Aksla IL

Trenerne våre

Trenerne våre

Test av rapport
Kari Anne Flem Røren
Grupper: Gutter 11 år
Aage L Christensen
Grupper: Jenter 10 år
Aina Borgundvåg
Grupper: Gutter 8 år
Albert Krohn Dale Aarøe
Grupper: Junior
Anders Ervik
Grupper: Jenter 9 år
Andreas Backlund
Grupper: Gutter 9 år
Anine Olsbø Hjelle
Grupper: Gutter 8 år
Anita Øverland
Grupper: Jenter 10 år
Anne-Martha Langlo
Grupper: Gutter 9 år
Anne-Marthe Nerland
Grupper: Gutter 8 år
Arild Fylling
Grupper: Administrasjon
Bent Nesdal
Grupper: Gutter 10 år
Bente Walseth Svendsen
Grupper: Gutter 12 år
Birthe Haugen
Grupper: Jenter 13 år
Bjørn Eikrem
Grupper: Gutter 14 år
Bjørn Tovik
Grupper: Jenter 9 år
Bjørn Dag Dalen
Grupper: Jenter 9 år
Bjørn Eivind Flem
Grupper: Gutter 8 år
Camilla Aarønes Fjørtoft
Grupper: Jenter 12 år
Cato Eide
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 11 år
Cecilie Soma Nordstrand
Grupper: Jenter 13 år
Christer Jensen
Grupper: Jenter 8 år
Christian Haugsbø
Grupper: Jenter 8 år
Christian Helseth
Grupper: Damer
Christian Utvik
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 8 år
Christine Rørhuus
Grupper: Junior
Dag Opshaug
Grupper: Gutter 10 år
Egil Eliassen
Grupper: Gutter 10 år
Eivind Klokkersund
Grupper: Jenter 11 år
Eline Humlen Seth
Grupper: Jenter 18 år
Elisabeth Blomvik
Grupper: Gutter 12 år
Elisabeth Giske
Grupper: Jenter 11 år | Jenter 12 år
Elisabeth Hansen
Grupper: Jenter 18 år
Elise Gjermundrød
Grupper: Jenter 9 år
Elise Kvalsund Bårdsgjerde
Grupper: Jenter 9 år
Endre Helgå
Grupper: Jenter 8 år
Erik Henriksen
Grupper: Jenter 9 år
Erik Lystad
Grupper: A-Lag | Jenter 15 år
Espen Erstad
Grupper: Jenter 14 år
Espen Nilsen
Grupper: Administrasjon | Jenter 8 år | JR-Damer
Finn Saltskår
Grupper: A-Lag
Finn-Arne Egeness
Grupper: Gutter 8 år
Frank Mathiesen
Grupper: Gutter 16 år
Frank Robert Notøy
Grupper: Gutter 8 år
Fredrik Rotevatn
Grupper: Gutter 9 år | Jenter 12 år
Geir Johnsen
Grupper: A-Lag
Gilbert Lie
Grupper: Jenter 13 år
Gry Tømmerdal Rennan
Grupper: Jenter 13 år
Gunn Fiskergaard
Grupper: Jenter 10 år
Guro Gjerseth Humberset
Grupper: Jenter 9 år
Hanne Elin Ytrelid
Grupper: Gutter 8 år
Hege Strand
Grupper: Gutter 14 år
Helene Kjersem Hoff
Grupper: Jenter 9 år
Hugo Vestre
Grupper: Jenter 9 år
Håkon Bjerkan
Grupper: Gutter 14 år
Håkon Hessen
Grupper: Gutter 12 år
Inger Margrethe Midtlid
Grupper: Gutter 10 år
Ingunn Istad Erstad
Grupper: Jenter 13 år
Jan Einar Kvalsvik
Grupper: Gutter 12 år
Jan Eskil Hollen
Grupper: Gutter 10 år
Jan Fredrik Nordstrand
Grupper: Gutter 10 år | Jenter 14 år
Jens Hamre Moe
Grupper: Administrasjon
Jill Reiten
Grupper: Jenter 16 år
Joachim Flataker
Grupper: Administrasjon | Gutter 11 år
Johan Frisvold
Grupper: Administrasjon
Johan Håkansson
Grupper: Jenter 9 år
John Henry Holtet
Grupper: Gutter 13 år
John Inge Flem
Grupper: Administrasjon
John Ståle Ritland
Grupper: A-Lag
Johnny Vattøy
Grupper: A-Lag
Jon Forberg
Grupper: Gutter 15 år
Karl Otto Hessen
Grupper: Administrasjon | Jenter 10 år
Kathrin Enebakk
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 9 år
Kjell Morten Urke
Grupper: Gutter 8 år
Kjersti Haugen
Grupper: Gutter 14 år
Kjetil Dragsnes
Grupper: Junior
Knut Rødstøl
Grupper: Gutter 11 år
Knut Erik Solheim
Grupper: Gutter 12 år | JR-Damer
Kristian Dolmen
Grupper: Jenter 10 år
Kristian Framstad
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 16 år | Junior
Kristoffer Yndestad
Grupper: Gutter 11 år
Laila Gjerdsbakk
Grupper: Jenter 8 år
Lena Bjørlo
Grupper: Gutter 9 år
Lill Iren Hessen
Grupper: Jenter 12 år
Line Melbye
Grupper: Jenter 9 år
Linn Erstad
Grupper: Gutter 12 år
Louise Thunem
Grupper: Jenter 10 år
Mali Hjelset
Grupper: Gutter 10 år
Margaret Garnes
Grupper: Gutter 8 år
Maria Nogva Aarseth
Grupper: Jenter 8 år
Marius Erstad
Grupper: Gutter 13 år
Marius Mandal Bårdsgjerde
Grupper: Jenter 10 år
Marte Brandsegg
Grupper: Gutter 10 år
Martin Hovden
Grupper: Jenter 7 år
Michael Holger Lindholm
Grupper: Gutter 9 år
Monica S. Skåravik
Grupper: Jenter 11 år
Monica Uggedal Longva
Grupper: Jenter 13 år
Odd Inge Longva
Grupper: Administrasjon
Olaug Bjørneset
Grupper: Gutter 9 år
Ole Gunnar Lyngstad
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 12 år | Jenter 8 år
Ole Johnny Ødegaard
Grupper: Gutter 9 år
Ole Kristian Arntsen
Grupper: Administrasjon
Ole Kristian Stokkeland
Grupper: Gutter 15 år
Per-Trygve Refsnes
Grupper: Jenter 16 år
Phongsak Bunchuen
Grupper: Gutter 8 år
Pål Finsæther
Grupper: Gutter 16 år
Rafael Gonzalez
Grupper: Gutter 11 år
Renathe Nesseth
Grupper: Jenter 12 år
Robert Teige
Grupper: Gutter 10 år
Robin Trulssen Bye
Grupper: Gutter 9 år
Roger Lervik
Grupper: Gutter 10 år
Roger Paulsen
Grupper: Jenter 12 år
Rolf Anders Håberg
Grupper: Gutter 8 år
Roy Bratseth
Grupper: Gutter 10 år
Roy Longva
Grupper: Gutter 13 år
Rune Godø
Grupper: Jenter 11 år
Rune Helle Stordrange
Grupper: Gutter 8 år
Sander T Honningsvåg
Grupper: Jenter 18 år
Sindre Egeness
Grupper: Jenter 7 år
Sindre Halkjelsvik
Grupper: Gutter 12 år
Sindre Johannessen
Grupper: Administrasjon | Administrasjon
Sindre Kleive
Grupper: Gutter 13 år
Sindre Rovde
Grupper: Jenter 14 år | Jenter 16 år
Sissel Heggtveit
Grupper: Gutter 10 år
Sissel Ringdal
Grupper: Jenter 11 år
Siv Gjørven Spjelkavik
Grupper: Jenter 10 år | Jenter 8 år
Siw Ørbog Klokkersund
Grupper: Gutter 13 år
Solgunn Langvatn
Grupper: Jenter 15 år
Sonja Sætre
Grupper: Jenter 8 år
Stefan Holmgren
Grupper: Gutter 13 år
Stefan Ljunggren
Grupper: Gutter 11 år
Stian Bang
Grupper: Jenter 12 år
Stig Juliebø
Grupper: Gutter 16 år | Junior
Stig Nesset
Grupper: Administrasjon
Stig Norvik
Grupper: Damer | JR-Damer
Ståle Malmedal
Grupper: Gutter 13 år
Ståle Roth
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 15 år
Svein Arne Laugen
Grupper: Gutter 15 år | Jenter 12 år
Svein Erik Brandsegg
Grupper: Gutter 14 år
Svein Helge Rafteseth
Grupper: A-Lag | Gutter 16 år | Junior
Svenja Lehmann
Grupper: Gutter 8 år
Svenn-Inge Knutsen Sakslund-Tøsse
Grupper: Jenter 11 år
Sverre Hovelsrud
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 14 år
Synnøve Lauritsen
Grupper: Gutter 11 år | Jenter 14 år
Therese Krakeli Indresøvde
Grupper: Gutter 13 år
Tom Erik Falkevik
Grupper: Jenter 10 år
Tone Hovde
Grupper: Gutter 9 år
Tor Arne Hofseth
Grupper: Jenter 7 år
Tore Lerstad
Grupper: Jenter 16 år
Tore Nordstrand
Grupper: A-Lag | Administrasjon
Tore Standal
Grupper: Gutter 11 år | Jenter 8 år
Toril Cecilie Sjåstad
Grupper: Jenter 15 år | Junior
Torodd Helland
Grupper: Jenter 11 år
Torstein Ødegård
Grupper: Jenter 9 år
Trine Godø Holtet
Grupper: Gutter 13 år
Trine Veddegjerde
Grupper: Jenter 11 år
Trine Hagen Lie
Grupper: Jenter 12 år
Trond Lauritsen
Grupper: Jenter 15 år
Trond T. Olsen
Grupper: Gutter 12 år
Vibeke Hessen
Grupper: Administrasjon | Gutter 14 år
Vibeke Klauset
Grupper: Gutter 8 år | Jenter 11 år
Vidar Andersen
Grupper: Gutter 9 år
Vidar Åkre
Grupper: Gutter 9 år
Vidar Haagensen Jensen
Grupper: Gutter 8 år
Welie Schaathun
Grupper: Jenter 7 år
Åse Helene Gjærde
Grupper: Jenter 18 år
Arnfinn Eliassen
Grupper:
Christian Ekelund
Grupper:
Espen Erstad
Grupper: Jenter 14 år
Guro Gjerseth Humberset
Grupper: Jenter 9 år
Jan-Eirik Ratvik
Grupper:
Jessica Krügel
Grupper:
Joachim Flataker
Grupper: Administrasjon | Gutter 11 år
John Christian Stensøe
Grupper:
Kristin Aune
Grupper:
Liv Vik Eliassen
Grupper:
Ronny Rusten
Grupper:
Stig Norvik
Grupper: Damer | JR-Damer
Ståle Roth
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 15 år
Toril Cecilie Sjåstad
Grupper: Jenter 15 år | Junior

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift