Trosvik IF

Kontaktinformasjon

Kontaktinformasjon
TROSVIK IF - KONTAKTLISTE (medlemmer med tillitsverv)    
       
Tillitsverv - valgt på årsmøte 26.feb. 2018:    
       
HOVEDSTYRET -2018      
Leder Anders Arvesen 415 28 992 anders.arvesen@focus.no
Nestleder Heidi E. Thorbjørnsen 412 17 290 hthorb@fredfiber.net
Kasserer Trond Paulsen 975 34 415 trond.paulsen@bring.com
Sekretær Tim Kaaber 913 79 829 tim.kaaber@bring.com
Seniorleder Tom Cato Øren 959 12 487 tomcatoo@fredfiber.net
Ungdomsleder Marte Frestad 981 32 382 martefrestad@gmail.com
Barneidrettsleder Pia Marie Johnsen 938 89 269 piajoh@fredrikstad.kommune.no
Leder Husstyret Henriette Dahl 905 00 378 hens@fredrikstad.kommune.no
Styremedlem Ellen Marie Skarpaas 917 36 162 e.skarpaas@yahoo.no
Styremedlem Kristian Smiseth 413 52 341 kristian@stoltbemanning.no
Varamedlem Roger Johansen 926 48 300 raagerjohansen@hotmail.com
       
SENIORSTYRET -2018      
Leder Tom Cato Øren 959 12 487 tomcatoo@fredfiber.net
Medlem Jørgen Næs 970 34 265 jorgen.nes@olavthon.no
Medlem Ståle Julseth 959 12 555 stale@telefinans.no
Medlem Finn Poppe 909 87 529 finn@sivingjp.no
       
UNGDOMSSTYRET-2018      
Leder J04 Marte Frestad 981 32 382 martefrestad@gmail.com
Medlem G02 Hilde Kolberg Olsen 996 45 204 hilde.kolberg.olsen@accountor.no
Medlem G03 Øyvind Torgauten 901 38 396 oyvind@torgauten.no
Medlem G04 Roger Johansen 926 48 300 raagerjohansen@hotmail.com
Medlem G05 Trine Nordahl Lindstad 950 64 268 nordahli@online.no
Medlem J05 Erling Søyland 900 82 298 erlingsoyland@hotmail.com
       
BIG BARNEIDRETTSSTYRET -2018      
Leder G09 Pia Marie Johnsen 938 89 269 piajoh@fredrikstad.kommune.no
Medlem G06 Marion Gurung 950 61 509 mariongurung@hotmail.no
Medlem G07 Maiken Sørgård 955 53 615 maikensorgard@gmail.com
Medlem G08 Mette Knøsmoen 414 85 316 metteknosmoen@gmail.com
Medlem G10 Siv Eike 902 77 907 siv.eike@online.no
Medlem J06 Kristin Karlsrud Andreassen 995 95 330 krkarlsr@gmail.com
Medlem J07 Trine Kristoffersen   trine.kristoffersen@steinerskolen.no
Medlem J08 Bjørg Liljedal 971 73 203 bjorgliljedal@gmail.com
Medlem J09 Line Lundhaug  481 85 616 line.lundhaug@gmail.com
Medlem J10 Ingrid Frestad 909 38 726 ingridfrestad@hotmail.com
Medlem G+J11 Charlotte Haugerud 473 76 570 charlotte-haugerud@live.no
       
HUS, ANLEGG OG KIOSKSTYRET -2018      
Leder Henriette Dahl 905 00 378 hens@fredrikstad.kommune.no
  Freddy Johansen  905 54 132 freddy.johansen@fredfiber.net 
  Ann Karin Olsen 473 32 500 Annolsen1974@gmail.com
  Trond Berntsen 900 68 760 trond.berntsen@fredfiber.net
  Anne Skauen 402 44 636 anjs@fredrikstad.kommune.no
  Wenche Johansen 993 27 074 wenche.johansen2008@hotmail.com
  Ellen Marie Skarpaas 917 36 162 e.skarpaas@yahoo.no
  Lars Raabye Schaug 414 49 433 lars.raabye@gmail.com
       
KASSERERUTVALG -2018      
Kasserer Trond Paulsen 975 34 415 trond.paulsen@bring.com
Regnskap Øivind Tvete 908 87 033 ortvete@frisurf.no
Hjelpekasserer Trond Berntsen 900 68 760 trond.berntsen@fredfiber.net
       
LOVKOMITÉ -2017      
Leder Anders M.Gjermundsen 488 91 133 anders.gjermund@hotmail.com
  Jens Olav Simensen 913 45 168 je-simen@online.no
       
HISTORIE- OG UTMERKELSESKOMITÉ -2017    
Leder Per Edvardsen 906 47 593 per-edva@online.no
  Reidar Borgen    
  Trond Berntsen 900 68 760 trond.berntsen@fredfiber.net
  Jan Erik Iversen 906 48 096 jaeri-i@online.no
       
REVISORER -2017      
  Birger Mostad 901 48 562 birger.mostad@outlook.com
  Ragnar Johansen 905 86 082 johrag47@gmail.com
       
VALGKOMITÉ TIL ÅRSMØTE 2018      
Leder  Cathrine Monsen 911 00 460 cathun@ostfoldfk.no
Medlem  Sindre Dahlstrøm    sdahlstr@online.no
Medlem Erling Søyland 900 82 298 erlingsoyland@hotmail.com
-------------------------------------------------------- ---------------------------------------------- ---------------- -----------------------------------------------------
       
Klubbens engasjerte og utpekte komiteer og roller:    
       
MILJØKONTAKTER/INKLUDERING-2017      
Inkluderingskontakt (leder) Trond Singdahlsen 412 67 166 trond_singen@yahoo.no
Miljøkontakt/inkludering G10 Camilla Bekkevold 486 48 857 camilla.bekkevold@tui.com
Miljøkontakt/inkludering G09 Elisabeth Bjørnstad Karlsen 986 74 318 elbk@fredrikstad.kommune.no
Miljøkontakt/inkludering G08 Mette Knøsmoen 924 56 892 metteknosmoen@gmail.com
Miljøkontakt/inkludering G06 Gøran Karlsen 975 09 844 goka@fredrikstad.kommune.no
Miljøkontakt/inkludering G05 Janne Håkensen 416 17 003 janhak@so-hf.no
Miljøkontakt/inkludering G03 Hege Camilla Jensen 918 40 750 hegecamilla@gmail.com
Miljøkontakt/inkludering G02 Hilde Kolberg Olsen 996 45 204 hilde.kolberg.olsen@accountor.no
Miljøkontakt/inkludering G01 Heine Lien 418 08 030 heine.lien@kynningsrud.no
       
FREDRIKSTAD FOTBALLCUP 2017      
Leder Lars Petter Johannessen 480 62 631 jolapett@gmail.com
Nestleder Heidi E. Thorbjørnsen 412 17 290 hthorb@fredfiber.net
       
       
ENGASJERTE ROLLER / KONTAKTPERSONER:    
Utleie klubbhus Åge Johansen 928 60 371 post@trosvikif.no
U-avd Trenerkoordinator Ole Lystad 450 34 176 olelys@ostfoldfk.no
BIG trenerkoordinator fotball Atle Johnsen 907 54 033 atjo@sarpsborg.com
-------------------------------------------------------- --------------------------------------------- ---------------- -----------------------------------------------------
       
Klubbens lag - trenere, ledere og kontaktpersoner:    
       
SENIORLAGENE - 2017      
       
Senior Herre - 2017      
Trener A-lag Rino Andre Hansen 974 25 079 rinoah@hotmail.no
Keepertrener Salam Sami    
Oppmann A-lag      
Seniorleder / Hovedkontakt Tom Cato Øren 959 12 487 tomcatoo@fredfiber.net
       
Senior Dame - 2017      
Trener Jon Michalsen 911 32 988 jnmichalsen@gmail.com
       
Junior G - 2017      
Hovedtrener Per Arne Andreassen 406 38 827 pekkyand@gmail.com
Hovedlagleder Finn Harald Poppe 909 87 529 finn@sivingjp.no
       
UNGDOMSLAGENE - 2017      
       
G01 - 2017      
Hovedtrener Simen Amundsen 905 59 834 simamu@fredrikstad.kommune.no
U-styrerepr./miljøkontakt/inkludering Heine Lien 418 08 030 heine.lien@kynningsrud.no
Hjelpetrener/lagleder Per Håvard Kraggerud 913 14 121 PHK@cowi.no
Hjelpetrener/lagleder Fredrik Greaker 957 69 766 Fredrik.Greaker@newwave.no
Hjelpetrener Pål Skauen 402 92 636 paaska1@ostfoldfk.no
Miljø/sosialt Marit Lie Greaker 489 91 007 M.lie@boots.no
Miljøkontakt/inkludering Heine Lien 418 08 030 heine.lien@kynningsrud.no
       
J01 - 2017      
Hovedtrener Mari Hammerseng Lund 482 97 515 mari.hammerseng.lund@gmail.com 
Hjelpetrener/ sportslig lagleder Odd Christian Danbolt 958 60 472 Odd.danbolt@collicare.no
Hjelpetrener Jon Tangen Hestnes 990 92 920 jon.th@fredfiber.net
Hjelpetrener Bjørn Fredriksen 908 95 968 bjorn-fred@hotmail.com
Cupansvarlig Aase Laila Andersen 992 74 302 aaselaila@hotmail.com 
       
J02 - 2017      
Trener Jon Michalsen 911 32 988 jnmichalsen@gmail.com
Trener/lagleder Jørgen Næs 970 34 265 jorgen.nes@olavthon.no
Hjelpetrener Henrik Holmquist 979 70 995 henrik.holmquist@fredfiber.net
Hjelpetrener Tom Bråthen 950 64 137 tom.brathen@fredfiber.net
Miljø/sosialt Cecilie Haugerud Bråthen 994 28 212 haubraa@yahoo.no
Miljø/sosialt Ann Kristin Fritzner 415 05 991 annfritzner@yahoo.no
U-styrerepr. Jørgen Næs 970 34 265 jorgen.nes@olavthon.no
       
G02 - 2017      
Trener Åge Johansen 928 60 371 aage-4@online.no
Trener Zoran Crnogorac 958 71 610 zoran@trosvikmalerservice.no
Lagleder Stig Isegran 477 50 031 stig.isegran@hotmail.com
U-styrerepr./Miljøkontakt og inkludering Hilde Kolberg Olsen 996 45 204 hilde.kolberg.olsen@accountor.no
       
G03 - 2017      
Hovedtrener Geir Bunes  920 44 196 an-bune@online.no
Trener/lagleder Ove Jørn Luktvasslimo 957 31 390 ojo2008@live.no
Trener/lagleder Jan Enger 959 83 200 Jan.enger@gmail.com
Trener/lagleder Tore Skiftestad 481 40 548 tore.skiftestad@mde-group.com
Trener/lagleder Dag Refshal 915 64 541 morene20@hotmail.com
Lagleder KM Trond Manstad 951 49 210 trond.manstad@fredfiber.net
Lagleder Bredde 1 Henning Madsen 408 70 933 henning.madsen@eurosko.no
Lagleder Bredde 2 Ole Roger Hafsmo 473 87 056 orhafsmo@gmail.com
U-styrerepr. Øyvind Torgauten 901 383 96 oyvind@torgauten.no
Miljøkontakt/inkludering Hege Camilla Jensen 918 40 750 hegecamilla@gmail.com
       
J03/04 - 2018      
Hovedtrener Atle Johnsen 907 54 033 atjo@sarpsborg.com
Hjelpetrener Tore Jan Nilsen 928 92 404 tjn1965@hotmail.com
U-styrerepr. Anne Marte Frestad 98132382                         martefrestad@gmail.com
U-styrerepr. vara Trine-Lise Øren Martinsen 907 41 478 trinelom@online.no
       
G04 - 2017      
Hovedtrener/ Lagleder bredde Morten Kristiansen 977 72 071 mork@fredrikstad.kommune.no
Hjelpetrener/ Lagleder KM Joachim Helgesen 907 26 953 joachim.helgesen@multiconsult.no
Hjelpetrener/ Lagleder KM Knud Erik Fisker 472 33 292 kefisker@live.dk
Hjelpetrener Albion    
Hjelpetrener Adrian Eliassen 971 15 533 adrianoe@ostfoldfk.no
Dugnad og Sosialansv. Bendik Nystrøm 416 12 452 beny@hvaler.kommune.no
U styre repr/ Lagleder bredde/ oppmann Roger Johansen 926 48 300 raagerjohansen@hotmail.com
       
J05 - 2018      
Hovedtrener Igor Cristobal Poblete Torres 408 25 784 igor.poblete@gmail.com
Trener Jostein Nygaard 41574797 nygaard2011@live.no
Trener Atle Martinsen 91851636 atle.martinsen@fsc.no
U-styrerepr./hovedlagleder Erling Søyland 900 82 298 erlingsoyland@hotmail.com
       
G05 - 2017      
Hovedtrener Geir Amundsen 906 85 069 geir.amundsen@aftenposten.no
Trener Ole Morten Segerblad 908 22 822 segerblad@segerblad.no
Trener/lagleder Dag Jansson 906 19 237 dbj@ev.no
Trener/lagleder Per-Erik Gluppe 915 97 469 per.erik.gluppe@ost-revisjon.com
Trener/lagleder Stig Sandnes 978 99 925 st-a-s@fibernett.net
Trener/lagleder Rene Eriksen 982 49 016 Rene.Eriksen@embriq.no
Trener/lagleder Lars Thomas Stene 905 73 882 ltstene@hotmail.com
Dugnadsansvarlig Trine Nordahl Lindstad 950 64 268 nordahli@online.no
Leder sosialkomiteen Irene Åshild Fossen   Irene@markedspartner.no
Sosialkomiteen Kikki Nygaard-Monsen 930 64 884 cnyga@online.no
Sosialkomiteen Cathrine Saxegaard 917 00 979  
  Hilde Næs 415 69 729 hilde.nas@fredfiber.net
BIG-rep. Jon Bjørge Jacobsen 928 40 940 Jon.Bjorge. Jacobsen@f-b.no
Miljøkontakt/inkludering Janne Håkensen 416 17 003 janhak@so-hf.no
       
BARNELAGENE:      
       
J06 - 2017      
Big-repr Kristin Karlsrud Andreassen 995 95 330 krkarlsr@gmail.com
       
G06 - 2017      
Trener Claes Hermansen 416 16 977 claeshermansen@yahoo.no
Trener Kim Andre Nilsen 952 6 9064 kannil@online.no   
Trener Frank Pedersen 469 19 601 frank@gunnarhovik.no
Trener Gøran Karlsen 975 09 844 goka@fredrikstad.kommune.no
Lagleder Martin Baltzersen 958 68 256 martinabaltzersen@gmail.com
Lagleder/Miljøkontakt/inkludering Gøran Karlsen 975 09 844 goka@fredrikstad.kommune.no
Lagleder Ole-Richard Pedersen 958 68 283 orp@scandinavianshipping.no
Materialforvalter Kai Stokke 905 83 231 k-stokk@online.no
  Ibrar Raja 900 34 086 canadisk78@gmail.com
Webansvarlig Bjørn Johannessen 993 23 368 bjornejohannessen@gmail.com
Dugnad og sosial Gøran Karlsen 975 09 844 goka@fredrikstad.kommune.no
Dugnad og sosial Lise Angeltveit 924 29 545 lisevab@hotmail.com
BIG Marion Gurung 950 61 509 mariongurung@hotmail.no
BIG Marianne Haugen 416 72 562 mbhaugen78@hotmail.com
       
G07 - 2018      
Hovedtrener/lagleder Tore Rognstad
414 71 767
trognstad@yahoo.no
Trener/lagleder Stian Fjellvang Sunde 454 25 959 stian_sunde@yahoo.com
Trener Noureddine El Jadarti 984 53 727  neljadarti@yahoo.no
Trener/lagleder Rolf Borgen 412 17 298 rolfaborgen@hotmail.com
Trener/lagleder Aleksander Henriksen 920 88 908  ale-henr@online.no
Lagleder Kenneth Rognstad 468 30 344 Kennavaro89@hotmail.com
Trener/lagleder Jenny Martinsen 951 26 208 j.syversen@syversen.com
BIG-repr./Lagleder Maiken Sørgård 955 53 615 maikensorgard@gmail.com
Arrangmentskommitéen Kristine Nygaard-Monsen 930 64 884 cnyga@online.no
       
J07 - 2017      
Trener Haakon Schaug 990 04 225 haasch1@ostfoldfk.no
Trener Jørn Pedersen 402 30 935 jrnpdrsn@hotmail.com
Big-reps Trine Kristoffersen 473 11 846 trine.kristoffersen@steinerskolen.no
       
G08 - 2017      
BIG-repr./Miljøkontakt/inkludering Mette Knøsmoen 924 56 892 metteknosmoen@gmail.com
Trener Pål Espen Møller Eriksen Knøsmoen 473 94 236 paaeri@ostfoldfk.no
       
J08 - 2017      
Trener Andreas G. Olsen 480 37 107 agao@fredrikstad.kommune.no
  Rikard Rupar 995 14 235 rikard_rupar@hotmail.com
  Thomas Hildre   tnhildre@hotmail.com
  Hege Hølmo Johannesen 997 21 345 hegeh_j@hotmail.com
BIG-repr. og trener Bjørg Liljedal 971 73 203 bjorgliljedal@gmail.com
       
G09 - 2017      
Hovedtrener Raymond Løkkeberg 414 08 767 raymond.lokkeberg@hotmail.com
Hovedtrener Atle Johnsen 907 54 033 atjo@sarpsborg.com
Hjelpetrener Vibeke Martinsen 456 10 834 vibeke.k.m@gmail.com
Hjelpetrener Sondre Nordlie 917 34 909 S_nordlie@hotmail.com
Hjelpetrener Pål Espen Ruud 480 13 330 palespenruud@gmail.com
Hjelpetrener Marius Knutsen 958 07 922 marius.s.knutsen@gmail.com
Hjelpetrener Kim Jonas Hobekk 991 00 092 keyjay@live.no
Hjelpetrener Geir Åge Rasmussen 995 96 914 geir1724@hotmail.com
Hjelpetrener Birger Storberg-Olsen 900 38 907 bs.storberg@gmail.com
Hjelpetrener Mohamed El Fadili  467 86 299  pele_190_4@hotmail.com
Hjelpetrener Paul Ferguson 908 37 317  paulinnorway@hotmail.com
Miljøkontakt/inkludering Elisabeth Bjørnstad Karlsen 986 74 318 ellebeth22@hotmail.com
Sosial komitè Åshild van Nuys  957 33 976 ashild.van.nuys@hotmail.com
Big-repr Pia M Johnsen 938 89 269 piajoh@fredrikstad.kommune.no
       
J09 - 2017      
Trener Kevin Såheim 907 73 656 kevin.saaheim@gmail.com
Sosial komité Heidi Gangfløt 909 44 349 heidi.gangflot@obos.no
Sosial komité Anette Kullerud 906 24 592 anette_j81@hotmail.com
Sosial komité Line Lundhaug 481 85 616 line.lundhaug@gmail.com
BIG-repr       
       
J10 - 2018      
Trener Øivind Monsen 971 18 507 oivind.monsen@gmail.com
Trener Roar Kullerud 970 41 909 roarkullerud@gmail.com
Trener Jørn Skadalen 482 82 008 Jornskadalen@gmail.com   
BIG-repr Ingrid Frestad Andersen 909 38 726 Ingridfrestad@hotmail.com
       
G10-2017      
Miljøkontakt/inkludering Camilla Bekkevold 486 48 857 camilla.bekkevold@tui.com
Hovedtrener Kristine Martinsen-Lisac 934 15 650 kmartinsen15@yahoo.com
Hovedtrener Erik Appelgren 411 08 989 erik.appelgren@gmail.com
Trener Thomas Schjerpen 900 34 888 thomas.schjerpen@gmail.com
Trener Bjørn Kopperud 992 81 081 normann81@yahoo.no
Trener Kjetil Brattås 951 71 195 k.brattaas@hotmail.com
Trener Veronica Torgersen 488 65 046 veronica_fr@msn.com
Trener Anders Fleines 451 40 000 barebil@hotmail.com
Trener Bent Weberg 934 46 042 bw@cowi.no
Trener Thorgrim Lukkasen 900 90 010 tl@norfloor.no
Trener Truls Hansen-Haugerud 456 65 664 trulsingar@hotmail.com
Trener Anne Marie Ruscelli 413 36 566 gronvoldhansen@gmail.com
Trener Rune Sivertsen 905 97 768 rune.sivertsen@hotmail.com
Trener Øivind Solberg 971 16 718 oivind.solberg@eurosko.no
Trener Tommy Utgaard 482 62 460 t-u@hotmail.no
Trener Kristian Bergfald 900 36 811 kbergfald@gmail.com
BIG-repr Siv Eike 902 77 907 siv.eike@online.no
       
G+J11-2017      
BIG-repr Charlotte Haugerud 473 76 570 charlotte-haugerud@live.no

Trosvik IF

Adresse: Mølleveien 9, 1613 FREDRIKSTAD

Telefon: 69 59 19 60

Epost: klubbpost@trosvikif.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift