Ullensaker/Kisa IL

Personer

Personer
Ansatte Ull/Kisa Fotball
Stilling Navn Telefon Mail
Daglig Leder Cato Strømberg 918 50 000 cato.stromberg@ullkisafotball.no
Utviklingsansvarlig Tommy Olsen 915 64 674 tommy.olsen@ullkisafotball.no
Tr.koordinator G13-> Per Brogeland 410 04 354 per.brogeland@ullkisafotball.no
Tr.koordinator >G13 +
Ull/Kisa xtra
Igor Bjarni Kostic 482 64 154 igor.kostic@ullkisafotball.no
Økonomi Lise Lotte Bergland 901 52 244 liselotte@ullkisafotball.no
Arrangement og dugnader Inger-Helen Larsen 932 24 619 ihl@ullkisafotball.no
Materialforvalter (drakter) Inger Jacobsen 995 01 701 ingjacob@online.no
Webansvarlig hovedside Fredrik Vestgård 470 56 647 fredrik.vestgard@ullkisafotball.no
Sportslig utvalg
Leder Sportslig Utvalg Per Brogeland 410 04 354 per.brogeland@ullkisafotball.no
Sportslig utvalg yngres
Leder Sportslig Utval yngres Igor Bjarni Kostic 482 64 154 igor.kostic@ullkisafotball.no
Breddeutvalget
Leder Breddeutvalget Dag Indredavik 900 54 713 dag@kilab.no
Styret
Leder  Trond-Ivar Johansen 915 44 230 trond-ivar.johansen@plannja.no
Nest leder Dag Indredavik 900 54 713 dag@kilab.no
Medlem Cathrine Bakken 915 40 396 cathrine.bakken@icloud.com
Meldem Espen Solberg 976 77 235 losolb@online.no
Medlem Per Berg-Buan 901 61 925 per.berg.buan@ullkisafotball.no
Medlem Johnny Brenna    
Medlem Karianne Olsen 404 64 440 kariannesolsen@gmail.com
UKI Arena
Banemann Johan Jørstad 920 89 648 johanjoerstad@hotmail.com

 

Ull/Kisa IL
Postadresse: Postboks 166, 2051 JESSHEIM
www.ullkisa.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift