Sportsklubben Falk - Håndball

Trenere og støtteapparat sr 2018/19

Trenere og støtteapparat sr 2018/19
J00/Damer Foreldrekontakter Espen Larsen Espen@infinigate.no    
  Foreldrekontakter Katrine Myklbust kathrine.myklebust@gmail.com    
  Trener Bjørn Erik Hammer bjornerik62@gmail.com    
  Trener Frank Kaasa frank.kaasa@falk-handball.no    
  Trener Erik Holmer erik.holmer@live.no    
  Trener Terje terje.woldsund@hotmail.com    
           
J02-03 Trener Tor Henning Forberg 2002foto@vfk.no    
  Trener  Karoline Kjuus Kristiansen k-ekc@hotmail.com    
  Foreldrekontakt Cecilie Lie Cec4@online.no    
  Foreldrekontakt Veronica Krathe verkra@yahoo.no    
           
G16 Holmestrand Trener Rune Skytøen burre100@yahoo.com    
  Lagleder Stig Nordaas stig.nordaas.falk@gmail.com    
           
           
Rekrutt/Junior Trener Zarko Pejovic pejoviczarko@gmail.com    
  Foreldrekontakt Berit Fulsaas berit.fulsaas@statped.no    
  Foreldrekontakt Jon Eriksen joneriksen995@hotmail.com    
  Foreldrekontakt Stig Nordaas stig.nordaas.falk@gmail.com    
  Foreldrekontakt Odd Erik Andreassen odd.erik.andreassen@gmail.com    
           
           
Herrelag Hovedtrener Johnny Jensen johnny.jensen@falk-handball.no    
  Hjelpetrener Rune Skytøen burre100@yahoo.com    
  Administrativ leder Trond Jakobsen trondvaal.jakobsen@gmail.com    
  Lege Ole Johan Bakke ojbdoc@online.no    
  Fysioterapeut Bettina Bergerøy Knudsen betty_bbk@hotmail.com    
  Sportslig leder Jon-Arild Andreassen jon-aa@online.no    

Sportsklubben Falk - Håndball
c/o ByPost as

3160 Stokke

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift