Gjerdrum IL

Styret, lagledere og andre verv

Styret, lagledere og andre verv
STYRET I GIL FOTBALL    
     
Styremedlem Birgitte Schjøtt  
Styremedlem (barneansvarlig) Jon Wøllo jon@gilfotball.no
Styremedlem (banesjef) Kjell Sand banegruppe@gilfotball.no
Styremedlem Linda Torkildsen Mork  
Styremedlem Fay-Nina Mjøen  
Styreleder Per Egil Moseng per@gilfotball.no
Kasserer Karl Henrik Nordbakken kasserer@gilfotball.no
Styremedlem (sportslig leder) Stein Bergstrand stein@gilfotball.no
Styremedlem Tore Bjørnsengen  
     
Mail til styret   post@gilfotball.no

SPORTSLIG UTVALG

Ansvarlig ungdom/voksen Per Magne Aadnøy
Barneansvarlig Jon Wøllo
Dommeransvarlig Jahn Eek Hansen
Jenteansvarlig Harald Kristiansen
Keeperansvarlig Tor Arne Hansen
Sportslig leder Stein Bergstrand

Mail til sportslig utvalg: su@gilfotball.no 

 

DAGLIG LEDER

Rune Kraft Johnsen, mail: dagligleder@gilfotball.no              mobil: 99669966

VÅRE LAGLEDERE

Lag Fornavn Etternavn E-post Tlf. mobil
J-2011 Er en del av J-2010
J-2010 Paulina Fransson paulina.mattsson@gmail.com 93273200
J-2009 Karianne Fagerheim karianne.fagerheim@gmail.com 99709151
J-2008 Lene Teksum jornteksum@gmail.com 41435482
J-2007 Tove Gulichsen tovegulichsen@gmail.com 41159069
J-2006 Geir Morten Hoven geir.morten.hoven@no.aga.com 41401932
J-13 Elsa Thora  Eggertsdóttir elsath@quarksbar.net 48150886
J-13 Torild  Thaysen torild@thaysen.no 97734559
         
J-15 Annette Braate annette.braate@unit4.com 48012597
DAMELAG Sverre Olstad sv-olsta@online.no 92429922
DAMER 7'ER Sverre  Olstad sv-olsta@online.no 92429922
         
G-2011 Maria  Hoemsnes mariahoemsnes@yahoo.no 41006470
G-2011 Mona Eriksen eriksen.mona@yahoo.no  
G-2010 Yngve   Nubdal yngvenubdal@gmail.com 90785589
G-2009 Trond Solvang geronuka@gmail.com 97508606
G-2008 Anders Løvstad anders.lovstad@gmail.com 97721459
G-2007 Aksel Nilsen Huser aksel@huser.no 98219424
G-2006 Ole Ivar Uthus oleiu74@gmail.com 90546416
G-13 Martin Oterholt martin.oterholt@outlook.com 98642570
G-14 Einar Gundersen Einar.Gundersen@meny.no 92263314
G-16 Charlotte Amundsen Barbøl chara@online.no 95843774
G-19 Øivind Andersen andoiv@jbv.no 95171517
MSB GIL Fotball   su@gilfotball.no  
MSA Rune Kraft  Johnsen kraftern@gmail.com 99669966

 

 Brådalsgutua 10

2022 Gjerdrum

Epost: dagligleder@gil.no

Tlf. 977 15 115
 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift