Falk Horten

Trenere og foreldrekontakter jr 2018/19

Trenere og foreldrekontakter jr 2018/19
Lag Ansvar Navn E-post Mobil
J04 Trener      
  Trener      
  Foreldrekontakt Beate Neumann beate@hortenhudpleie.no 93 29 68 89
  Foreldrekontakt Admir Zulic zulad35@gmail.com 91 58 87 31
  Foreldrekontakt Trond Knapstad tr-kna@online.no  
         
J05 Trener Toril Pettersen toril_anette@hotmail.com 93 03 77 72
    Espen Hansen    
  Foreldrekontakt Kathy de Lange KathyDe.Lange@nespresso.com 95 40 85 35
         
J06 Hovedtrener Heidi Halstensen h.halste@online.no 98 42 88 98
  Assistenttrener Anne Hilde Abrahamsen annehildeabrahamsen@hotmail.com 45 46 80 45
  Foreldrekontakt Birgitte Trollsås Lundstad gitte77@online.no 90 18 01 93
         
J07 Trener Tom Bekkevold   926 86 061
  Trener Anne Marte Meland Bekkevold annemartemb@gmail.com  
  Foreldrekontakt Anja Aas-Hansen anjaaashansen@hotmail.com 959 01 350
         
J08-09 Trener Anine Woldsund    
    Ann-Marie Kristoffersen    
  Foreldrekontakt Camilla Bentsen camillapbentsen@gmail.com  
         
G04-05 Trener Tone Sten Gran tonestengran@live.no 99 52 26 25
  Trener Roy Olav Johansen roy@techweaver.no 95 29 25 54
  Foreldrekontakt Grete Strøm gretestrom@hotmail.com 97 08 54 51
         
G06 Trener Morgan Lunde morgan.lunde@gmail.com 91 35 35 88
  Foreldrekontakt Agnethe Agel agnethe.agel@live.no  
    Anette Nielsen anette.nielsen@indra.no 95 05 12 66
         
G07 Trener Martin Mikaelsen martin.mikaelsen@ramboll.no 98 85 54 87
    Markus Aurland markus.aurland@hotmail.com  
  Foreldrekontakt Solveig Viken solveig.viken1@gmail.com  
         
G08 Trener Håvard Løvmo havard_lovmo@hotmail.com 99 72 14 69
    Markus Aurland markus.aurland@hotmail.com  
  Foreldrekontakt Annette Lyshaug annette.lyshaug@outlook.com 94 52 44 86
         
G09 Trener  Markus Aurland markus.aurland@hotmail.com 41 34 03 72
  Foreldrekontakt Marthe Bye martebye@hotmail.com 46 42 99 86
         
         
G10/11/12 Trener Line Wiig linewiig@gmail.com 93 09 21 55
  Foreldrekontakt Solfrid Bjerkeskaug Solfrid.bjerkeskaug@amedia.no 92 40 66 62
         
J10/11/12 Trener Janne Fjørtoft janne.fjortoft@holmestrand.kommune.no 92 25 36 49
  Foreldrekontakt Hege Klavenes hegkla@hotmail.com  

Sportsklubben Falk - Håndball
c/o ByPost as

3160 Stokke

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift