Fjellhamar FK

Øvrige funksjoner

Øvrige funksjoner
Kontrollkomiteen:      
Aasmund Høigaard Medlem 91 39 13 78 oz@online.no
Anders Aksnes Leder 99 01 26 58 tarald.johansen@avinor.no
Jorulv Rangnes Varamedlem 91 19 56 40 Jorulv.Rangnes@jotne.com
Freddy Risan Varamedlem 98 25 52 40 freddy-ris@online.no
       
Valgkomité:      
Thomas Viig Leder    
Ole Chr. Halvorsen Medlem    
Jon Are Nordbrekken Medlem    
       
Dugnadskoordinator:      
Øivind Smestad Dugnadskoordinator 41 90 69 23 dugnad@fjellhamarfotball.no
       
Materialforvalter:      
Øivind Smestad Materialforvalter FFK 41 90 69 23 materialforvalter@fjellhamarfotball.no
       
Dommeransvarlig:       
Tore Lia Dommeransvarlig FFK 92 40 10 26 dommeransvarlig@fjellhamarfotball.no; tore.lia@vikenfiber.no
       
Booking av baner og klubbhus:      
Øivind Smestad Booking baner 41 90 69 23 post@fjellhamarfotball.no
       
FFK Web/Media:      
Vetle Smith Web/IT 93 05 90 47 vetlesmith@gmail.com; webmaster@fjellhamarfotball.no
Per Møller Pettersen Web redaktør   permollerp@gmail.com
       
Sportslig utvalg:      
Sverre Haavi Leder 90 79 50 67 sport@fjellhamarfotball.no
Erik Nordermoen Medlem 97 79 48 85 erikn@sg-as.no
Pål Gulbrandsen Medlem 91 14 92 53 pal@furuspesialisten.com
Kjetil Fløtre Medlem 91 13 95 22  kjetil.flotre@vegvesen.no
Stian Isetorp Medlem 40 28 81 04 stianise@hotmail.com
Thomas Myhre Medlem 97 00 25 78 myhre@rorteft.no
       
Trenerutvikler:      
Gudbrand Ensrud Utvikler 95 23 74 07 gudbrand.ensrud@gmail.com
       
Fotballskolen:      
Gudbrand Ensrud Leder 95 23 74 07 gudbrand.ensrud@gmail.com
       
Fjellhamar Fotballakademi:      
Gudbrand Ensrud Leder 95 23 74 07 gudbrand.ensrud@gmail.com
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift