NHIL

Hallvakt

Hallvakt
RELATERTE DOKUMENTER
Hallvaktliste vår 2019
VEDLEGG
Vis fil Rutiner hallvakter.pdf

HALLVAKTLISTE  
Meland Aktiv Vår 2019 NHIL håndball.

Er du satt opp til dugnad da er det ditt ansvar for å sørge for erstattende hallvakt når du ikke har mulighet å sitte.

 

Veke   Dato    Dag

Namn

Tid

Kontaktinformasjon

1. Mandag 31.12

 

 

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

 

 

1  onsdag  2.1.

 

Karethe Heggernes
Trond Inge Vange

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

41660904

99433665

 

2.  mandag 7.1

 

Gjermund Flatøy

Frank Kongshavn
 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

97170849

91771415

 

2.  onsdag 9.1

 

Kjersti Ottemo

Bjørn Harald Skarpenes

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

91148243

97125009

 

3.  mandag 14.1

 

Hilde Sæbdal

Bård Magnus Lundedale

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

41661782

97019899

 

3. onsdag 16.1

 

Linn Marie Monstad

Cathrine Brosvik

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

95734448

95936531

4. mandag 21.1

 

Frode Brakstad

Tommy Skjelvik

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

 

98268850

 

4 .onsdag 23.1

 

Anne Kari Walde

Gunn Bjørndal

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

98285471

99251713

5.mandag  28.1

 

Birthe Ann Larsen

Inge Andre Håkull

 

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

98285471

47802877

5.onsdag 30.1

 

John Bakke
Richard Sherrock

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

90721486

41432438

 

6.mandag 4.2

 

Thomas Nordnes

Håvard Austgulen

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

95247791

90928805

 

 

6.onsdag 6.2

 

Karethe Heggernes

Trond Inge Vange

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

41660904

99433665

 

7.mandag 11.2

 

Gjermund Flatøy

Frank Kongshavn
 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

97170849

91771415

7.onsdag 13.2

 

Kjersti Ottemo

Bjørn Harald Skarpenes

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

91148243

97125009

 

 

8.mandag 18.2

 

Hilde Sæbdal

Bård Magnus Lundedale

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

41661782

97019899

 

 

 

8.onsdag 20.2

 

Linn Marie Monstad

Cathrine Brosvik

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

95734448

95936531

9.mandag 25.2

 

Frode Brakstad

Tommy Skjelvik

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

45873255

98268850

 

9.onsdag 27.2

 

Anne Kari Walde

Gunn Bjørndal

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

98285471

99251713

10.mandag 4.3

 

Birthe Ann Larsen

Inge Andre Håkull

                                 

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

98285471

47802877

10.onsdag   6.3

 

John Bakke
Richard Sherrock
 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

90721486

41432438

 

 

 

11.mandag 11.3

 

Thomas Nordnes

Håvard Austgulen

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

95247791

90928805

 

 

 

 

 

 

11.onsdag 13.3

Karethe Heggernes

Trond Inge Vange

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

41660904

99433665

 

12. mandag 18.3

Gjermund Flatøy

Frank Kongshavn

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

97170849

91771415

 

 

12.onsdag 20.3

Kjersti Ottemo

Bjørn Harald Skarpenes

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

91148243

97125009

 

13.mandag 25.3

Hilde Sæbdal

Bård Magnus Lundedal

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

41661782

97019899

 

13.onsdag 27.3

Linn Marie Monstad

Cathrine Brosvik

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

95734448

95936531

 

14.mandag 1.4

Frode Brakstad

Tommy Skjelvik

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

45873255

98268850

 

14.onsdag 3.4

Anne Kari Walde

Gunn Bjørndal           

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

98285471

99251713

15.mandag 8.4

Birthe Ann Larsen

Inge Andre Håkull

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

98285471

47802877

15.onsdag 10.4

John Bakke
Richard Sherrock

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

90721486

41432438

 

 

 

 

16.mandag 15.4

Thomas Nordnes

Håvard Austgulen

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

95247791

90928805

 

 

 

16.onsdag 17.4

Karethe Heggernes

Trond Inge Vange

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

41660904

99433665

 

 

 

 

17.mandag 22.4

Gjermund Flatøy

Frank Kongshavn
 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

97170849

91771415

 

 

 

17.onsdag 24.4

Kjersti Ottemo

Bjørn Harald Skarpenes

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

91148243

97125009

 

 

 

 

18.mandag  29.4

Hilde Sæbdal

Bård Magnus Lundedale

 

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

41661782

97019899

 

18.onsdag 1.5

Linn Marie Monstad

Cathrine Brosvik

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

95734448

95936531

 

19.mandag  6.5

Frode Brakstad

Tommy Skjelvik

 

16.45 – 19.00

19.00 – 22.00

45873255

98268850

 

19.onsdag 8.5

Anne Kari Walde

Gunn Bjørndal          

 

16.45 – 19.00

19.00 – 22.00

98285471

99251713

 

20.mandag 13.5

Birthe Ann Larsen

Inge Andre Håkull

 

16.45 – 19.00

19.00 – 22.00

98285471

47802877

20.onsdag 15.5

 

 

John Bakke
Richard Sherrock

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

90721486

41432438

 

 

21.mandag 20.5

Thomas Nordnes

Håvard Austgulen

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

95247791

90928805

 

21.onsdag 22.5

Karethe Heggernes Trond inge Vange

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

41660904

99433665

 

22.mandag 27.5

Gjermund Flatøy

Frank Kongshavn

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

97170849

91771415

 

22.onsdag 29.5

Kjersti Ottemo

Bjørn Harald Skarpenes

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

91148243

97125009

 

23.mandag  3.6

Hilde Sæbdal

Bård Magnus Lundedale

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

41661782

97019899

 

23.onsdag 5.6

Linn Marie Monstad

Cathrine Brosvik

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

95734448

95936531

24.mandag 10.6

Frode Brakstad

Tommy Skjelvik

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

45873255

98268850

 

24.onsdag 12.6

Anne Kari Walde

Gunn Bjørndal

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

98285471

99251713

25.mandag  17.6

Birthe Ann Larsen

Inge Andre Håkull

 

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

98285471

47802877

25.   onsdag 19.6

 

John Bakke
Richard Sherrock

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

90721486

41432438

 

 

26.mandag 24.6

Thomas Nordnes

Håvard Austgulen

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

95247791

90928805

 

26.onsdag.  26.6

Karethe Heggernes Trond inge vange

16.45 - 19.00

19.00 - 22.00

41660904

99433665

 

 

 

 

 

 

 

Postboks 29, 5917 Rossland

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift