Bøler IF

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

 

Foreldrekontakter og trenere: Send epost til morten1355@gmail.com om dere vil oppdatere denne!

 

Rolle Navn Tlf.nr Mailadresse
Håndballskolen (2011/2012)      
Hovedtrener Marita Wiker-Larsen 40047075 maritawikerisaksen@gmail.com
Hjelpetrener Guro Knudsen   guro.knudsen@getmail.com
Hjelpetrener Morten Segelvik   morten.segelvik@gmail.com
Hjelpetrener Line Hystad   lmhystad@hotmail.com
       
J2010/J8      
Hovedtrener Karoline Ihlebæk 91560837 karolineihlebaek@hotmail.com
Trener Erlend Krogstad   erlenkr@gmail.com
Foreldrekontakt Dagrun Brox Rayamajhi   dabr@bdo.no
Foreldrekontakt Hilde Thorsen Ystrøm   hildety@gmail.com
       
J2009/J9      
Hovedtrener Evy Fjøren   evy.fjoren@gmail.com
Trener Margrethe Indresand   margrethei@hotmail.com
       
G2010/G08      
Hovedtrener Anette Myhra Wiik   anette.myhra@gmail.com
Foreldrekontakt Maiken Auvi Hellum    
Foreldrekontakt Christine  Finnemyr Sommerstedt    
       
J2008/J10      
Hovedtrener Bente Vamråk   bente.vamrak@hotmail.com
Trener Nadia Frenning Andersen   nadia.bjornstad@gmail.com
       
J2007/J11      
Hovedtrener Karoline Henriksen 99586715 henriksenkaroline@gmail.com
Trener Kåre Olaf Stensløkken    
       
G2006/G12      
Hovedtrener Marius Sigolsen 93045625 marius@fotballhue.no
Lagleder Tonje Øvergaard Nordby 90939331 tonjeover@gmail.com
       
J2006/J12      
Hovedtrener Toan Nguyen 98436469 nletoan@gmail.com
Trener Jon-Ivar Elvsveen   jonivar1@live.no
Trener Terje Eide    
       
J2004 og J2005/J14      
Hovedtrener Johan Osvald Sander   johossan@online.no
       
J2003/J15      
Hovedtrener Øivind Pedersen 40239516 Oivindpedersen@msn.com
       
Damelag      
Hovedtrener Kari Wiker 91379494 kariwiker1@gmail.com
Trener Nina Wiker Johansen 48091010  
Oppmann Tonje Wiker 97607158  

Bøler IF
Postboks 4 Bøler, 0620 Oslo
post@bolerif.no

Haraløkka Idrettsanlegg, Bølerlia 161, 0689 Oslo
    Bøler Flerbrukshall, Utmarkveien 4, 0689 Oslo

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift