Gresvik IF

Kontakt info

Kontakt info

Oppdatert: 12.09.2018

 
Kontaktliste med tillitsvalgte, trenere, lagledere og ansatte i GIF
HOVEDSTYRET 2018
Leder Tormod Hermansen 918 04 210 tormher@online.no 
Nestleder Grete Pettersen 909 59 237 greteekristin@yahoo.no
Sekretær Marianne Antonsen 901 87 028 mar-ant2@online.no 
Økonomiansvarlig Ingunn Løvhaug 941 40 400 ingunn.lovhaug@techstep.no
Styremedlem Roy H. Jacobsen 908 89 454 rohj@hotmail.no
Styremedlem Fotball Arnie Johannesen 971 64 892 arnie@podium.no
Styremedlem Håndball Johnny Petersen 913 26 909 Peters2@online.no
Styremedlem Sykkel Hanne Holmstrøm 900 36 852 hanne.holmstrom@gmail.com
Styremedlem Barneidrett Daniel Trandum 971 23 499

daniel@cleanosol.no

ANSATTE

Daglig leder GIF Morten Helminsen  932 78 333 gress-i@online.no
Renhold Heidi Knudsen    
Informasjons og samfunnskontakt (50%) Frode Holstad Hansen 906 01 080 frohans6@online.no​

FOTBALL

Leder Fotballavdelingen Arnie Johannesen 971 64 892 arnie@podium.no
Nestleder og sekretær Hanne Louise Verbeek 932 12 633 hanne.verbeek@visma.no
Styremedlem - Ungdomsleder Morten Køllis Johannessen 483 25 512 morten@nett-tjenester.net
Styremedlem - Arrangement Anne Lundblad 971 15 712 gumleguri@icloud.com
Styremedlem - Økonomi / Senior Rune Solbrekke 971 16 737  
Styremedlem - Senior Martin Berger 986 22 206 berger.55@hotmail.com
Trenerkoordinatorer fotball
Trenerkoordinator Joar Dahle 915 53 238 joarda@online.no
Keepertrener Odd Magne Gulbrandsen 942 22 287 omagu@start.no
Spesialtrener Vidar Kristoffersen 905 89 609  
Lagledere fotball
Old Boys      
Senior Herrer Terje Hansen 905 27 299  
Junior Herrer Robert Frorud 977 07 230 robfror@yahoo.no
Junior Herrer Thor Gjerløw 951 48 899 tgjerlow@online.no
Gutt 02 Tommy Nygaard 913 01 333  
Gutter 03 Espen Endal 482 92 424  
Gutter 04 Anne Cecilie Mikkelsen 905 85 474 annececilie.mikkelsen@apotek1.no
Gutter 05 Raymond Hansen 908 81 488 raymhan3@online.no
Gutter 06 Anders Mikaelsen 976 60 069 andersmikano@hotmail.com
Gutter 07 Hanne Louise Verbeek 932 12 633 hanne.verbeek@visma.no
Gutter 08 Monicka Hegge 452 60 488 monicka@minwebside.com
Gutter 09 Silje Lægreid 482 73 619 silje_legreid@hotmail.com
Jenter 03 Henning Andre Hansen 905 78 153 henning.andre.hansen@integrasjonspartner.no
Jenter 05 Eva Lindskog 906 89 492 evamatsolsson@hotmail.com
Jenter 07 Tor Arne Borg 905 85 474  
Trenere fotball
Senior Markus Ringberg 482 98 391 maringb@hotmail.com
Junior Lagoni Hansen 405 24 290 fjeder99@hotmail.com
Gutter 01/02 Elvis Alimanovic 930 02 883 elvisiho@hotmail.com
Gutter 03 Tore Martinsen 412 04 752 Tore@advokat-bm.no
Gutter 04 Thomas Thorbjørnsen 909 10 556 thothorb@gmail.com
Gutter 05 Raymond Hansen 908 81 488 raymhan3@online.no
Gutter 06 Christoffer Johansen 948 02 469 christoffer.johansen@europris.no
Gutter 07 Brian West 924 31 171 brianwest17@gmail.com
Gutter 08 Stein-Torry Kongsberg 474 50 590 stein-torry@hotmail.com​

HÅNDBALL

Leder Håndballavdelingen Johnny Petersen (HJ05) 913 26 909

Peters2@online.no

johnny.petersen@fosby.no

Nestleder Jon Røed (HJ06) 991 17 080  jon@bercato.no
Styremedlem - Dugnad, kiosk kontakt Susanne Hansen (HJ07) 991 68 667 suhansen@online.no
Styremedlem Cecilie Sperlin (HJ04) 957 95 922 cs@dammyrbygg.no
Styremedlem - Arrangements-
og oppstartsansvarlig
Trond Sveberg (HJ03,HJ09) 913 61 327 trosvebe@online.no
Styremedlem Karoline B. Helminsen
(Trener HJ04)
934 46 549 karo.hel@hotmail.com
Styremedlem - Økonomiansvarlig Petter Agerup (HJ05) 994 95 949 petter.agerup@nortura.no
Styremedlem   Monica Engdal (HJ01) 977 30 981 moengdal@online.no
Styremedlem - Dommerkontakt,
Barnekamp veileder
Jan Roar Grønberg 482 52 195

janroarg@cargonet.no

Styremedlem Atle Ytterstad 951 01 872 atytters@online.no
Styremedlem Lars Pettersen 950 43 268 Lars.pettersen@vegvesen.no
Trenerkoordinatorer håndball
Trenerkoordinator 13-19 år      
Trenerkoordinator yngre årganger
tom 12 år
Karoline B. Helminsen 934 46 549 karo.hel@hotmail.com
Lagledere håndball
A-lag - Kontakt Marte Hauge 995 00 565  
Jenter 01 Monica Engdal 977 30 981 moengdal@online.no
Jenter 02 Atle Ytterstad 951 01 872 atytters@online.no
Jenter 03 Trond Sveberg 913 61 327 trosvebe@online.no
Jenter 04 Anne-Lise Pettersen    
Jenter 05 Linn S. Bjerkansmo 482 73 448 lsbj@fredrikstad.kommune.no
Jenter 06 Bjørn Marius Fageraune 408 45 785 bjorn.marius@fibernett.net 
Jenter 07 Susanne Hansen 991 68 667 suhansen@online.no
Jenter 08 Hilde Molund 951 76 923 hmolund@hotmail.no
Jenter 09 Trond Sveberg 913 61 327 trosvebe@online.no
Trenere håndball
A-lag Håvard Berge 472 76 762  
Jenter 01 Tanja Adamsen    
Jenter 02 - Hovedtrener Thomas Olseng 414 45 559 thomas.olseng@gmail.com
Jenter 02 - Hjelpetrener Marthe Hauge 995 00 565 marthelh@hotmail.com
Jenter 03 - Hovedtrener Jan Erik Fossum Jr. 473 34 783 fossum.jr@gmail.com
Jenter 03 - Hjelpetrener Cathrine Åneby 907 42 042 cathrine.aneby@hotmail.com
Jenter 04 Karoline Helminsen 934 46 549 karo.hel@hotmail.com
Jenter 05 Vibeke Jensen 928 23 112  
Jenter 06 Lone Lund 482 99 035  
Jenter 06 Magnus Andresen 986 28 591 magnusna@hotmail.com
Jenter 07 Ole Ask Wernersen 971 61 983  
Jenter 07 Susanne Hansen 991 68 667 suhansen@online.no
Jenter 08      
Jenter 09      

SYKKEL

Leder Sykkelavdelingen Hanne Holmstrøm 900 36 852 hanne.holmstrom@gmail.com
Nestleder Rasmus Leiro 482 99 021 rasmus.leiro@gmail.com
Sekretær Marius Larsen 916 73 617 mariusl@gmail.com
Styremedlem Pål Valbjørk 908 50 630 pal.valbjork@gmail.com
Styremedlem Stian Torgersen 917 51 218 stian_te@hotmail.com

BARNEIDRETT

Leder Barneidrettsgruppa (Gutter 2010) Daniel Trandum 971 23 499

daniel@cleanosol.no

Nestleder Trine Vehler Dahle 957 95 199 trine_vehler@hotmail.com
Sekretær Lill Mari Ullerud 995 05 860 lul@sifag.no
Økonomi Eivind Pettersen 922 67 396 eivind@europris.no
Styremedlem Linda Marie Bang 464 70 898 lindamabang@gmail.com
Styremedlem Espen Aabye 941 45 999 espen.aabye@gmail.com
Fagansvarlig Barneidrett Silje Lægreid 482 73 619 silje_legreid@hotmail.com
Lagledere og trenere
Gutter 10 - Lagleder og trener Eivind Pettersen 922 67 396 eivind@europris.no
Gutter 10 - Trener Geir Knutsen 970 29 468 gedda76@yahoo.no
Jenter 10 - Lagleder og trener Lill Mari Ullerud 995 05 860 lul@sifag.no
Jenter 10 - Trener Thor Øyvind Stene 995 88 258 thor@stenestaal.no
Gutter 11 - Lagleder og trener Trine Vehler Dahle 957 95 199 trine_vehler@hotmail.com
Gutter 11 - Trener      
Jenter 11 - Lagleder Daniel Trandum 971 23 499 daniel.trandum@dahl.no
Jenter 11 - Trener Trine Forsetlund 958 36 149 trine@forsetlund.no
Gutter 12 - Lagleder Linda Marie Bang 464 70 898 lindamabang@gmail.com
Gutter 12 - Trener Eivind Michalsen Andersen 414 18 050 kongleveien_a@hotmail.com
Jenter 12 - Lagleder Espen Aabye   espen.aabye@gmail.com​
Jenter 12 - Trener      

RÅD, UTVALG OG KOMITEER

Medaljeråd
Leder Gunnar Femtehjell 952 84 755  
Medlem Kåre Johansen 954 99 664  
Medlem Kjell Ådne Hansen 905 25 112  
Medlem Arve Paulsen 416 92 800  
Husstyret
Leder Husstyret Morten Helminsen  932 78 333 gress-i@online.no
Medlem Arve Paulsen 416 92 800  
Medlem Kåre Johansen  954 99 664  
Medlem Gunnar Femtehjell 952 84 755  
Medlem Einar Torgersen 988 61 259  
Medlem Dag Jostem 473 81 792  
Valgkomite
Leder Eilev Pettersen 957 67 228 eilev.pettersen@gmail.com 
Medlem Fotball Morten Køllis Johannessen 483 25 512 morten@nett-tjenester.net
Medlem Håndball Monica Engdal 977 30 981 moengdal@online.no
Varamedlem (fra BIG) Hanne-Guro Gellein Berg 921 66 276  
Kontrollkomité
Medlem Eivind Ålerød 913 05 980 eivind.alerod@nordea.no
Medlem Hilde Rossing 924 05 374 hiro@cowi.no
Varamedlem Tor Atle Åslie 915 47 519  
Varamedlem      

Adresse: Trondalsveien 31, 1621 Gressvik
E-mail: kontoret@gresvikif.no


Telefon: 93 27 83 33

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift