Gjerdrum IL

Styret, lagledere og andre verv

Styret, lagledere og andre verv
STYRET I GIL FOTBALL
Styremedlem Birgitte Schjøtt
Styremedlem (barneansvarlig) Jon Wøllo jon@gilfotball.no
Styremedlem (banesjef) Kjell Sand banegruppe@gilfotball.no
Styremedlem Linda Torkildsen Mork
Styremedlem Fay-Nina Mjøen
Styreleder Per Egil Moseng per@gilfotball.no
Kasserer Karl Henrik Nordbakken kasserer@gilfotball.no
Styremedlem (sportslig leder) Stein Bergstrand stein@gilfotball.no
Styremedlem Tore Bjørnsengen
Mail til styret post@gilfotball.no

SPORTSLIG UTVALG

Ansvarlig ungdom/voksen Per Magne Aadnøy
Barneansvarlig Jon Wøllo
Dommeransvarlig Jahn Eek Hansen
Jenteansvarlig Harald Kristiansen
Keeperansvarlig Tor Arne Hansen
Sportslig leder Stein Bergstrand

Mail til sportslig utvalg: su@gilfotball.no

DAGLIG LEDER

Rune Kraft Johnsen, mail: dagligleder@gilfotball.no mobil: 99669966

VÅRE LAGLEDERE

Lag Fornavn Etternavn E-post Tlf. mobil



J-2010/11
Øystein Andreassen Oyst1n@live.no
J-2009KarianneFagerheimkarianne.fagerheim@gmail.com99709151
J-2007/08 Tove Gulichsen tovegulichsen@gmail.com 41159069
J-13 Geir Morten Hoven geir.morten.hoven@no.aga.com 41401932
J-14 Elsa Thora Eggertsdóttir elsath@quarksbar.net 48150886
J-14 Torild Thaysen torild@thaysen.no 97734559
J-17 Annette Braate annette.braate@unit4.com 48012597
DAMELAG
Rune Kraft
Johnsen
kraftern@gmail.com
99669966






G-2011 Maria Hoemsnes mariahoemsnes@yahoo.no 41006470
G-2011 Mona Eriksen eriksen.mona@yahoo.no
G-2010 Yngve Nubdal yngvenubdal@gmail.com 90785589
G-2009 Trond Solvang geronuka@gmail.com 97508606
G-2008
G-2007 Aksel Nilsen Huser aksel@huser.no 98219424
G-13 Ole Ivar Uthus oleiu74@gmail.com 90546416

G-16 Charlotte Amundsen Barbøl chara@online.no 95843774
G-19
MSB GIL Fotball su@gilfotball.no
MSA Rune Kraft Johnsen kraftern@gmail.com 99669966

 

 Brådalsgutua 10

2022 Gjerdrum

Epost: dagligleder@gil.no

Tlf. 977 15 115
 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift