Fjellhamar FK

Dommere

Dommere

Velkommen til Fjellhamar FK sine dommersider! Under denne teksten finner du linker til diverse dommerrelaterte sider og oversikt over alle klubbens dommere. Til høyre finner du aktuelle dokumenter som regler, retningslinjer, dommeroppsett og kamp-/tilbakemeldingsskjemaer.

Link til dommeroppsettet for de lag som bruker klubbdommere:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tdl8IXKRncQaauDmyUjVLqMbhEI-bjvLOJpLeOPBN3o/edit#gid=0

Klubbens dommerkontakt er Tore Lia. Du kan kontakte han på e-post: tore.lia@vikenfiber.no og tlf: 92401026

Akershus Fotballkrets "Dommerhjørnet" -

Navn Dommernr Autorisert Mobil Epost
Trond Ivar Døvle
4 Eliteserien 40227121 tid@fotball.no
Morten Jensen
553 AD Eliteserien 91883352 mortenjensen7@hotmail.com
Andreas Solheim
674 6. divisjon 95209615
andreassolheim@hotmail.com
Joakim Stokkenes
3338 G19 47603216
joa_stokknes@hotmail.com
Tore Lia
1111 G19 92401026
tore.lia@vikenfiber.no
Martin Mæle Christensen
1521 G16 40498547
M.christensen099@gmail.com
Susan J W Walobe
20097 G14 45469225 jsusan2002@yahoo.com
Burim Hasanaj
1707 9'er
40174168
minaver.hasanaj@live.no
burim.hasanaj@icloud.com
Filip Augustyniak
1632 9'er
92521143
faugustyniak1@gmail.com
Maria Kristina Felpeto
  9'er
47871890
marfel626@outlook.com;p-fe@online.no
Marius A Johansson
1610 9'er
90011714
mariusanjo@hotmail.com
Per Frantsvold
41 Forfallsdommer 92665474 per.frantsvold@gmail.com
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift