Mathopen IL

Trenere og foreldrekontakter

Trenere og foreldrekontakter
Lag År Funksjon Navn Adresse Poststed Tlf. privat Mobil nr. E-post
GJ6                  mini 2012 UNGTrener Ida-Marie Kristoffersen Medhaugen 16 5174 Mathopen   95214428 ida.marie.kristoffersen@gmail.com
NY Hjelpetrener Elisabet Eland Skarefjellet 29       Elisabeth.eland@hotmail.no
  NY UNGTrener Sarah Hanssen Nedrevåg Gyseterlien 16 5174 Mathopen   92693393 sarah.nedrevag@gmail.com
J7     NY UNGTrener Lene Stendal Kongsbakken 48 5174 Mathopen   95556805 lenes02@hotmail.com
Mini 2011 Kontaktperson J7 Yngve Hansen Skarefjellet 67 5174 Mathopen   99560472 yngve_hansen@outlook.com
J8    mini 2010 UNGTrener Ida-Marie Kristoffersen Medhaugen 16 5174 Mathopen   95214428 ida.marie.kristoffersen@gmail.com
Hjelpetrener Bjørn Espen Bjørnsen Kongsmyrvn 38B 5174 Mathopen   90891515 bjornespen@yahoo.com
Hjelpetrener   Martine Hope Bjorøyvegen 170 B 5177 Bjorøyhamn   91894131 martine_edel@hotmail.com
Foreldrekontakt Ann-Kristin Kristoffersen Medhaugen 16 5174 Mathopen   971 72 423 ak.kristoffersen@gmail.com;
J9 2009 Trener Lise Sverdrup Kongsmyrvien 36 5174 Mathopen   92018391 lise.sverdrup@gmail.com
Mini 8 stk Trener NY Tonje E Tuv Wilhelmsen Katalvika 5 5177 Bjorøyhamn   47669891 tonje_tuv@hotmail.com
  1 lag NY Foreldrekontakt Gjertrud Ekerhovd Kongsgårdsveien 33 5177 Bjorøyhamn   48140108 hte@kgjs.no; gjertrud.ekerhovd@hotmail.com
    Trener Vibeke Heen Hillerenv. 43 5174 Mathopen   40488507 vibekeheen@hotmail.com;
J10 2008 Trener (onsdag) Anette Persdatter Skareveien 42 5174 Mathopen   93084845 #REF!
  24 stk Trener Inga Merete Hjelmeland Håkonshellaveien 137f 5174 Mathopen   95265905 Inga.hjelmeland@spv.no
    Lagleder/htrener Ann-Magrit Grip Skarehaugene 3 5174 Mathopen 55936183 91531366 annmagrip@gmail.com
    Hjelpetrener Tonje Norevik Kongsbakken 3b 5174 Mathopen   48013701 norevik2@hotmail.com; 
  3 lag Ungtrener Henrik Torvanger Gjerdehaugene 9D 5174 Mathopen   90086857 henriktorv@outlook.com
    NY Foreldrekontakt Siren Hærås         siren_johannessen@hotmail.com
    NY Foreldrekontakt Vibeke Skaar Johannessen         vibeke74@live.no
J11 2007 Trener Jan Ove Marthinussen      93 20 12 90   janmarthinussen@gmail.com
1&2  13 stk Trener  Camilla M. Larsen Andersen  Medhaugsflaten 6 5174 Mathopen   98040288 camillamarielarsenandersen@gmail.com
  2 lag Foreldrekontakt Eva Reksten Kongsmyrvn 34a 5174 Mathopen 55931862 41539524 eva.reksten@anicura.no
J12 2006 Trener Ragnhild Hanssen Nedrevåg  Gyseterlien 16 5174 Mathopen   928 10 033 ragnhild.nedrevaag@gmail.com
1 & 2 22 stk Trener Renathe Iversen Gorsvei 11b.  5174 Mathopen   996 34 584 renathe8@gmail.com
  2 lag Hjelpetrener May Britt Torsnes Dammaberget 18 5179 Godvik   41027794 maybritttors@hotmail.com;
  Hjelpetrener Siv Merete Horne Bjorøy Bjorøyvegen 97 5177 Bjorøyhamn   92483833 sibjo77@gmail.com
  Foreldrekontakt Maja Zubovic        954 28 207 majazubo@online.no
J13 2005 Trener Jon Heldal       92255955 jon.heldal@gmail.com
1 & 2 20 stk  Foreldrekontakt Nina Dagny Johansen Skarelien 12 5174 Mathopen   47757946 Nina.dagny.johansen@akersolutions.com
J14 2004 Trener Jan-Ivar Hansen Heen Hillerenv. 43 5174 Mathopen   982 55 584 hansenheen@hotmail.com;
1 & 2 15 stk Hjelpetrener?            
  2 lag Foreldrekontakt Anette Midtveit Skarefjellet 57 5174 Mathopen 55 26 84 50   anedahle@online.no;
J15 2003 Trener Anders Bruvik       95 96 66 23 anders_b4@hotmail.com
1 & 2 10 stk Foreldrekontakt Berit Skulstad Ø. Kongsbrekkene 4   55266031 90130566 gu-skul@online.no   
J18 2001 Trener Tertnes/MIL Kenneth Hansen       99574854 kenneth_trener@hotmail.com
partnerskap Tertnes IL 6 stk Foreldrekontakt MIL Aina Stormark   5174 Mathopen   98493431 aina.stormark@oneco.no
Senior-lag              
Lag   Funksjon Navn Adresse Poststed Tlf.priv Mobil nr. E-post
Damer - 05  Trener KIL Joachim Irgens       93667280 joachimirgens1997@gmail.com
KIL/MIL   Oppmann MIL?            

Til høyre (under vedlegg) kan du laste ned en oversikt over trenere for gutte- og jentesiden i Mathopen Håndball. 

Breddeklubb Bergen Vest
Besøksadresse Kongsbrekkene 2, 5174 Mathopen Postadresse Postboks 4, 5810 Bergen
Telefon 55 93 68 20    
Leder Mads Arild Eidem Ansvarlig nettside Sindre Moldeklev
Ansvarlig fotball Trond Gundersen Ansvarlig håndball Ann Magrit Grip
Ansvarlig idrettsskole Svein Helge Blakstad Ansvarlig aktivitetsgruppe Gunn Knudsen

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift