Langhus IL Håndball

Styret m.m.

Styret m.m.
Styret:
E-post: styret@langhushandball.no
     
Styreleder: Nestleder Medlem/Arrangement Medlem/Dommerkontakt

Jarle Yttereng
E-post: jarle.Yttereng@viaegencia.com
Mob.nr: 994 27 485

Øyvind Sletta
E-post: oyvind.sletta@skanem.com
Mob.nr: 414 14 309
 

Hanne Thun
E-post: hanne.thun@lo.no
Mob.nr: 971 92 151

Jacob Rivertz
E-post: jakob.rivertz@gmail.com
Mob.nr: 930 14 270

Sprtslig utvalg (SU):
E-post: su@langhushandball.no

     

Sportslig kordinator/Leder: 
Marie Aakre Paulsen
E-post: marie.aakre.paulsen@gmail.com
Mob.nr: 995 30 947

Dommerkontakt:
Jacob Rivertz
E-post: jakob.rivertz@gmail.com
Mob.nr: 930 14 270

Spilleråd:
Marita Halvorsen
E-post:Marita.Tveit@ski.kommune.no
Mob.nr: 928 50 331

Spilleråd:
Heidi Relbo
E-post: heirel@online.no
Mob.nr: 454 25 380

Ståle Karlsen
E-post: karlsenstale@gmail.com
Mob.nr. 930 90 666

Tove Stabu
E-post: f.stabu@online.no
Mob.nr. 924 30 025

Daniel Halvorsen
E-post:daniel-hal@hotmail.com
Mob.nr. 932 89 856
Anita Bech-Hansen
E-post: fambechhanssen@outlook.com
Mob.nr. 907 68 558
Valgkomite      

Leder: 
E-post: 
Mob.nr: 9


E-post: 
Mob.nr: 


E-post: 
Mob.nr: 

Vara:
E-post: 
Mob.nr: 
 
Øvrige resurspersoner:      
Materialforvalter: Web. ansvarlig: Revisor: Revisor:

Helèn Elvestad 
E-post: helen.elvestad@nmbu.no
Mob.nr: 408 42 142

Tomas Buck
E-post: tomasbuck@gmail.com
Mob.nr: 402 41 007

Ole Kristian Nordengen
E-post: oknordengen@hotmail.com
Mob.nr: 950 88 203

Espen Relbo
E-post: Espen.Relbo@eiendomsverdi.no
Mob.nr: 913 98 354

 

Offisiell hjemmeside for Langhus IL håndball

Postboks 37, 1403 Langhus

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift