IL Bjarg

Ungdomslag

Ungdomslag
RELATERTE DOKUMENTER
Innmelding av nye spillere

Håndballspillet har kanskje aller størst appel blandt ungdom. Det er i årsklassene 13 til 17-18 år vi finner de fleste spillerne og den største aktiviteten. Langt de fleste unge velger håndball fordi venneflokken der kan oppleve spenning, medgang og motgang SAMMEN. Kameratskap og samarbeid står sentralt i ungdomsmiljøene, og vi kjenner mange eksempler på at idrettsvennskap varer langt utover den aktive perioden. Ungdom liker utfordringer. Håndballtrening er variert, allsidig og morsom, og selve spillet setter krav til kreativitet og utvikler evnen til å velge smarte løsninger. Håndball er et lagspill, der utøverne fort finner ut at alle på laget er like nødvendige for å få spillet til å gli. I tillegg er det positivt om et håndballag disponerer spillere med ulike kvaliteter. Noen høye - noen lave - noen hurtige - noen spenstige - noen sterke osv. På et håndballag er det plass til alle.

I Bjarg har vi i dag lag i følgende ungdomsårsklasser, ta kontakt med trener eller lagleder hvis du vil vite mer

J14 (jenter født i 2004)
Hovedtrener: Ivica Rimanic - 905 70 235 - ivirim@gmail.com
Trener: Astrid Grasdal - 411 44 565 - astrid.grasdal@econ.uib.no
Lagleder: Rune Teigen - 940 25 838 -  rmteigen@gmail.com
Treningstider: Tirsdag 16:00-17:30, Torsdag 17:00-18:30


J15 (jenter født i 2003)
Hovedtrener: Marie Størdal - 957 48 606 - marie.stordal@bergen.kommune.no
Trener: Lisbeth Adolfsen Voldsund - 456 62 103 - lisbeth_adolfsen@hotmail.com
Lagleder: Per-Ove Ludvigsen - 908 25 620 - per-ove@chemco.no 

 


 

G16 (gutter født i 2002, 2003 og 2004)
Hovedtrener: Eirik Sebak Hansen - 944 21 111 - eh@eirikhansen.no
Lagleder: Mette Thunes - 958 43 646 - mette.thunes@gmail.com


J15 (jenter født i 2002)
Trener: Vegard Smedsvik - 479 65 007 - vsmedson@gmail.com
Hjelpetrener: Torbjørn Lussand - 970 444 59 - toby.lussand@gmail.com
Lagleder: Tanja Sørbø-Berge - 952 04 653 - tanjaesoerboe@hotmail.com
Lagleder: Hans-Erik-Berge - 902 95 640 - hanseberge@outlook.com


J16 (jenter født i 2001)
Hovedtrener: Ivica Rimanic - 905 70 235 - ivirim@gmail.com
Trener: John Georg Kulvik - 917 94 830 - john.kulvik@bt.no
Trener: Morten Storetvedt - 993 59 202 - storetvedt@gmail.com
Lagleder: Bente Holmevik - bente.holmevik@sib.no
Lagleder: Geir Vatnelid -  geirogherborg@gmail.com


 

Tillitsvalgte

Kontakt

Daglig leder
Knut Aarbakke
Tlf: 907 73 785
marked@bjarg.net

Fotballkoordinator/Medlemskontakt
Arne O. Thomassen
Tlf: 901 32 675
fotball@bjarg.net

medlemskontakt@bjarg.net

Trefftider på Stavollen Idrettspark:

Man-tirs-torsdager

8-15.30

Onsdager

8-12 og 17-20.30

Eller etter nærmere avtale


Postadresse

Idrettslaget Bjarg
Skeieveien 100
5239 Rådal

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift