Sandane Turn og Idrettslag

Kontaktinfo dommar

Kontaktinfo dommar
Namn Tlf. privat Tlf. jobb Mobil E-post adresse
Kjell Alme   57883540 95444772 kjell.d.alme@gmail.com
Knut Stavang 57866315   95032495 knut-stavang@enivest.net
Einar Eimhjellen 57865001   95017467 e-a-eimh@online.no
Steinar Holvik 57869227 57884610 95725568 steinar.holvik@combitel.no
Jan Kåre Fure 57865837 57883828 47621981 jan.kare.fure@gloppen.kommune.no
Johan Lothe     47678494 johanlothe70@gmail.com
Håvard Bergheim Holvik 57866747   90400566 hb_hol@hotmail.com
Knut Torvanger     47022250  
Erik Koopmans     46915558 erik.koopmans23@gmail.com
Magnus Ødven     46822469 magnus2000@hotmail.no
Elias Nyborg     46968840 elias-nyborg@hotmail.com  

Sandane Turn og Idrettslag
Postboks 157
6821 Sandane
post@sandanetil.no

Organisasjonsnummer 971 366 494

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift