DFI

Trenere

Trenere
Gruppe Hovedtrener Telefon Epost
Hovedtrenere i DFI Skigruppa
Født 2011 Kenneth Johansen 926 37 549 kenjohansen1984@gmail.com
Født 2010 Stian Kristiansen 928 45 411 stian-kristiansen@live.no
Født 2009 Thomas Mathisen 909 54 602

thomaswolrath@hotmail.com

Fleksigruppe Idar Torskangerpoll 900 65 527 itorskangerpoll@gmail.com
Født 2008

Kjell-Arne Besseberg

970 54 626

besseberg@gmail.com

Født 2007

Mads Skraastad

Nina Indreberg

902 11 719

995 04 472

mads.skraastad@gmail.com

nina.indreberg@gmail.com

Født 2006 Emil Schmidt 959 39 657

Emil.schmidt@as.kommune.no

Født 2005 Christian Bakken 928 11 246

chrisbak@online.no

Født 2003-2004 Frede Hermansen 911 65 025

freherm@online.no

Født 2002 - eldre

Erik Solberg

917 67 781

eri-solb@online.no

Voksengruppa Geir Simonsen 906 89 698

gesimo@online.no

 

Drøbak-Frogn IL
DFI Postboks 136, 1441 Drøbak, Epost. dfi@dfi.no

BeFrognhallen, Belsjøveien 2, Postboks 136, 1441 Drøbak
Tlf: 64905190
E-post:
dfi@dfi.no

- Idrettsglede for alle -

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift