Viking FK

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

                               

                                            

                                        KONTAKTPERSONER

Vikinghuset i Steingt 100, Eiganes, er Viking FK  barne - og ungdomsavdelingens tilholdsted.

Se under Om Viking  for Viking FK styre, fakturaadresse, m.m.

  • Adm.lederjop@viking-fk.no
  • Daglig leder: stine@viking-fk.no
  • Bane-anlegg/drift ( Vikinghallen og Vikinghuset ) /materialforvalter: terje@viking-fk.no Mobil: 92890315

 

  • Utviklingsleder jenter:  Vebjørn Johansen;  vebjorn@viking-fk.no

Utviklingslag jenter og Damelaget:

  • J 14 år: kontakt; vebjorn@viking-fk.no
  • J 16 år: kontakt vebjorn@viking-fk.no
  • Damelaget, 3.div. 2018: kontakt Egil.Johan.Ostenstad@dnb.no eller helgeaune@hotmail.com

 

Utviklingsleder gutt :

  • Mats Ullereng: mats@viking-fk.no

Utviklingsgrupper, gutter:

  • UG G 2006: Marius T. Kloster: Marius@viking-fk.no
  • UG G 2007: Pål-Stian Eriksen : pal.stian.eriksen@viking-fk.no

Utviklingslag Gutt ( elite )

  • G 13 år: Madiou Konate: madiou@viking-fk.no
  • G 14 år:Marius T. Kloster: Marius@viking-fk.no
  • G 15 år: Gaute Schei: gaute@viking-fk.no
  • G 16 år:  Espen Andersen: espen@viking-fk.no   

 

  • Dommeransvarlig: jop@viking-fk.no
  • Rekrutteringsansvarlig: stine@viking-fk.no
  • Fair Play ansvarlig: Finn Lea finn.lea@stavanger.kommune.no
  • Treneransvarlig:pal.stian@viking-fk.no
  • Barneidrettsbestemmelser ansvarlig: stine@viking-fk.no

 

2016©Viking FK, Ansvarlig Redaktør: Rune Bertelsen og Lars Kalvig
Kopiering
 av innhold er ikke tillatt uten avtale med Viking FK

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift