SK Guard

Hovedstyret og utvalg

Hovedstyret og utvalg

 

 

Hovedstyret og utvalg i SK Guard 2017

Styreleder:

Petter Bunes
Mobil: 951 27 838 
E-post: bunes.petter@gmail.com

 

Hovedstyret

Navn

Rolle

mobil

epost

Petter Bunes

Styreleder

951 27 838

bunes.petter@gmail.com

Cecilie Lia Fredriksen

Nestleder

958 82 024

cecilie.lia.fredriksen@gmail.com

Vivi Kristin Nordvik

Styremedlem 1

958 97 089 vivikristin@online.no

Bente Anita Rem Bjørkedal

Styremedlem 2

909 44 029

benteanita@hotmail.com

Hans Pilskog

Styremedlem 3

952 31 807

hansepils@gmail.com

Robert Briksdal

Styremedlem 4

483 13 445

robert@mobilvaktmester.no

Minda Kristiansen

Varamedlem

920 45 485

 

 

 

Valgkomitè

Navn

Rolle

mobil

epost

Mathias Frisvold

Leder

950 69 160

frisvold@me.com

Bjørn Bjerke 

Medlem 1

926 22 266

 

Harald Lillebø

Medlem 2

982 59 010 harald@energirad.no

(Ledig)

Vara

 

 

 

 

Revisorer

Navn

Rolle

mobil

epost

Trine Ulla

Revisor 1

 

trine@ulla.no

Marita Fylling

Revisor 2

 

maritafylling@gmail.com

 

 

Æresmedlemkomitè

Navn

Rolle

mobil

epost

Petter Bunes

Styreleder

951 27 838

bunes.petter@gmail.com

Svein Vinje

Æresmedlem

920 52 360

svein.vinje@gmail.com

Eivind Berge

Årsmøtekandidat   eivindus.montanus@gmail.com

 

Sportsklubben Guard
S T I F T E T  1 9 2 8 

Postadresse: Color Line Stadion
Sjømannsveien 14 v/inngang 3 6008 Ålesund
Besøksadresse: Color Line Stadion, 6008 Ålesund
Telefon: 480 85 658
E-postadresse:post@skguard.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift