Drammens BK

Marienlyst Kunstis

Marienlyst Kunstis
Marienlyst kunstis åpnes normalt rundt 20. oktober.

Baneinndeling

Huskeliste Marienlyst

  • Vis respekt for at ingen skal være på isen når ismaskinen er ute og preparerer.
  • Det skal se ryddig og pent ut etter dere når dere forlater varmestue og garderober, søppel legges i søppelkassene.
    • lkke bruk kølle og ball inne i garderobene eller varmestua.
    • Alle må være ute av garderobebygget senest kl. 22.55.
  • Garderober til treninger og kamper bestilles pr. tlf: 90540435 eller via epost til: skiold@online.no. (senest mandag morgen for inneværende uke). 
    • Pris: 200,- pr. garderobe kr. 550,- for kamper (dommer- + 2 lagsgarderober)
    • Alle skal kvittere ut nøkler hos banemannskapene.
    • Nøkler til garderobene hentes og kvitteres ut i garasjen hos banemannskapet, leveres tilbake etter bruk.
  • Aktivitetsplan for banen

Regler for Marienlyst

  • Respekter hverandres treningstider. lkke legg ut eller rydd inn vant i andres treningstid.
    • lngen skal ut på isen uten skøyter.
    • Ved 7er kamper må lagledere og tilskuere stå bak mål dersom de ikke har skøyter.
    • Alle skal legge vant pent tilbake på tralla etter bruk.
    • Ødelagte vant legges inn i garasjen for reparasjon.
    • Nettene bak mål dras til side for vannpausene og etter siste trening.
    • lngen uvedkommende skal ut på banen når Skøyteklubben trener.
  • Isfordeling
  • Framleie:
    • Klubbene har ikke adgang til å leie eller låne ut egen treningstid til andre klubber uten etter avtale med Drammen kommune.

Kontaktpersoner

Klubb Kontaktperson Mobil E-post
SIF Rohit Saggi 46676822 ro.saggi@gmail.com
DBK Ulf Erik Knudsen 93063627 ulf.erik.knudsen@gmail.com
Skiold Sondre Bulie 91103643 s.bulie.skiold@gmail.com
Drammen Bandy Julie Nålby 90796078 julie@dbk.no
Drammen Skøiteklub Anne Marie Haug 90992263 anne.marie.haug62@gmail.com
Drammen ishockey Tom Arne Winnæs 90860789 tomarne@online.no
Drafn Kjell N Nilsen 90114541 kjell@dravnsport.no
       
Banemester Tor Gundersen 91341350 tor.gundersen@drmk.no
Banemannskapet Vakt telefon 40917060  
Banekoordinator Morten Backe 90540435 skiold@online.no
Serieoppsett 7-er bandy Tom Sune Johansen 99694864 tom.sune@ebnett.no

Kart


Drammens Ballklubb
Gamborgs vei 5, 3022 Drammen
post@dbk.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift