Vigra IL

Klubbens organisering

Klubbens organisering


 

Hovedstyret Vigra IL

Inge Fagerheim - Leder (Bueskytterstyret)
Ansvar for: Vedtekter, Forsikringer og Brønnøysundregistrene

E-post: 
ingejf@stayon.no
Mobiltelefon: 908 61 501

 

Jan Petter Meberg - Nestleder og sekretær (Vigra IL Anleggsdrift AS)
Ansvar for: Felles retningslinjer og Årsmelding/Budsjett

E-post: 
jan.petter.meberg@gmail.com
Mobiltelefon: 916 68 010

 

Liv Astrid Roaldsnes – Nestleder (Fotballstyret)
Ansvar for: Oppfølging av felles sponsorer
E-post: 
laroaldsnes@hotmail.com 
Mobiltelefon: 461 67 874

 

Solveig Roald - Kasserer (Fotballstyret)
Ansvar for: Klubbhuset

E-post: solveig.roald.sr@gmail.com
Mobiltelefon: 901 09  506

 

Malene Helset - Styremedlem (Håndballstyret)
Ansvar for: Politiattester
E-post: 
malene_helseth@hotmail.com
Mobiltelefon: 902 03 613


Georg Molnes - Styremedlem (Badmintonstyret)
E-post: georgmolnes@me.com
Mobiltelefon: 901 05 654

 

 

Fotballstyret

Liv Astrid Roaldsnes – Leder
Ansvar for: 
Kvalitetsklubbansvarlig, Fair play-ansvarlig, Kursansvarlig og Materialforvalter.

E-post: laroaldsnes@hotmail.com 
Mobiltelefon: 461 67 874

 

Alexander Sørvik – Nestleder 
Ansvar for: Lagspåmelding og FIKS-ansvarlig

E-post: alexander.sorvik@sgfinans.no
Mobiltelefon: 917 57 141

 

Svend Ivar Henriksen – Sportslig leder
E-post: svendivar@hotmail.com 
Mobiltelefon: 468 00 011

 

Solveig Helene Roald – Kasserer og Leder barneavdeling fra 7år til 12 år
Ansvar for: 
Arrangementansvarlig.

E-post: solveig.roald.sr@gmail.com
Mobiltelefon: 901 09  506

 

Simon Gjøen - Styremedlem
Ansvar for: Medlemsansvarlig, Webansvarlig, KlubbAdmin, Medlemsfakturering og Overgangsansvarlig

E-post: s_gjoen@hotmail.com
Mobiltelefon: 979 75 559

 

Kurt Erik Myrvang - Styremedlem
Ansvar for: Dommerkontakt

E-post: kurterikmyrvang@hotmail.com
Mobiltelefon: 413 63 827

 

 

Bueskytterstyret

Tormod Roth – Leder
E-post: 
vigra.bueskyttere@gmail.com
Mobiltelefon: 922 82 689

 

Olger Arne Synnes – Nestleder
E-post: 
olger.synnes@nextjob.no
Mobiltelefon: 959 93 370

 

Morten Giskås – Kasserer
E-post: 
morten.giskaas@mimer.no
Mobiltelefon: 907 03 068

 

Terje Ingvald Molnes – Hovedtrener
E-post: 
temo@mimer.no
Mobiltelefon: 915 11 140

 

Yuri Makassiouk – Styremedlem
E-post: 
yuri@abris.no
Mobiltelefon: 922 82 567

 

Julie Christina Fredrikson – Styremedlem
E-post: 
christina@fredheimgaard.no
Mobiltelefon: 906 97 724

 

Inge Fagerheim - Styremedlem
E-post: 
ingejf@stayon.no
Mobiltelefon: 
908 61 501

 

Sander Roth – Ungdomsrepresentant
E-post: 
sander.roth@hotmail.com
Mobiltelefon: 407 51 450

 

Sverre Moldskred Molnes – Ungdoms representant
E-post: 
sverremm@hotmail.com
Mobiltelefon: 918 03 574

 

Kjell Arne Uggedal – Materialforvalter
E-post: 
kau@mimer.no
Mobiltelefon: 412 01 550

 


Ansvarspersoner bueskyttere

Tormod Roth – Dommer
E-post: 
vigra.bueskyttere@gmail.com
Mobiltelefon: 922 82 689

 

Terje Ingvald Molnes – Dommer
E-post: 
temo@mimer.no
Mobiltelefon: 915 11 140

 

Sverre Moldskred Molnes Dommer
E-post: 
sverremm@hotmail.com
Mobiltelefon: 918 03 574

 

Morten Kristiansen  Dommere
E-post: 
morten.kristiansen@stayon.no
Mobiltelefon: 926 56 569

 

Leif Sindre Emblem – Ianseo
E-post: 
leif.sindre.emblem@hotmail.com
Mobiltelefon: 404 13 943

 

Ronny Vågsholm – Ianseo
E-post: 
ronny@havfisk.no
Mobiltelefon: 905 34 177

 

Vidar Naalsund – Ianseo
E-post: 
vidar.naalsund@surofi.no
Mobiltelefon: 488 96 418

 

Knut Støbakk – Rigg/Rydd stevner og Trener
E-post: 
kstobakk@gmail.com
Mobiltelefon: 921 58 895

 

Sander Roth – Trenere
E-post: 
sander.roth@hotmail.com
Mobiltelefon: 407 51 450

 


Håndballstyret

Malene Helset – Leder, Kasserer og Sportslig leder
E-post: 
malene_helseth@hotmail.com
Mobiltelefon: 902 03 613

 

Svend Henriksen – Nestleder
E-post: 
svendivar@hotmail.com
Mobiltelefon: 468 00 011


 

Badmintonstyret

Leder: Iver Bostad
E-post: iverbostad@gmail.com

 

Nestleder: Knut Helge Røsvik
E-post: knut.rosvik@mimer.no

 

Styremedlem: Georg Molnes
E-post: georgmolnes@me.com

 

Varamedlem: Torstein Synnes
E-post: t.synnes@hotmail.com

 

Kasserer: Mangler foreløpig kasserer

 

Valgkomitè:
Leder: Hans Kyrre Rørvik 
Medlemmer: Kristian Skodje & Per Kristian Rørvik 
Varamedlem: David Mulelid

 


Vigra IL Anleggsdrift AS

Jan Petter Meberg - Leder
E-post: 
jan.petter.meberg@gmail.com
Mobiltelefon: 916 68 010

 

Sven Martin Tønnessen
E-post: 
sven.martin.tonnessen@kystverket.no
Mobiltelefon: 906 65 615

 

Torstein Synnes
E-post: 
torstein.synnes@nordea.no
Mobiltelefon: 908 70 868

 

Jens Christiansen
E-post: 
jens@codfish.no
Mobiltelefon: 476 34 538

 

Nils Kristian Roald
E-post: 
nils.roald@mimer.no
Mobiltelefon: 916 76 049

 

HOVEDSPONSOR

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift