int.gruppe

Fibohall B

J16

Keeper(fra 1700)

Keeper(til 1800)

Oldboys

Int.gruppe

 

1430-1600

1600-1730

1730-1900

1900-2030

2030-2200

Hoved 1

 

J13

Herre A

 

 

Hoved 2

 

J13

Herre A

 

 

 

 

 

 

 

 

Fibo 1

 

G11

Herre A

 

 

Fibo 2

 

G11

Herre A

 

 

 

 

 

 

 

 

Byggma 1

 

J11

G15/16

 

 

Byggma 2

 

J11

G15/16

 

 

 

 

 

 

 

 

KVS

 

 

 

Veteran

 

KVS

 

 

 

 

 

 

 

LØRDAG

Bane

1000-1200

1200-1400

1400-1600

1600-1800

Fibohall A

Diverse Cup

Diverse Cup

Diverse Cup

Diverse Cup

Fibohall B

Diverse Cup

Diverse Cup

Diverse Cup

Diverse Cup

 

 

 

 

 

Hoved 1

 

 

 

 

Hoved 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fibo 1

 

 

 

 

Fibo 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Byggma 1

 

 

 

 

Byggma 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Søndag

Bane

1430-1600

1600-1730

1730-1900

1900-2030

2030-2200

Fibohall A

Diverse Cup

Diverse Cup

Diverse Cup

G19-1

Nøtts County

Fibohall B

Diverse Cup

Diverse Cup

Diverse Cup

G19-1

Nøtts County

 

1430-1600

1600-1730

1730-1900

1900-2030

2030-2200

Hoved 1

 

 

 

 

 

Hoved 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fibo 1

 

 

 

 

 

Fibo 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Byggma 1

 

 

 

 

 

Byggma 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KVS

 

 

 

 

 

KVS

 

 

 

 

 

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift