Falk Horten

Sponsorer

Sponsorer
Firmanavn Kontakperson Mailadresse Mobil nr. Hjemmeside
BDT Viken Svein Brattås brattaas@bdtviken.no 913 26 735 BDT Viken regnskap
Bentzen Elektro Fritz Bentzen fritz@bentzen-elektro.no 975 16 614 www.bentzen-elektro.no
BetonmastHæhre Eskil Thorkildsen eskil.thorkildsen@betonmast.no 417 52 700 www.betonmast.no
ByPost as Ellen Mosebekk Arntsen ea@bypostnorge.no 476 17 438 www.bypostnorge.no
Cando Media Jon Klasbu jon@klasbu.no 481 08 685 www.candomedia.no
Centrum Bygg Horten as Michael Rath postmaster@centrumbygg.no 918 30 419 Centrum Bygg Horten as
CM Entreprenør Henrik Christensen henrik@cmentreprenor.no 944 73 069 www.cmentreprenor.no
Coca Cola Kristian Aas kaas@cokecce.com 480 13 618 www.cokecce.com
Colorline Tom Bakke tom.bakke@colorline.no 977 81 260 www.colorline.no
Conceptor/Horten Havneby  Lasse Skjelbred ls@conceptor.no 952 30 106 www.conceptor.no
Horten Bilglass Øystein Kvam oystein@kvamsglass.no 901 56 755 Kvams Glass
Horten Industripark Odd Rune Nærsnes admin@hip.no 907 47 703 www.hip.no
Horten og Borre Taxi Erik Horn erik@vestfoldtaxi.no 454 06 361 www.vestfoldtaxi.no
Horten VVS Petter Sørsdal petter@hortenvvs.no 400 50 009 www.hortenvvs.no
Hummel Anders Mårdalen anders.mardalen@assistco.no 941 57 017 www.assistco.no
Intersport/Solbergsport AS Thomas Solberg post.solberg@intersport.no 922 93 765 Solberg Sport
JobbIntro Gro Merethe Rørvig gro.merethe.rorvig@jobbintro.no 930 09 109 www.jobbintro.no
Jotron Merete Berdal merete.berdal@jotron.com 977 78 399 www.jotron.com
Kongsberg Gruppen Gunvor Midtbø gunvor.hatling.midtbo@km.kongsberg.no 992 14 209 www.kongsberg.com/nb-no/
Limaco Inge Dalseth inge@limaco.no 995 65 240 www.limaco.no
Los Digital Gyri Strømmen gyri@losdigital.no 916 58 255 www.losdigital.no/
Meny Borreveien Fredrik Hallenstvedt fredrik.hallenstvedt@meny.no 466 93 589 www.meny.no
Møller Bil Horten Tom Erik Aasheim tom-erik.aasheim@moller.no 959 91 217 Møller Bil Horten
Nemus  Otto Torvik otto@nemus.no 406 34 444 www.nemus.no
Nilsen Elektro Ståle Limseth staale@nilsenelektro.no 982 13 380 www.pec.no
Noah AS Kjetil Sæther Martinsen  ksm@noah.no 926 15 491 www.noah.no
Nokas  Lars Kristian Larsen lars.kristian.larsen@nokas.no 976 00 027 www.nokas.no
Norges Energi Wenche Andreassen Wenche.andreassen@norgesenergi.no 924 63 076 www.norgesenergi.no
Nyland Blomster Andre Nyland andrenyland@gmail.com 911 10 934 www.nylandblomster.no
Odd Heiberg as Odd Heiberg o-rhei@online.no 900 46 005 Odd Heiberg as
Peppes Pizza Kjell Inge Jørgensen dl303@peppes.no 984 03 293 www.peppes.no
Pizzanini Rossi Nilsen rossinilsen@gmail.com 481 24 481 www.pizzanini.no
Ragn Sells Geir Stærfelt geir.starfelt@ragnsells.no 928 12 198 www.ragnsells.no
Reer Trafikkskole Andreas Hesjedal andreas@reer.no 930 20 620 www.reer.no
Shell Tveiten Trond Johansen trond-johansen@sf-nett.no 908 82 286 Tveiten Bilistsenter - Shell Tveiten
Sparebank1 Lars Anders Berg lars.anders.berg@s1bv.no 928 30 591 www.sparebank1.no
Storgata Eiendom Cecilie Lie cl@storgata.as 971 81 830 www.storgata-eiendom.no
Sundance Rainer Aasheim rainer@sundance.no 33 06 18 04 www.sundance.no
Supercruiser Lene Albertsen lene@supercruiser.no 926 04 275 www.supercruiser.no
Tenden Advokater Anders Hauger ah@tendenadvokat.no 992 49 202 www.tenden.no
Thon Hotel Horten Torgeir F. Birkeland torgeir.birkeland@olavthon.no 982 22 502 www.thon.no
Tools Horten Frank Berg Hansen frank.berg.hansen@coward.no 33 04 10 19 www.tools.no
Trimhuset Vigdis Halvorsen vigdis@trimhuset.no 454 19 916 www.trimhuset.no
UFF Norge Jesper Pedersen jesper.pedersen@uffnorge.no 918 11 089 uffnorge.org
Unibuss Svein Lunde svein.lunde@unibuss.no 922 81 401 www.unibuss.no
USBL Horten Harald Røed harald.roed@usbl.no 415 29 003 www.usbl.no
VG Karina Nilsen vg@fornoydefolk.no 911 91 467 www.vg.no
         

Sportsklubben Falk - Håndball
c/o ByPost as

3160 Stokke

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift