Ridabu IL

Liste over kamper med dommere

Liste over kamper med dommere
20.08.18 17:30 B2 G2011 Blå(G7-3) - Storhamar G7 Gul Julie Cocozza 45128597
20.08.18 17:30 B3 G2010 Rød(G8-3) - Ilseng Vilde H Grøndal 98127628
20.08.18 18:30 B3 G2008 Blå(G10-1) - Ottestad G2008-1 Jenny Smevoll 90210845
21.08.18 17:30 B3 G2010 Blå(G8-2) - Vang G8 Maria C Manole 98188891
21.08.18 20:00 K1/K2 J2004 Blå(J14-1) - Brumunddal J14-2 Kretsdommer
22.08.18 18:30 B1 G2007(G11-1) - Storhamar G11 Grønn Sena G. Søgård 98146776
22.08.18 18:30 K1 G2006 Hvit(G12-1) - Furnes Hvit Julius Søgård 97848456
23.08.18 17:30 B2 J2008 Blå(J10-2) - Moelven J10 1 Love Andre Lien 45040079
23.08.18 17:30 B3 J2010 Blå(J8-2) - Furnes
Mia Evensen 48957404
23.08.18 18:30 B1 G2006 Blå(G12-3) - Storhamar G12 Grønn Tinus Kippenbroeck 47985152
23.08.18 18:30 K1/K2 J2004 Blå(J14-1) - Moelven J14 Kretsdommer
23.08.18 20:00 K1/K2 G16(JR-3) - Løten G16 Kretsdommer
24.08.18 20:00 K1 J2005(J13-1) - Kongsvinger KIL J13-1 Kretsdommer
27.08.18 17:30 B2 G2011 Hvit(G7-1) - Stange G07 Rød Tuva W. Teum 94977795
27.08.18 17:30 B3 G2010 Hvit(G8-1) - Fart Hvit Amanda Bergersen 97622764
27.08.18 18:30 B2 G2008 Hvit(G10-2) - Vallset /Tangen Grønn Helin Sayid 95761661
27.08.18 18:30 K1/K2 G2004(G14-1) - Elverum G14 Hvit Kretsdommer
27.08.18 20:00 K1/K2 J17(JRD-1) - Elverum J17-2 Kretsdommer
28.08.18 17:30 B2 G2009(G9-1) - Vallset G09 Sina F. Joakimsen 48451602
28.08.18 17:30 B3 J2008 Hvit(J10-1) - Ottestad J2008-2 Nora B. Slaatten 97603076
28.08.18 18:30 K1 J2006(J12-1) - Ringsaker J 12 Mia Evensen 48957404
28.08.18 19:30 K1/K2 6.div(BLAG-1) - Koppang Kretsdommer
29.08.18 20:00 K1/K2 G19(JR-1) - Storhamar G19 Kretsdommer
30.08.18 17:30 B3 J2010(J8-1) - Romedal J2010 Simen Senumstad 40642558
04.09.18 17:30 B2 G2011 Blå(G7-3) - Nes G7 Rød Kornelius Braathen 95900019
04.09.18 17:30 B3 G2010 Blå(G8-2) - Storhamar G8 Gul Didrik Strand 95006986
04.09.18 18:30 B2 G2010 Hvit(G8-1) - Brumunddal G08 2 Herman Halberg 41292813
04.09.18 18:30 B3 J2008 Hvit(J10-1) - Stange J10 Rød Finn Elias Haneberg 90560302
04.09.18 18:30 K1 G2005(G13-1) - Storhamar G13 Gul Kretsdommer
05.09.18 18:30 K2 G2006 Hvit(G12-1) - Moelven Julius Søgård 97848456
06.09.18 17:30 B3 J2009(J9-1) - Storhamar J9 Gul Adrian R. Dørum 90977053
06.09.18 18:30 K1/K2 G16(JR-3) - Nybergsund IL Trysil /Trysil G16 Kretsdommer
07.09.18 18:30 K1 J2005(J13-1) - Gjøvik-Lyn J13 Blå Kretsdommer
09.09.18 15:00 K1/K2 J17(JRD-1) - Skarnes IL/Nord-Odal IL J17 Kretsdommer
10.09.18 17:30 B2 G2011 Blå(G7-3) - Furnes Hvit Jonathan Castro 48510063
10.09.18 17:30 B3 G2010 Rød(G8-3) - Stange G08 Svart Markus Stølvolden 95934050
10.09.18 18:30 B2 G2009(G9-1) - Tangen G9 Patrik Rangaard 41686672
10.09.18 18:30 B3 G2008 Blå(G10-1) - Vallset /Tangen Hvit
Andreas Hermansen 96046648
11.09.18 17:30 B2 J2008 Blå(J10-2) - Brumunddal J10 2 Kevin Randgaard 41684494
11.09.18 17:30 B3 J2010(J8-1) - Ottestad J2010-2 Eirik Haraldsen 91664616
11.09.18 18:30 K2 J2006/2007(J12-2) - Ridabu J2006 Adele Ferger 94195970
11.09.18 20:00 K1/K2 6.div(BLAG-1) - Ottestad 2 Kretsdommer
12.09.18 18:30 K1 G2007(G11-1) - Elverum G11-1 Love Andre Lien 45040079
12.09.18 20:00 K1/K2 G19(JR-1) - Faaberg Fotball Kretsdommer
13.09.18 18:30
K2
J2006/2007(J12-2) - Brumunddal J12 1
Hanna Bakken Slaatten 95245122
13.09.18 17:30 B3 J2010 Blå(J8-2) - Stange J08 Rød Edwin Olivier 48440918
13.09.18 20:00 K1/K2 J2004 Blå(J14-1) - Elverum J14-Svart Kretsdommer
14.09.18 20:00 K1/K2 4.div(ALAG-1) - Furnes Kretsdommer
15.09.18 13:00 K1/K2 J2004 Blå(J14-1) - Kongsvinger KIL J14-2 Kretsdommer
17.09.18 17:30 B2 G2011 Hvit(G7-1) - Storhamar G7 Blå Andreas Hermansen 96046648
17.09.18 17:30 B3 G2008 Hvit(G10-2) - Fart Rød Julie Cocozza 45128597
17.09.18 17:30 B2 G2008 Blå(G10-1) - Storhamar G10 Lilla Edwin Olivier 48440918
17.09.18 18:30 K1 G2005(G13-1) - Fart G13 9er Kretsdommer
18.09.18 17:30 B2 G2010 Hvit(G8-1) - Stange G08 Rød Tuva W. Teum 94977795
18.09.18 17:30 B3 G2010 Blå(G8-2) - HamKam G2010 Grønn Jenny Smevoll 90210845
18.09.18 18:30 B1 J2007 Blå(J11-1) - Stange J11 Ea Martine Nybakk 93885003
18.09.18 18:30 B2 J2008 Hvit(J10-1) - Elverum J10-4 Maria C Manole 98188891
18.09.18 18:30 B3 J2009(J9-1) - Furnes Hvit Ronia Hansen 94985801
18.09.18 18:30 K1/K2 G2004(G14-1) - Skarnes IL/Sander IL/Slåstad IL G14 Hv Kretsdommer
19.09.18 18:30 K2 G2006 Hvit(G12-1) - HamKam 2006 Grønn Tinus Kippenbroeck 47985152
20.09.18 18:30 B1 J2006(J12-1) - Furnes Hanna Bakken Slaatten 95245122
20.09.18 18:30 K1 J2005(J13-1) - Storhamar Svart Kretsdommer
20.09.18 18:30 K2 G2006 Blå(G12-3) - Hamar HIL G 12- Blå Julius Søgård 97848456
21.09.18 20:00 K1/K2 6.div(BLAG-1) - Nordre Trysil Kretsdommer
24.09.18 17:30 B2 G2011 Blå(G7-3) - HamKam G2011 Grønn Sena G. Søgård 98146776
24.09.18 20:00 K1/K2 G16(JR-3) - Storhamar G16-1 Kretsdommer
25.09.18 17:30 B3 G2010 Blå(G8-2) - Nes G8 rød Vilde H Grøndal 98127628
25.09.18 18:30 K1/K2 J2004 Blå(J14-1) - Kongsvinger KIL J14-1 Kretsdommer
26.09.18 18:30 B1 G2007(G11-1) - Stange G11 Rød Love Andre Lien 45040079
26.09.18 18:30 K1 G2006 Hvit(G12-1) - Storhamar G12 Blå Tinus Kippenbroeck 47985152
26.09.18 18:30 K2 J2006/2007(J12-2) - Furnes Mia Evensen 48957404
26.09.18 20:00 K1/K2 G19(JR-1) - Søndre Land G19 Kretsdommer
27.09.18 17:30 B2 J2008 Blå(J10-2) - Storhamar J10 Gul Amanda Bergersen 97622764
27.09.18 17:30 B3 J2010 Blå(J8-2) - Storhamar J8 Gul Helin Sayid 95761661
27.09.18 18:30 K1 G2006 Blå(G12-3) - Stange G12 Hvit Hanna Bakken Slaatten 95245122
29.09.18 13:00 K1 G2005(G13-1) - Kongsvinger KIL G13 Kretsdommer
01.10.18 17:30 B2 G2008 Blå(G10-1) - Brumunddal G10 2 Sina F. Joakimsen 48451602
01.10.18 17:30 B3 G2010 Rød(G8-3) - Storhamar G8 Oransje Nora B. Slaatten 97603076
01.10.18 18:30 B2 G2008 Hvit(G10-2) - Ottestad G2008-2 Simen Senumstad 40642558
01.10.18 20:00 K1/K2 4.div(ALAG-1) - HamKam 2 Kretsdommer
02.10.18 17:30 B2 G2011 Hvit(G7-1) - HamKam G2011 Hvit Kornelius Braathen 95900019
02.10.18 17:30 B3 J2010(J8-1) - Brumunddal J08 2 Didrik Strand 95006986
02.10.18 18:30 B2 G2009(G9-1) - HamKam G2010 Herman Halberg 41292813
02.10.18 18:30 B3 J2008 Hvit(J10-1) - Storhamar J10 Blå Finn Elias Haneberg 90560302
02.10.18 18:30 K1 J2006(J12-1) - Elverum J12-2 Adele Ferger 94195970
03.10.18 20:00 K1/K2 G2004(G14-1) - HamKam G14 Rekrutt Kretsdommer
04.10.18 17:30 B3 J2009(J9-1) - Romedal J2009 Adrian R. Dørum 90977053
04.10.18 18:30 B1 J2007 Blå(J11-1) - Brumunddal J11 2 Ea Martine Nybakk 93885003
04.10.18 18:30 K1/K2 J2004 Blå(J14-1) - Elverum J14-Hvit Kretsdommer
04.10.18 20:00 K1/K2 G16(JR-3) - Stange G16 1 Kretsdommer
11.10.18 20:00 K1/K2 G16(JR-3) - Vang G16 Kretsdommer
15.10.18 18:30 K1/K2 J2004 Blå(J14-1) - Ådalsbruk /Nordbygda Kretsdommer
15.10.18 20:00 K1/K2 J17(JRD-1) - Vang J17 Kretsdommer
17.10.18 20:00 K1/K2 G19(JR-1) - Eidskog Kretsdommer
18.10.18 18:30 K1 J2005(J13-1) - Elverum J13-1 Kretsdommer
20.10.18 15:00 K1/K2 J17(JRD-1) - Koppang /Rendalen J17 9er Kretsdommer
22.10.18 18:30 K1 G2005(G13-1) - HamKam G13 Elite Kretsdommer
23.10.18 18:30 K1/K2 G2004(G14-1) - Brøttum Kretsdommer
25.10.18 18:30 K1/K2 J2004 Blå(J14-1) - Storhamar J14 Gul Kretsdommer

                                              
                           Hele laget gjør deg god
Ridabu Fotball
Postboks 9, 2322 Ridabu

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift