Vålerenga Fotball

Administrasjon og styre

Administrasjon og styre

E-postadresse: bredde@vif.no

Besøksadresse: Intility Arena (Inngang A, 5 etg), Innspurten 16 A, 0663 Oslo

Postadresse: Vålerenga Fotball, 6064 Etterstad, 0601 Oslo

   

Administrasjon

 

Hovedstyret

Daglig leder

Morten Grødahl

E-post: morten.grodahl@vif.no

Mobil: 474 001 50

 

Hovedstyret - styreleder

Rune Hansen

E-post: rune@linkt.no  

Mobil: 906 04 625

Økonomiansvarlig

Mikael Pettersson

E-post: regnskap@vif.no

Mobil: 406 402 31

 

Hovedstyret - nestleder

Charlotte Halle

E-post: charlottewhalle@gmail.com

Mobil: 48048246

Klubbkonsulent - Medlem (Vikar for Tine Grødahl til mars 2019)

Elisabeth Hafstad

E-post: elisabeth.hafstad@vif.no

Mobil: 934 958 30

 

Hovedstyret - Styremedlem

Karin Yrvin

E-post: ky@ofv.no

Mobil: 94835442

Klubbkonsulent - Arrangement/utstyr

Karen Werner

E-post: karen@vif.no

Mobil: 924 081 04

 

Hovedstyret - Styremedlem

Runar Kvernen

E-post: runar.kvernen@gmail.com

Mobil:

Sportslig ansvarlig barn og ungdom

Stefan Danielsson

E-post: stefan@vif.no

Mobil: 473 855 03

 

Hovedstyret - Styremedlem

Jimmy Munkvold

E-post: jimmy.munkvold@gmail.com

Mobil: 91 747 707

Sportslig ansvarlig Akademi 

Jonas Munkvold

E-post: jonas.munkvold@vif.no

Mobil: 907 091 84

 

Hovedstyret - Varamedlem

Jon Egil Strand

E-post: jon.egil.strand@gmail.com

Mobil: 98 232 340

Markedsansvarlig 

Jens August Dalsegg

E-post: jens@vif.no

Mobil: 916 768 45

 

Hovedstyret - Varamedlem

Bente Desire

E-post: bedeny@icloud.com

Mobil: 94866181

Bane- og anleggsansvarlig/Sportslig administrativ leder Damer A

Egil Ødegaard

E-post: egil@vif.no

Mobil: 913 351 78

   

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift