Falk Horten

Styret/adm

Styret/adm
Administrasjon      
       
Ronny Buus Pedersen ronny.buus.pedersen@falk-handball.no Adm leder/Marked/Dugnad 930 81 074
Johnny Jensen johnny.jensen@falk-handball.no Hovedtrener 957 27 769
Zarko Pejovic zarko.pejovic@falk-handball.no Sportlig utvikler/koordinator/Adm 486 53 829
       
Styret      
Lars Kristian Larsen lars.kristian.larsen@nokas.com Styreleder 976 00 027
Jon-Arild Andreassen jon-arild.andreassen@falk-handball.no Sportslig leder menn 926 25 529
Frank Kaasa frank.kaasa@falk-handball.no Sportslig leder kvinner 995 08 014
Øyvind Løken oyvind.loken@falk-handball.no Leder juniorutvalget 975 52 498
Helen Sandum Helen.sandum@falk-handball.no Økonomiansvarlig 905 30 588
Arnt Egeland arnt.egeland@falk-handball.no Styremedlem 907 87 334
Thomas Brekke tbrekke4@gmail.com Styremedlem  
Michelle Nævra michelle_naevra@hotmail.com Styremedlem 480 60 413
       
Post adresse Besøks adresse    
Falk Horten Falkheimen    
c/o ByPost as Lystlunden 1    
Borgeskogen 37 3183 Horten    
3160 Stokke      
       
Organisasjonsnummer Kontonummer    
884 041 252 2480 07 29692     
       
       
       

Sportsklubben Falk - Håndball
c/o ByPost as

3160 Stokke

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift