Ullensaker/Kisa IL

Kontakt oss

Kontakt oss

Kontaktinformasjon til de ulike enheter innen  Ull/Kisa IL:

 
         
  Navn Telefon Epost Postadresse
Hovedlaget:                             Postboks 166, 2051 Jessheim
Leder Ole Kristian Wiig 909 11 522 okwiig@hotmail.com  
         
Fotball:       Postboks 146, 2051 Jessheim
Styreleder Trond Ivar Johansen 952 10 350 trond-ivar.johansen@plannja.no  
Daglig leder Cato Strømberg 918 50 000 cato.stromberg@ullkisafotball.no   
Adm Leder Bredde Børre Lien Hansen 976 28 762 borre.lien.hansen@ullkisafotball.no  
Økonomi Cathrine Bakken 915 40 396 cathrine.bakken@ullkisafotball.no  
Arrangement Karianne Olsen 404 64 440    
         
Friidrett:          Postboks 333, 2051 Jessheim
Styreleder Ivar Egeberg 419 00 000 ivar.egeberg@gmail.com  
Admin.leder Bodil Svinø 482 61 363 bodilasvino@gmail.com   
Økonomi Helge Velure 971 88 813 h-ve@online.no  
         
Håndball:           Postboks 300, 2051 Jessheim
Styreleder Renate Hedenstad 982 18 278 renate@fundamentgruppen.no  
Admin. leder Maya Vesteng 926 15 700 maya.vesteng@ullkisahandball.no  
         
Idrettsskolen:            Postboks 166, 2051 Jessheim
Styreleder Bjørnar Getz 488 90 001 bjgetz@icloud.com  
Økonomi Ole Kristian Wiig 909 11 522 okwiig@hotmail.com  
         
Innebandy:        Postboks 166, 2051 Jessheim
Styreleder Tommy Limnell Holm 480 11 345 styre@ullkisainnebandy.no  
Økonomi Kjerstin Falsten 909 10 707 okonomi@ullkisainnebandy.no  

Ull/Kisa IL
Postadresse: Postboks 166, 2051 JESSHEIM
www.ullkisa.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift