DFI

Terminliste egne kamper

Terminliste egne kamper

Her må dere sjekke når dere skal dømme. Sjekk jevnlig da forandringer kan forekomme.

Kan dere ikke dømme oppsatte kamper, må dere selv bytte internt og samtidig gi beskjed til dommerkontakt.

Endringer sendes til magnus.seip@dfihandball.no eller sms.

(OBS - Følg med, endringer kan komme!).

2018
Kampnr Turnering Dato Tid Hjemmelag Bortelag Bane Dommere Dommer Dommerutvikler
Søndag 04.11.18
41041012019 Jenter 10, Regionserien, avdeling 27  04.11.2018 10:00-10:40 Drøbak/Frogn Gul  Skogstrand Blå  Frogn Arena  Henriette Lien Susanna Karlsen  
41041012020 Jenter 10, Regionserien, avdeling 27  04.11.2018 11:20-12:00 Drøbak/Frogn Gul  Lervik Blå  Frogn Arena  Henriette Lien Susanna Karlsen  
41041014023 Jenter 10, Regionserien, avdeling 29  04.11.2018 10:40-11:20 Drøbak/Frogn Blå  Tune Blå  Frogn Arena  Henriette Lien Susanna Karlsen  
41041014024 Jenter 10, Regionserien, avdeling 29  04.11.2018 12:55-13:35 Drøbak/Frogn Blå  Tindlund Blå  Frogn Arena  Henriette Lien Susanna Karlsen  
41041202022 Jenter 12, Regionserien, avdeling 32  04.11.2018 12:00-12:55 Drøbak/Frogn  Vestby  Frogn Arena  Viktor Hagen Nigisti Kuflu  
41041202023 Jenter 12, Regionserien, avdeling 32  04.11.2018 13:50-14:45 HK Herulf Moss  Vestby  Frogn Arena  Viktor Hagen Nigisti Kuflu  
41041202024 Jenter 12, Regionserien, avdeling 32  04.11.2018 15:40-16:35 Drøbak/Frogn  HK Herulf Moss  Frogn Arena  Viktor Hagen Nigisti Kuflu  
Søndag 18.11.18
41030902071 Gutter 09, Regionserien - 02  18.11.2018 10:00-10:25 Askim Rød  Bækkelaget Blå  Frogn Arena  Emma Kristiansen Julie Spoletini  
41030902077 Gutter 09, Regionserien - 02  18.11.2018 10:25-10:50 Langhus Blå  Drøbak/Frogn  Frogn Arena  Emma Kristiansen Julie Spoletini  
41030902072 Gutter 09, Regionserien - 02  18.11.2018 10:50-11:15 Vestby Gul  Askim Rød  Frogn Arena  Emma Kristiansen Julie Spoletini  
41030902073 Gutter 09, Regionserien - 02  18.11.2018 11:15-11:40 Drøbak/Frogn  Bækkelaget Blå  Frogn Arena  Henriette Lien Victoria Fredriksen  
41030902074 Gutter 09, Regionserien - 02  18.11.2018 11:40-12:05 Langhus Blå  Askim Rød  Frogn Arena  Henriette Lien Victoria Fredriksen  
41030902078 Gutter 09, Regionserien - 02  18.11.2018 12:05-12:30 Vestby Gul  Bækkelaget Blå  Frogn Arena  Henriette Lien Victoria Fredriksen  
41030902075 Gutter 09, Regionserien - 02  18.11.2018 12:30-12:55 Drøbak/Frogn  Askim Rød  Frogn Arena  Emma Kristiansen Julie Spoletini  
41030902076 Gutter 09, Regionserien - 02  18.11.2018 12:55-13:20 Langhus Blå  Vestby Gul  Frogn Arena  Emma Kristiansen Julie Spoletini  
41030902079 Gutter 09, Regionserien - 02  18.11.2018 13:25-13:50 Langhus Blå  Bækkelaget Blå  Frogn Arena  Henriette Lien Victoria Fredriksen  
41030902080 Gutter 09, Regionserien - 02  18.11.2018 13:50-14:15 Drøbak/Frogn  Vestby Gul  Frogn Arena  Henriette Lien Victoria Fredriksen  
41041014035 Jenter 10, Regionserien, avdeling 29  18.11.2018 14:15-14:55 Drøbak/Frogn Blå  Sarpsborg Rød  Frogn Arena  Viktor Hagen Nigisti Kuflu  
41031104033 Gutter 11, Regionserien, avdeling 22  18.11.2018 14:55-15:50 Drøbak/Frogn Blå  Drøbak/Frogn Rød  Frogn Arena  Viktor Hagen Nigisti Kuflu  
41041014036 Jenter 10, Regionserien, avdeling 29  18.11.2018 15:50-16:30 Drøbak/Frogn Blå  Tveter Gul Frogn Arena  Viktor Hagen Nigisti Kuflu  
Søndag 25.11.18
41031104038 Gutter 11, Regionserien, avdeling 22  25.11.2018 10:00-10:55 Drøbak/Frogn Blå  Lervik  Frogn Arena  Viktor Hagen Nigisti Kuflu  
41041109032 Jenter 11, Regionserien, avdeling 25  25.11.2018 10:55-11:50 Drøbak/Frogn Blå  Hauketo Blå  Frogn Arena  Viktor Hagen Nigisti Kuflu  
41031104044 Gutter 11, Regionserien, avdeling 22  25.11.2018 11:50-12:45 Drøbak/Frogn Rød  Lervik  Frogn Arena  Viktor Hagen Nigisti Kuflu  
Søndag 09.12.18
41031104043 Gutter 11, Regionserien, avdeling 22  09.12.2018 12:00-12:55 Drøbak/Frogn Rød  Tistedal Blå  Frogn Arena  Henriette Lien Susanna Karlsen  
41031104039 Gutter 11, Regionserien, avdeling 22  09.12.2018 13:50-14:45 Drøbak/Frogn Blå  Tistedal Blå  Frogn Arena  Henriette Lien Susanna Karlsen  
41041012051 Jenter 10, Regionserien, avdeling 27  09.12.2018 10:00-10:40 Drøbak/Frogn Gul  Fagerstrand  Frogn Arena  Henriette Lien Susanna Karlsen  
41041012052 Jenter 10, Regionserien, avdeling 27  09.12.2018 11:20-12:00 Drøbak/Frogn Gul  Nesodden Rød  Frogn Arena  Emma Kristiansen Julie Spoletini  
41041108041 Jenter 11, Regionserien, avdeling 26  09.12.2018 12:55-13:50 Drøbak/Frogn Gul  Klemetsrud Blå  Frogn Arena  Emma Kristiansen Julie Spoletini  
41041108042 Jenter 11, Regionserien, avdeling 26  09.12.2018 14:45-15:40 Drøbak/Frogn Gul  Langhus Rød  Frogn Arena  Emma Kristiansen Julie Spoletini  
Søndag  16.12.18
41041109048 Jenter 11, Regionserien, avdeling 25  16.12.2018 10:00-10:55 Drøbak/Frogn Blå  Bækkelaget Rød  Frogn Arena  Henriette Lien Victoria Fredriksen  
41041109049 Jenter 11, Regionserien, avdeling 25  16.12.2018 11:50-12:45 Drøbak/Frogn Blå  Bækkelaget Gul  Frogn Arena  Henriette Lien Victoria Fredriksen  

 

Drøbak-Frogn IL
DFI Postboks 136, 1441 Drøbak, Epost. dfi@dfi.no

BeFrognhallen, Belsjøveien 2, Postboks 136, 1441 Drøbak
Tlf: 64905190
E-post:
dfi@dfi.no

- Idrettsglede for alle -

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift